Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Rekomendacja firmy BS Autostrefa

List referencyjny

Firma Handlowo-Usługowa Mak-chemia M. Osiński i B. Półtorak-Osińska Sp. J. to firma z 22 letnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz świadczenia usług turystycznych.

W 2015r. rozszerzyliśmy swoją działalność o usługi branży motoryzacyjnej poprzez uruchomienie Centrum Obsługi Pojazdów w Elblągu pod nazwą Bosch Serwis Autostrefa. W ramach tego sektora działalności wykonujemy obsługę samochodów, a także posiadamy Stację Kontroli Pojazdów oraz market motoryzacyjny. Jako oprogramowanie na potrzeby tej działalności wybraliśmy Integra Car 7.

Z dwu letniej perspektywy użytkowania oprogramowania możemy ocenić nasz wybór jako dobry. Program dzięki swoim funkcjom pozwala na swobodne zarządzanie pracą serwisu. Jego dodatkowe moduły stanowią ułatwienie w prowadzeniu poszczególnych procesów, a także dają możliwość sprzedaży usług komplementarnych, co wzbogaca atrakcyjność serwisu dla jego Klientów oraz poprawia wynik finansowy z prowadzonej działalności.

Istotną funkcjonalnością programu jest możliwość ustawiania grafiku prac serwisu w oparciu o zawarte w systemie czasy potrzebne na wykonanie poszczególnych czynności, a później dokonywanie rozliczeń w oparciu o nie.

Program daje jednocześnie możliwość gromadzenia szerokich danych o pojazdach, co dzięki aktywnemu wykorzystaniu modułu CMR pozwala na budowanie relacji z Klientem oraz daje możliwość intensyfikacji sprzedawanych mu usług.

W związku z powyższym rekomendujemy oprogramowanie Integra Car 7.

« powrót do listy

wyświetleń: 569

© 2000-2019 by Integra Software