Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Rekomendacja firmy PHU Bedmot-Bełżyce

PHU Bedmot Tadeusz Bednarczyk

Ul. Przemysłowa 30b, 24-200 Bełżyce

 

Firma PHU Bedmot jest użytkownikiem programu Integra Car 7.  
Program jest zainstalowany na 5 stanowiskach komputerowych.

.

Nasza firma powstała w 1996 roku. Początkowo głównym profilem działalności była sprzedaż części samochodowych. Szybki rozwój firmy zaowocował powstaniem drugiej placówki handlowej, a później otwarciem serwisu w Bełżycach.

W 2001 roku serwis dostał autoryzację Autodistribution International. W roku 2010 przenieśliśmy się do nowego obiektu i uruchomiliśmy Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

Niezbędny okazał się program pozwalajacy na lepszą obsługę naszych klientów. Wybraliśmy program Integra 7. Program okazał się tak dobry, że już po trzech miesiącach od wdrożenia w Bełżycach wykupiliśmy ten produkt do naszej drugiej placówki handlowej w Niedrzwicy. Okazuje się, że program stworzony w firmie Pana Mioduszewskiego – to narzędzie bez którego nie wyobrażamy sobie pracy przy obsłudze serwisu, sklepu i stacji kontroli pojazdów.

Moduł CRM, import faktur elektronicznych, obsługa kodów kreskowych, to tylko niektóre z elementów tego bardzo innowacyjnego rozwiązania dla firm motoryzacyjnych, które ułatwiają codzienną pracę.

Program pozwolił nam wprowadzić zupełnie nowe standardy w obsłudze klienta co wymiernie przełożyło się na wzrost rentowności firmy. Śmiało możemy rekomendować program INTEGRA 7 innym firmom.

 

Mgr inż. Grzegorz Bednarczyk

 

« powrót do listy

wyświetleń: 1627

© 2000-2018 by Integra Software