Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Rekomendacja firmy A.R.S. Paluch*


Stacja diagnostyczna s.c. A.R.S. Paluch
ul. Miklesz 5; 98-270 Złoczew

Firma A.R.S Paluch jest użytkownikiem programu Integra Car 7. Program jest zainstalowany na 3 stanowiskach komputerowych.

 


 


 Nasza firma istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1993r. W początkowej fazie działalności zajmowaliśmy się tylko badaniami technicznymi. W kolejnych latach rozszerzaliśmy zakres usług. W chwili obecnej posiadamy Okręgową Stacje Kontroli Pojazdów z dwoma stanowiskami kontrolnymi, prowadzimy serwis ogumienia, zajmujemy się naprawą i obsługą klimatyzacji, a naprawa samochodów osobowych i dostawczych może odbywać się na sześciu stanowiskach.

 Wraz z rozwojem naszego serwisu pojawiła się konieczność posiadania oprogramowania które wsparłoby nas w prowadzeniu i zarządzaniu firmą.

 Po lekturze kilku artykułów w prasie fachowej wybór padł na system INTEGRA CAR7.

 Program został bardzo sprawnie wdrożony i skonfigurowany pod nasze potrzeby, a pomoc techniczna udzielona w pierwszych dniach użytkowania programu była perfekcyjna.
Z perspektywy czasu możemy stwierdzić iż był to wybór wybitnie trafiony. W końcu zapanowaliśmy nad zawartością magazynu, wprowadzanie dokumentów zakupu stało  się przyjemnością, a obsługa klienta jest bardziej profesjonalna.


 Z czystym sumieniem możemy polecić system INTEGRA CAR7 innym warsztatom – to najlepsza inwestycja pozwalająca rozwinąć swoją działalność.

Sylwester Paluch

« powrót do listy

wyświetleń: 1621

© 2000-2019 by Integra Software