Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Program do serwisu samochodowego - Integra Car 7

Integra Car 7 - program dla serwisu samochodowego zawiera szereg funkcji takich jak kosztorysowanie w oparciu o katalog wyceny napraw, zlecenia naprawy pojazdu, historia serwisowa, terminarz, fakturowanie i obsługa magazynu, integracja z katalogami cześci.
Ok  Wyceniaj naprawy zwiększając zyski       Ok Szybciej i taniej zamawiaj części

Oprogramowanie antywirusowe NOD32

Firma Integra Software nawiązała współpracę z Dagma Sp. z o.o.  wyłącznym dystrybutorem oprogramowania antywirusowego NOD32.
Celem współpracy jest zapewnienie użytkownikom rozwiązań informatycznych firmy Integra Software, skutecznych i nowoczesnych programów antywirusowych.

Autodata

Oprogramowanie Autodata zawiera dane dla pojazdów osobowych i dostawczych z lat 1959 - 2006. Są to dane regulacyjne niezbędne do napraw pojazdów w polskiej wersji językowej

 

Wersja elektroniczna AUTODATA CD1.PL zawiera bogate zbiory danych, przydatnych w róznego typu naprawach pojazdów.

AuDaCon AIS

Firma Integra Software wprowadziła do sprzedaży system serwisowy AuDaCon AIS. (cennik)  Pobierz ulotkę AuDaCon AIS.

Aktualne dane regulacyjne oraz informacje naprawcze są bardzo istotne dla szybkiej , efektywnej i profesjonalnej pracy każdego serwisu. Podstawą systemu są oryginalne dane z przemysłu motoryzacyjnego, obejmujące zarówno pojazdy osobowe, ciężarowe i dostawcze.

ESI[tronic]

\

Profesjonalna naprawa i obsługa pojazdów wymaga dostępu do programów branżowych, zawierających dane techniczne niezbędne w procesie naprawy. Firma BOSCH oferuje kompleksową dokumentację techniczną, z możliwością wyboru modułów zawierających informacje o określonej tematyce, np. wyposażenie pojazdów, naprawy mechaniczne, schematy elektryczne, itp. Dzięki temu jest możliwość dostosowania zakresu oprogramowania do faktycznych potrzeb serwisów i do najczęściej wykonywanych napraw.

Systemy operacyjne Windows

Systemy operacyjne Microsoft Windows:

-Windows XP Home Edition OEM
-Windows XP Professional Edition OEM

Ceny już od 300 PLN© 2000-2019 by Integra Software