Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Rekomendacja firmy Bosch Service Pawlik


BS Pawlik
ul. Mostowa 24a; 37-464 Stalowa Wola/Posanie

Firma BS Pawlik jest użytkownikiem programu Integra Car 7.
Program jest zainstalowany na 1 stanowisku komputerowym.

 

Moja firma funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym od 16 lat i stale się rozwija. Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych i dostawczych. Odkąd świadczymy usługi pod szyldem ASO Bosch Service Pawlik skala działalności i ilość zatrudnionych osób (obecnie 10 osób) wymusiła na mnie konieczność wsparcia wszystkich obszarów działalności bardzo profesjonalnym narzędziem jakim jest program Integra Car 7. Program ten pozwolił mi uporządkować i udoskonalić proces obsługi klienta, kontrolę sprzedaży i rozliczanie pracowników poprzez bardzo szeroką gamę raportowania obszarów wymagających ciągłej kontroli i monitoringu.

Program jest bardzo przystępny, funkcjonalny, poruszanie po kolejnych zakładkach jest intuicyjne. Warto podkreślić, że współpraca z Działem Doradztwa Technicznego odbywa się bez zarzutu, pracujące tam osoby zawsze chętnie służą profesjonalną pomocą.

Jestem przekonany, że wybór programu Integra Car 7 spośród wielu innych jest jak najbardziej trafnym wyborem, tym bardziej, że program jest elastyczny i można rozbudować go o kolejne moduły obsługujące w moim przypadku nowo powstającą pracownię naprawy i regeneracji wtryskiwaczy Common Rail.
 
Z wyrazami uznania
Dariusz Pawlik

« powrót do listy

wyświetleń: 2719

© 2000-2019 by Integra Software