Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Rekomendacja firmy SPZOZ RM Meditrans*

Nasza firma Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej RM Meditrans korzysta z oprogramowania Integra od lipca 2009r. Program został wdrożony na trzech stanowiskach w podległej nam jednostce TOS- Technicznej Obsłudze Samochodów. Zakres działalności TOS obejmuje: badania techniczne samochodów do 3,5T, mechanikę i elektromechanikę pojazdów, diagnostykę komputerową, a także serwis ogumienia.

Nasza firma stawia sobie za priorytet ciągły rozwój i profesjonalizm w obsłudze klientów, co wiąże się z inwestycjami. Jedną z inwestycji wspomagających działalność i rozwój firmy jest zakup i wdrożenie systemu Integra Car 7.

Wybraliśmy program firmy Integra Software, ponieważ na tle innych systemów komputerowych tego typu wyróżnia się on dużą ilością przydatnych funkcji branżowych, które wyczerpują w pełni potrzeby naszej firmy w tym zakresie. System jest funkcjonalny i prosty w obsłudze, można go łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb firmy.

System pozwolił na usprawnienie pracy serwisu, co w konsekwencji przekłada się na szybszą i kompleksową obsługę klientów. Dzięki programowi prowadzenie gospodarki magazynowej stało się dużo prostsze i mniej czasochłonne. Program posiada przejrzyste kartoteki (np. kontrahentów, pojazdów, towarów), co jest szczególnie ważne dla szybkości generowania różnych dokumentów typu zlecenia, czy faktury.

Integra Car 7 poza funkcjami pozwalającymi usprawnić pracę serwisu i magazynu ma również ciekawe funkcje pomagające zarządzać firmą- moduł Finanse pozwala kontrolować płatności, zobowiązania i koszty firmy, zaś moduł Raporty/Analizy pozwala monitorować działalność firmy. W przyszłości planujemy wdrożyć również moduł CRM do kontaktów z naszymi klientami.

Warto również wspomnieć o wsparciu firmy Integra w zakresie pomocy w obsłudze programu- pracownicy z działu technicznego pomogli w konfiguracji programu, a także fachowo odpowiadają
na każde nasze pytania dotyczące użytkowania Integra Car 7. Przydatne są również szkolenia z obsługi programu- dzięki nim można nauczyć się lepiej go wykorzystywać.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwiązań firmy Integra Software i możemy śmiało polecić program Integra Car 7 innym firmom działającym w branży motoryzacyjnej.

« powrót do listy

wyświetleń: 1969

© 2000-2018 by Integra Software