Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Rekomendacja firmy Nowakowski & Szymański Sp.z o.o. Kraków - Sieć serwisów Point S


Nowakowski & Szymański Sp.z o.o.
ul. Bociana 18; 31-231 Kraków

Firma Nowakowski & Szymański jest użytkownikiem programu Integra Car 7. Program jest zainstalowany na 29 stanowiskach komputerowych.

 

 Firma Nowakowski&Szymański Sp. Z o.o. działa na rynku oponiarskim od ponad dwudziestu lat. Opony i ich serwisowanie to podstawowa gałąź naszej działalności, niemniej jednak prowadzimy również serwisy mechaniczne, myjnie samochodowe, jesteśmy obecni w sprzedaży E-commerce. Kupujemy i sprzedajemy w innych krajach UE.

W firmie działają zintegrowane sieci informatyczne, a przy stanowiskach komputerowych bezpośrednio na kilku oddziałach pracuje blisko 30 osób.  Już te informacje powalają zrozumieć jak istotnym elementem w naszej pracy stają się narzędzia IT.

W roku 2010 podjęliśmy strategiczną decyzje wymiany istniejącego oprogramowania, dokonując zakupu programów INTEGRA FIRMA i INTEGRA CAR 7. Po gigantycznej pracy wykonanej przez koszalińskich informatyków jak i naszych ludzi możemy polecić tą firmę i jej rozwiązania jako partnera dla firm naszej branży.

Rozwiązania zaproponowane przez INTEGRĘ pozwoliły nam zdobyć nowe możliwości rozwoju, zwiększyć sprzedaż, otworzyć się na nowe, nowoczesne rozwiązania. Ponadto program pozwala na pozyskiwanie danych niezbędnych do zarządzania sprzedażą, analizą wyników, rozliczaniem, oddziałów, liczeniem wydajności mechaników i innych. Jego struktura umożliwia dowolne konfigurowanie wielu funkcjonalności. Mamy nadzieję, że dzięki naszej rekomendacji również inne firmy branżowe zdecydują się na wdrożenie rozwiązań INTEGRY. Na pewno przyczyni się to do dalszego rozwoju tego naprawdę nowoczesnego narzędzia informatycznego. Gorąco polecam.


Prezes Zarządu
Wojciech Nowakowski

« powrót do listy

wyświetleń: 3139

© 2000-2019 by Integra Software