Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Oprogramowanie antywirusowe NOD32

\

Rozwiązania firmy Eset charakteryzują się niskimi wymaganiami sprzętowymi tzn., że podczas włączonego monitorowania systemu uaktywnionego programu antywirusowego użytkownicy komputerów nie odczuwają spowolnienia pracy systemu. Ponadto system w wielu rankingach zajmuje czołowe miejsce.
 
NOD32 to nowoczesny program antywirusowy współpracujący z różnymi systemami operacyjnymi. Jego zaawansowana analiza heurystyczna pomaga wykrywać wirusy nowe i jeszcze niesklasyfikowane przez światowe laboratoria. Dla wszystkich użytkowników oprogramowania Integra Software systemy antywirusowe NOD32, są oferowane w specjalnych, bardzo atrakcyjnych cenach.

Integra Support

Integra Support

\

W celu zapewnienia pełnej obsługi firmy w zakresie księgowości, kadr i płac oraz ewidencji środków trwałych, nawiązano ścisłą współpracę z firmą COMARCH w zakresie zarządzania Comarch ERP Optima. Opracowane rozwiązania sprawiają, że oprogramowania Integra i Comarch ERP Optima zaspokajają wszystkie potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Comarch ERP Optima Księga Handlowa - moduł pozwala na prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości oraz przepisami związanymi z integracją europejską.

Comarch ERP Optima Księga Podatkowa - obejmuje obsługę księgową firmy, rozliczającą się z Urzędem Skarbowym na podstawie księgi przychodów i rozchodów lub prowadzącą ewidencje przychodów objętych zryczałtowanym podatkiem dochodowym.© 2000-2018 by Integra Software