Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Październik 2017

Opinia BS FHU TOM-CAR

Bosch Service
Tom- Car Tomasz Wysocki
ul. Św. Krzyża 3, 55-011 Siechnie

 

         Firma Bosch Service Tom- Car Tomasz Wysocki pracuje na programie Integra 7 od roku. System podłączony jest przy jednym stanowisku komputerowym.

         Nasza firma działa na rynku od 9 lat. Jesteśmy serwisem zajmującym się kompleksową usługa i naprawą samochodów osobowych.

         Program Integra 7 umożliwia nam sprawny nadzór nad terminarzem zlecanych napraw przez klientów oraz wprowadzeniem zleceń uwzględniając w nich przewidywane koszty naprawy oraz czasu ich trwania z możliwością przypisania zlecenia do konkretnego serwisanta. Czytnik kodów kreskowych usprawnia wprowadzanie nowego klienta bo bazy. Opcja szybkiego wprowadzenia faktur elektronicznych skraca czas pracy Doradcy Serwisowego. System działa bardzo intuicyjnie. Jednak w razie jakichkolwiek problemów technicznych możliwa jest precyzyjna pomoc pracowników Działu Technicznego, którzy chętnie udzielają rad i wskazówek.

         Inwestycja w firmie w taki system na pewno jest jednym z podstawowych elementów jej działania pod względem informatycznym. W jednym programie zawarto wszystkie niezbędne narzędzia nadzoru i kontroli nad usprawnieniem pracy firmy.

          Polecam ten program wszystkim firmą motoryzacyjnym.

Właściciel, Tomasz Wysocki.

 

F H U TOM-CAR BOSCH

Tomasz Wysocki .

« powrót do listy

wyświetleń: 576

© 2000-2019 by Integra Software