Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Rekomendacja firmy OMT Mateusz Tokarz Tarnów - sieć First Stop

Firma OMT Mateusz Tokarz działa na rynku samochodowym od 2007 roku. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i flotowych w zakresie serwisu opon i felg, mechaniki, serwisu klimatyzacji oraz naprawy szyby czołowej. Od 2011 roku przeprowadza również badania techniczne dzięki otwarciu Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów.
 

Oferowanie kompleksowych usług oraz rosnące wymagania w stosunku do obsługi systemowej spowodowały zainteresowanie programem Integra 7.
 

Największą zaletą programu jest szerokie spektrum możliwości jakie oferuje. Oprócz narzędzi do podstawowej obsługi klienta i organizacji pracy serwisu, udostępnia również opcje marketingowe oraz raportowanie. Te ostatnie wymagają zaangażowania i chęci użytkownika programu do nanoszenia danych do systemu. W konsekwencji wykorzystanie tej wiedzy buduje w świadomości odbiorców wizerunek firmy rzetelnej, rozwijającej się oraz przede wszystkim, dbającej o klienta.
 

Program jest łatwy w obsłudze, wręcz intuicyjny. Szkolenie  prowadzone przez pracowników firmy Integra Software wstępnie zaznajamia z obsługą.  W samodzielnej pracy z systemem pomocne mogą okazać się przygotowane procedury, filmy, porady oraz telefoniczny kontakt z fachowcami. Twórcy programu są otwarci na potrzeby klientów – program posiada aplikację do zgłaszania uwag dotyczących, zarówno błędów w działaniu, jak i propozycji nowych funkcji.
 

Reasumując, oprogramowanie Integra 7 daje wiele możliwości – trzeba jedynie dobrej woli i minimum wysiłku, aby w pełni go wykorzystać.
 

Z poważaniem,
Mateusz Tokarz

« powrót do listy

wyświetleń: 2551

© 2000-2019 by Integra Software