Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Rekomendacja firmy Martom

Martom
ul. Kawaleryjska 28; 15-324 Białystok

Firma Martom jest użytkownikiem programu Integra Car 7. Program jest zainstalowany na 8 stanowiskach komputerowych.


 


Nasza firma, MARTOM, funkcjonuje w branży motoryzacyjnej od 1992 roku. Prowadzimy działalność handlowo-usługową w kanale detalicznym-stacjonarnym (MARTOM Centrum Motoryzacyjne z serwisem samochodowym Premio), internetowym (sklep internetowy AlejaOpon.pl) oraz hurtowym (sprzedaż opon, felg). Od kilku lat jesteśmy w fazie dynamicznego rozwoju, którego konsekwencją była decyzja o inwestycji w profesjonalne oprogramowanie ERP. Wybór padł na system Integra Car 7 i nie ukrywam, że z perspektywy czasu oceniam taką decyzję jako jak najbardziej trafną.
 
Integra Car 7 to oprogramowanie dedykowane podmiotom działającym w branży motoryzacyjnej, co stanowi jego dużą przewagę konkurencyjną na rynku, a przede wszystkim ułatwia codzienną pracę zarówno doradcom serwisowym, mechanikom, handlowcom, a na końcu menadżerom - dając możliwość tworzenia różnego rodzaju raportów i analiz.
 

Polecam rozwiązania informatyczne firmy Integra Software dla wszystkich, którzy rozumieją znaczenie narzędzi IT i ich wpływ na funkcjonowanie nowoczesnego przedsiębiorstwa w dzisiejszych czasach. Niewątpliwie dobre wykorzystanie tego typu systemu może stanowić przewagę konkurencyjną na dzisiejszym, trudnym jednak, rynku.
 
Łukasz Bazarewicz
Pełnomocnik / Partner Zarządzający

« powrót do listy

wyświetleń: 1983

© 2000-2019 by Integra Software