Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

autoExper 11/2018 - IT dla motoryzacji

Programy dla warsztatów samochodowych, aplikacje mobilne dla mechaników, Integra e-Commerce Solutions 2019

Programy dla warsztatów samochodowych
Dzisiejsze warsztaty oczekują od oprogramowania znacznie więcej niż tylko historii napraw i fakturowania. Na konkurencyjnym rynku wygrywa ten, kto oferuje fachową obsługę oraz posiada szybki dostęp do informacji. Dostępny w programie Katalog Wyceny Napraw jest narzędziem niezbędnym do prawidłowej kalkulacji kosztów usług, umożliwia uzyskanie znacznie wyższych przychodów.
Nowoczesny Grafik Napraw pozwala na bieżąco organizować i kontrolować pracę w serwisie, optymalnie wykorzystując stanowiska naprawcze, a także właściwie zarządzać czasem pracy mechaników. Wdrażając program Integra Car 7 warsztat zyskuje nowoczesne narzędzie posiadające szereg funkcji: planowanie pracy serwisu, zlecenia i historia napraw, wycena napraw, dane o przeglądach, fakturowanie, obsługa magazynu, funkcje CRM / SMS / MMS. Dostępne w programie raporty umożliwiają bieżące monitorowanie efektywności pracy oraz weryfikację dochodowości serwisu, a także rozliczenia prowizyjne mechaników. Obsługa programu jest bardzo prosta, a niskie wymagania sprzętowe pozwalają używać go na starszych komputerach. Więcej info na: www.integra.com.pl biuro@integra.com.pl tel. 94 348 92 22.

APLIKACJE MOBILNE DLA MECHANIKÓW
Integra PDS to nowoczesna aplikacja na smartfony i tablety, która wprowadza duże usprawnienie pracy mechanikom serwisu, którzy wszystkie potrzebne informacje mają teraz dostępne w jednym miejscu. Papierowe dokumenty zostały zastąpione przez intuicyjne aplikacje umożliwiające mechanikom szybki dostęp do zakresu zlecenia oraz danych serwisowo-naprawczych, które są niezbędne podczas każdej naprawy. Żadne inne rozwiązanie nie wnosiło do serwisów takiej innowacyjności jak w/w aplikacja. To ogromne ułatwienie komunikacji w serwisie. Aplikacje mobilne zintegrowane z systemem do obsługi serwisu otrzymały nagrodę na TTM 2018.
Oprogramowanie Integra tel. 94 348 92 22 www.integra.com.pl biuro@integra.com.pl
 

Integra e-Commerce Solutions 2019
Integra e-Commerce Solutions to innowacyjna platforma internetowa do sprzedaży części i opon, w której mamy dostęp do blisko 50 oryginalnych katalogów różnych marek samochodów. Zamiast korzystać z wielu osobnych programów teraz można o wiele szybciej i łatwiej wyszukiwać oraz zamawiać części w jednym systemie. Dzięki najnowszej technologii dane katalogowe części i pojazdów zostały zintegrowane na niespotykaną dotychczas skalę.
Platforma korzysta z 220 mln powiązań asortymentu z pojazdami i jest połączona z największymi importerami części, spedycjami oraz systemami płatności. W sumie platformę zintegrowano z blisko 100 zewnętrznymi systemami. Rozwiązanie jest tworzone zarówno dla fachowców z branży jak i dla zwykłych kierowców. Zawiera wiele innowacyjnych funkcji, dzięki którym wyszukanie i zamówienie części zajmuje kilka sekund. System zawiera wiele nowoczesnych rozwiązań, np. pojazd można szybko wybrać odczytując smartfonem dane z dowodu rejestracyjnego lub dekodując numer VlN. Warto dodać, że program posiada wiele funkcji wspierających współpracę dystrybutorów z warsztatami oraz otrzymał nagrodę na TTM 2018.
Integra Software tel. 94 348 80 08  www.integra.com.pl e-commerce@integra.com.pl

« powrót do listy

wyświetleń: 187

© 2000-2019 by Integra Software