Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Rekomendacja firmy Gawrońscy

Stacja Obsługi Samochodów Zbigniew Gawroński
87-500 Rypin, ul. Piłsudskiego 47

Firma Stacja Obsługi Samochodów Zbigniew Gawroński jest użytkownikiem programu Integra Car 7. Program jest zainstalowany na 3 stanowiskach komputerowych.
 Rekomendacja

Moja firma jest firmą rodzinną, działamy na rynku motoryzacyjnym od 1982r. W latach 1998-2004 byliśmy autoryzowaną stacją obsługi samochodów marki Fiat. Wykonujemy wszystkie naprawy pojazdów osobowych i dostawczych do 3.5t. Prowadzimy również serwis ogumienia, blacharski i lakierniczy, stację kontroli pojazdów oraz świadczymy usługi pomocy drogowej.

Wcześniej korzystaliśmy z różnych programów obsługujących serwis pojazdów między innymi program "Stacja" firmy Rowil jednak po przejściu na program Integra 7 od stycznia 2012r zainstalowanego na trzech stanowiskach zauważyłem dużą poprawę w szybkości obsługi klienta przy przyjmowaniu zleceń a jest to spowodowane łatwością obsługi w/w programu. Program ten jest fajne rozbudowany o inne moduły usprawniające nam pracę np. przechowalnia opon klientów.

Podczas instalacji i szkolenia z obsługi programu Integra 7 firma wykazała się wysokim profesjonalizmem. Korzystamy z usług Hotline, gdzie na bieżąco jest możliwość usunięcia powstałego problemu z działaniem programu jak i jego konfiguracją.

Podsumowując mogę śmiało polecić program Integra Car 7 dla wszystkich firm prowadzących działalność motoryzacyjną związaną z usługami jak i handlem częściami.

Zbigniew Gawroński

« powrót do listy

wyświetleń: 1586

© 2000-2018 by Integra Software