Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Rekomendacja sieci ATS

Białystok, 22.07.2015 r.
 

Opinia dotycząca oprogramowania Integra
 

Misją Spółki Auto Team Service Sp. Z o.o. jest zapewnienie na terenie całego kraju jednakowego wysokiego poziomu obsługi naszych klientów w zakresie:
- Montażu i serwisu instalacji gazowych- LPG/CNG w silnikach benzynowych, jak i diesel,
- Elektryki/elektroniki - Diagnostyki/Naprawy
-Mechaniki pojazdowej w pełnym zakresie usług
- Obsługa flot.

Oferujemy naszym klientom gwarancję sieciową, wysoki poziom świadczonych usług oraz obniżenie kosztów napraw i obsługi pojazdów poprzez standaryzacje warsztatów należących do sieci ATS. Standaryzacja obejmuje wysoki poziom znajomości zagadnień dotyczących mechaniki pojazdowej i rzetelność wykonywanych usług oraz sukcesywne podnoszenie kwalifikacji poprzez kadrę mechaników.

Spółka Auto Team Service skupia w swoich szeregach grupę warsztatów samochodowych działających jako odrębne przedsiębiorstwa o różnym potencjale i zakresie działalności. W związku z powyższym poszukiwaliśmy programu, który zaspokoiłby potrzeby indywidualne warsztatów, a także działał spójnie w grupie. Długo analizowaliśmy oferty różnych firm tworzących oprogramowania obsługiwane przez warsztaty samochodowe.

Początkowo wdrożyliśmy próbnie inny system, jednak w praktyce nie spełnił on oczekiwań serwisów wchodzących w skład naszej sieci. Dlatego zdecydowaliśmy się na oprogramowanie Integra Car 7. System ten przede wszystkim jest intuicyjny, szybki i łatwy w obsłudze. W ramach jednego okna można zrobić prawie wszystko. Najważniejszy jednak dla naszej działalności był fakt możliwości tworzenia raportów w ramach sieci w zakresie dokonywanych zakupów i wykonywanych usług. Takie możliwości oferuje system Integra CBD (centralna baza danych) zintegrowany z systemem Integra Car 7, wykorzystywanym przez serwisy ATS, który to gromadzi dane całej sieci w jednym systemie. Ponadto wielofunkcyjność i szeroki zakres możliwości pozwala nam na wielopłaszczyznowy rozwój działalności.

Gorąco polecamy rozwiązania informatyczne Integra, gdyż w naszej ocenie są one w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające oczekiwania branży motoryzacyjnej.

                                                                                                                                               z poważaniem
                                                                                                                                                Zarząd Spółki
                                                                                                                         Auto Team Service Sp. Z o.o.

« powrót do listy

wyświetleń: 111

© 2000-2019 by Integra Software