Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Program do serwisu samochodowego - Integra Car 7

Integra Car 7 - program dla serwisu samochodowego zawiera szereg funkcji takich jak kosztorysowanie w oparciu o katalog wyceny napraw, zlecenia naprawy pojazdu, historia serwisowa, terminarz, fakturowanie i obsługa magazynu, integracja z katalogami cześci.
Ok  Wyceniaj naprawy zwiększając zyski       Ok Szybciej i taniej zamawiaj części

Firma Integra Software nawiązała współpracę z Dagma Sp. z o.o.  wyłącznym dystrybutorem oprogramowania antywirusowego NOD32.
Celem współpracy jest zapewnienie użytkownikom rozwiązań informatycznych firmy Integra Software, skutecznych i nowoczesnych programów antywirusowych.

Oprogramowanie Autodata zawiera dane dla pojazdów osobowych i dostawczych z lat 1959 - 2006. Są to dane regulacyjne niezbędne do napraw pojazdów w polskiej wersji językowej

 

Wersja elektroniczna AUTODATA CD1.PL zawiera bogate zbiory danych, przydatnych w róznego typu naprawach pojazdów.

Firma Integra Software wprowadziła do sprzedaży system serwisowy AuDaCon AIS. (cennik)  Pobierz ulotkę AuDaCon AIS.

Aktualne dane regulacyjne oraz informacje naprawcze są bardzo istotne dla szybkiej , efektywnej i profesjonalnej pracy każdego serwisu. Podstawą systemu są oryginalne dane z przemysłu motoryzacyjnego, obejmujące zarówno pojazdy osobowe, ciężarowe i dostawcze.

\

Profesjonalna naprawa i obsługa pojazdów wymaga dostępu do programów branżowych, zawierających dane techniczne niezbędne w procesie naprawy. Firma BOSCH oferuje kompleksową dokumentację techniczną, z możliwością wyboru modułów zawierających informacje o określonej tematyce, np. wyposażenie pojazdów, naprawy mechaniczne, schematy elektryczne, itp. Dzięki temu jest możliwość dostosowania zakresu oprogramowania do faktycznych potrzeb serwisów i do najczęściej wykonywanych napraw.

Systemy operacyjne Microsoft Windows:

-Windows XP Home Edition OEM
-Windows XP Professional Edition OEM

Ceny już od 300 PLN© 2000-2019 by Integra Software