Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Rekomendacja firmy Irmar

                                                                         REKOMENDACJA

 
             IRMAR sp. z o.o. to serwis samochodowy który funkcjonuje na rynku od 2004 r. i od tego czasu rok po roku poszerza swoją ofertę o nowe usługi, takie jak pomoc drogowa, sprzedaż ubezpieczeń i myjnia parowa. Z roku na rok kadra pracownicza podwaja swoją liczebność i właśnie taki dynamiczny rozwój stworzył konieczność uporządkowania zleceń, magazynu części i księgowości.
 
            Długo szukaliśmy optymalnego systemu informatycznego i musimy przyznać że oprogramowanie Integra spełniło nasze najbardziej wygórowane oczekiwania. Dzięki Integrze jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom obsługi wszystkim klientom ze wsparciem ponaprawowym. Poprzez połączenie systemu z hurtowniami części, wycena zleceń i obieg dokumentów został znacznie usprawniony, a nasi klienci mają dostęp do kompletnej bazy wiedzy na temat swojego samochodu.
 
           Wdrożenie programu okazało się bardzo proste, a wsparcie pomocy technicznej praktycznie natychmiastowo rozwiązuje jakiekolwiek napotkane problemy.
 
            Zakup tego oprogramowania okazał się strzałem w dziesiątkę, polecamy go każdemu kto chce mieć pełną kontrolę i wgląd w pracę swojej firmy, a także rozwinąć ją o możliwości które oferuje Integra.
  

                                                                                                                       Daniel Urbaniec

« powrót do listy

wyświetleń: 480

© 2000-2019 by Integra Software