Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Oferta wypożyczenia inwentaryzatorów Motorola MC30XX

Aby ułatwić i skrócić użytkownikom oprogramowania Integra Car / Truck / Firma 7 Pro przeprowadzenie inwentaryzacji wprowadzamy do oferty usługę wypożyczenia inwentaryzatorów Motorola Symbol MC30XX.
 

Spis towarów za pomocą terminala jest najszybszą i najbardziej dokładną metodą inwentaryzacji. Kolektor umożliwia bardzo szybkie przeprowadzenie spisu przy udziale nawet jednej osoby. Ponadto nie jesteśmy ograniczeni odległością od stanowiska z komp. PC, ponieważ pozycje towarowe mamy bezpośrednio dostępne w kolektorze danych, które są na bieżąco uzupełniane ilościami spisywanych towarów. Ma to szczególnie duże znaczenie kiedy spis wykonujemy w większym sklepie lub pomieszczeniach magazynowych.

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 94 348 80 12.

 

 

Przykładowe angaże czasowe podczas inwentaryzacji w sklepie

http://www.joomla.integra.com.pl/cache/multithumb_thumbs/b_600_191_16777215_00_images_Porownanie-czasu-rozne-metody-inwentaryzacji.png

 
RÓZNICA OKOŁO 16 GODZIN !!!
 
 
Jak widać w w/w tabeli, inwentaryzacja za pomocą inwentaryzatora zajęła o 16 godzin mniej niż spis na papierowych arkuszach. Również dokładność inwentaryzacji jest znacznie większa.
 
 
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 94 348 80 12.

« powrót do listy

wyświetleń: 1082

© 2000-2019 by Integra Software