Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Rekomendacja firmy Samko P.U.H.

Firma Samko zajmuje się automatycznymi skrzyniami biegów od końca lat 80-tych i jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która wyspecjalizowała się w tej dziedzinie motoryzacji. W 2008r. wstąpiliśmy do TCRA- międzynarodowej grupy serwisów regenerujących konwentery. Prowadzimy serwis automatycznych skrzyń biegów, a także regenerację sprzęgieł hydrokinetycznych. Obecnie jesteśmy największym polskim dystrybutorem części do automatycznych skrzyń biegów, posiadamy wyłączność na sprzedaż asortymentu ALTO i PRECISION. Eksportujemy również w/w części do krajów d. ZSRR i Unii Europejskiej.
Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów potrzebujemy sprawnych i nowoczesnych rozwiązań informatycznych. W naszej ocenie takim oprogramowaniem jest system Integra 7. Wybraliśmy ten program, ponieważ posiada on szeroki zakres zastosowania oraz wiele funkcji branżowych. W podjęciu decyzji o zakupie systemu pomogły nam bardzo pozytywne opinie jej użytkowników oraz praktyczna i ciekawa prezentacja, przeprowadzana przez firmę Integra Software.
System umożliwia szybką i sprawną wymianę danych pomiędzy centralą, a oddziałami naszej firmy, co znacznie poprawia nam organizację pracy. Obsługa programu mimo wielu funkcji jest bardzo porsta i intuicyjna. Szeroki zakres funkcji oraz wygodna obsługa programu pozwala nam na sprawniejszą obsługę klientów. Czas przyjmowania towaru do magazynu oraz dokładniejsza ewidencja dostaw jest możliwa dzięki funkcji importu faktur elektronicznych.
Na uwagę zasługuje również oferowane przez producenta wdrożenie programu. Instalacja i konfiguracja, a takze migracja danych ze starego programu została przeprowadzona bardzo sprawnie. Pracownicy działu technicznego zapewniają duże zaangażowanie w obsługę klientów, co jest nie bez znaczenia szczególnie w początkowym okresie korzystania z programu.
Mimo, że rozwiązanie firmy Integra Software nie było najtańszym wśród wybieranych przez nas programów, to jednak po jego wdrożeniu uważamy, iż nasza decyzja była jak najbardziej trafna i zdecydowanie możemy polecić to oprogramowanie innym firmom funkcjonującym w branży samochodowej.

« powrót do listy

wyświetleń: 1960

© 2000-2019 by Integra Software