Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

05 Lipca, 2004

Wdrożenie usługi "Aktualności IIC"

Miło jest nam poinformować, że w związku z wdrożeniem nowych modułów w naszym systemie nadzorującym rozwój oprogramowania, rozpoczynamy akcję mającą na celu zapewnienie Państwu stałego dostępu do najświeższych informacji na temat naszego oprogramowania.
W tym celu każdy klient, który zarejestrował się w naszym systemie, będzie otrzymywał na swoje konto e-mail „Aktualności IIC” zawierające informacje o nowych wersjach, dostępnych uaktualnieniach czy najważniejszych wydarzeniach dotyczących oferowanego przez nas oprogramowania.

Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrażenie swojej opinii na temat działalności Integra Info Centrum.
Prosimy ocenić nasze oprogramowanie pod względem prostoty obsługi, użyteczności i czy z perspektywy czasu są Państwo zadowoleni z poczynionego zakupu.
Prosimy również wyrażać swoje opinie na temat obsługi technicznej naszego oprogramowania (Infolinia, Wdrożenia, Szkolenia).
W tym celu przygotowaliśmy krótką ankietę której wypełnienie pomoże nam stale podnosić poziom oferowanego przez nas oprogramowania i usług. wypełnij ankietę.
Jeśli posiadają Państwo ciekawe pomysły na nowe funkcje lub zauważają brak funkcji, które mogłyby wpłynąć na zwiększenie funkcjonalności programu Integra, zapraszamy do wzięcia aktywnego udziału w planie rozwojowym naszego oprogramowania.
Wszelkie zgłoszenia są rejestrowane w wdrożonym na początku bieżącego roku systemie nadzorującym rozwój programu Integra. Jest to profesjonalny system służący do zarządzania projektami nowych funkcji oraz błędami zgłoszonymi przez użytkowników. System ten zapewnia również wymianę danych między poszczególnymi oddziałami Integra Info Centrum oraz automatyzację procesu realizacji zamówień oprogramowania Integra.
Każdy z Państwa może zgłosić swoje uwagi o programie poprzez strony www, e-mail lub telefon.

Wystarczy, że otworzą Państwo stronę: http://www.integra.info.pl/feedback wprowadzą swój numer NIP, oraz wpiszą proponowaną przez Państwa funkcję lub zauważony problem w funkcjonowaniu programu.
Nasz system automatycznie rozpozna dane firmy zgłaszającej i na bieżąco będzie Państwa Informował o postępach i terminie realizacji zgłoszonej przez Państwa funkcji lub błędu.
Mamy również przyjemność poinformować Państwa, że program Integra znalazł się wśród nominowanych przez zespół redakcyjny autoEXPERTA do nagrody Produkt Roku w kategorii "Publikacje i oprogramowanie warsztatowe". Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na najciekawsze produkty w branży motoryzacyjnej, które dostępne jest pod adresem: http://www.autoexpert.pl/glosowanie.asp i oddanie swojego głosu na jeden produkt w każdej z czterech kategorii (program Integra znajduje się w 4 kategorii - "Publikacje i oprogramowanie warsztatowe").

« powrót do listy

wyświetleń: 147

© 2000-2018 by Integra Software