Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Sierpień 2016

Rekomendacja firmy Promyk - sieć First Stop

Promyk Serwis
Ul. Cypriana Norwida 18 60-867 Poznań

Firma Promyk Serwis jest użytkownikiem programu Integra Car 7.
Program jest zainstalowany na 3 stanowiskach komputerowych.

 

Od kilku dobrych lat prężnie działamy na rynku motoryzacyjnym prowadząc hurtownię opon i felg. Ponadto w samym sercu Poznania prowadzimy serwis samochodowy, oferujący m.in. wymianę opon, wyważanie, wulkanizację, prostowanie felg, wymianę oleju, mechanikę, elektrykę, czy też naprawy tłumików.  Oczywiście wachlarz oferowanych przez nas usług jest dużo szerszy, o czym Klienci mogą się przekonać przyjeżdżając na miejsce.  Zachęcamy do korzystania z naszych usług. 

Do fachowej obsługi Klientów bardzo pomocny okazał się programu Integra Car 7, bez którego nie wyobrażamy sobie codziennej pracy. Z filarowych funkcji, na uwagę zasługują zlecenia napraw z podglądem zakresu zleconych prac, a także wyceną sporządzaną w oparciu o rzetelne dane dostarczane z systemów serwisowych takich jak chociażby TecRMI. Wprowadzanie danych pojazdu jest bajecznie proste, zwłaszcza z wykorzystaniem czytnika kodów 2D. W serwisie opon pracujemy na Przechowalni Opon, w której rejestrujemy wszystkie przyjęcia i wydania opon naszych Klientów, a dodatkowo tuż przed rozpoczęciem sezonu można skorzystać z funkcji SMS, pozwalającej poinformować Klientów o konieczności wymiany opon. Ciekawą funkcją dostępną w systemie Integra Car 7 jest prowizyjne rozliczanie mechaników za wykonane prace. Osoby pracowite,

efektywnie działające na naszym warsztacie mogą liczyć na comiesięczną premię uzależnioną od wyników, a system Integra 7 rejestruje ich pracę, tak aby na koniec okresu zliczyć udział na wykonanych usługach i proporcjonalnie wynagrodzić

W prowadzeniu gospodarki magazynowej wspiera nas moduł magazyn, który przechowuje informacje nt. przychodów i rozchodów na magazynie i umożliwia m.in. analizę rotacji towaru. Na szczególną uwagę zasługuje funkcja importu faktur elektronicznych od różnych dystrybutorów części np. Fota, Inter-Team czy producentów opon takich jak Bridgestone, Pirelli, czy Goodyear. 

Od momentu zakupu oprogramowania Integra 7 minął rok, jednak decyzję dotyczącą wdrożenia niniejszego systemu uważamy za słuszną. Dział Techniczny podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem pokazał, w jaki sposób korzystać z możliwości, które daje Integra 7.

« powrót do listy

wyświetleń: 1092

© 2000-2019 by Integra Software