Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Rekomendacja firmy Auto Miras

Auto Miras
Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o.
ul. Gdańska 62, Pępowo; , 83-330 Żukowo

Autoryzowany Serwis Samochodowy Auto Miras powstał w 1997 roku. Specjalizujemy się w likwidacji szkód komunikacyjnych, posiadamy doskonale wyposażoną blacharnię i lakiernię, a także warsztat mechaniczny. Możemy pochwalić się jedną z największych w województwie pomorskim flot samochodów zastępczych. Dodatkowo zajmujemy się długo i krótkoterminowym wynajmem samochodów. Zatrudniamy 80 osób.

W lutym 2012 roku rozpoczęliśmy pracę na systemie Integra Car 7, który wykorzystywany jest na 19 stanowiskach komputerowych. W naszej działalności program sprawdza się doskonale. Do jego największych zalet należą funkcjonalność, bezawaryjność, elastyczność pozwalająca na konfigurację i dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb oraz prostota obsługi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z procesu wdrożenia programu oraz ze współpracy z Działem Doradztwa. Zawsze możemy liczyć na profesjonalną pomoc techniczną.

Program pozwolił nam usprawnić pracę oraz polepszyć jakość świadczonych usług. Wykorzystujemy go do obsługi magazynu, warsztatu mechanicznego oraz działu finansowego. Najbardziej w programie cenimy sobie możliwość eksportu danych do Excela, import faktur zakupu, terminarz czy funkcję rozliczania czasu pracy mechaników, blacharzy oraz lakierników.

Polecamy to oprogramowanie innym firmom motoryzacyjnym, jako fukcjonalny i elastyczny system, który znacznie poprawia organizację pracy serwisu.

 

Z poważaniem

Mirosław Makurat

Prezes Zarządu

« powrót do listy

wyświetleń: 713

© 2000-2019 by Integra Software