Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Integra e-Commerce Solutions to innowacyjna platforma internetowa do sprzedaży części i opon, w której mamy dostęp do blisko 50 oryginalnych katalogów różnych marek samochodów. Zamiast korzystać z wielu osobnych programów teraz można o wiele szybciej i łatwiej wyszukiwać oraz zamawiać części w jednym systemie. Dzięki najnowszej technologii dane katalogowe części i pojazdów zostały zintegrowane na niespotykaną dotychczas skalę.

autoExper 11/2018 - IT dla motoryzacji

Programy dla warsztatów samochodowych, aplikacje mobilne dla mechaników, Integra e-Commerce Solutions 2019

Dzisiejsze warsztaty oczekują od oprogramowania znacznie więcej niż tylko historii napraw i fakturowania. Na konkurencyjnym rynku wygrywa ten, kto oferuje fachową obsługę oraz posiada szybki dostęp do informacji.
Wdrażając program Integra Car 7 warsztat zyskuje nowoczesne narzędzie posiadające szereg funkcji: planowanie pracy serwisu, zlecenia i historia napraw, wycena napraw, dane o przeglądach, fakturowanie, obsługa magazynu, funkcje CRM / SMS / MMS. Dostępne w programie raporty umożliwiają bieżące monitorowanie efektywności pracy oraz weryfikację dochodowości serwisu, a także rozliczenia prowizyjne mechaników.

— Programy takie jak np. Integra Car 7, będące kompleksowymi rozwiązaniami, pozwalają lepiej wykorzystać możliwości serwisu, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie zysków firmy — dodaje Maciej Mioduszewski. — Integra Car 7 jest zintegrowana z katalogami wyceny napraw, katalogami części i danymi dotyczącymi okresowych przeglądów. Dostęp do odpowiednich danych jest niezbędny do prawidłowej kalkulacji kosztów usług i umożliwia znaczne zwiększenie przychodów serwisu. Zapewniając serwisantom szybkie i dokładne informacje o naprawie, można również podnieść efektywność ich pracy. 


W najnowszym numerze miesięcznika autoExpert 7-8 2018 ukazał się dodatek specjalny - "Produkt roku 2018".

Nominowany do konkursu w kategorii  "Wyposażenie warsztatu i oprogramowanie" znalazł się nowy, innowacyjny system Integra Smart Workhshop - aplikacje mobilne na smartfony i tablety


W czerwcowym numerze miesięcznika Nowoczesny Warsztat ukazała się reklama oprogramowania Integra w wersji edukacyjnej. Wielu absolwentów szkół spotka się z naszymi rozwiązaniami w pracy zawodowej, warto, aby zapoznali się z programem już teraz.

Zapraszamy do kontaktu placówki, które zainteresowane są profesjonalnym narzędziem do wykorzystania na zajęciach.


Rok 2018 jest szczególnie ważnym rokiem, ponieważ sieć Euromaster obchodzi swoje 10-lecie w Polsce. Podczas corocznego konwentu zorganizowanego przez sieć Euromaster uczestniczyliśmy jako wystawca – partner biznesowy.

Była to dla nas możliwość pokazania klientom benefitów wynikających z posiadania naszego oprogramowania Integra oraz funkcjonalności, dzięki którym właściciele mogą w pełni wykorzystać potencjał swoich serwisów.


Firma Integra Software z Koszalina znowu została wyróżniona. Tym razem otrzymała na Międzynarodowych Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu aż dwa Złote Medale.
Nagrodzone złotem systemy to dwa innowacyjne rozwiązania: System Integra eCommerce Solutions oraz Integra Smart Workshop.

Odwiedzający nasze stoisko targowe w Poznaniu w dniach 5-8 kwietnia 2018r., mieli możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji jakie przygotowała firma Integra Software. Były to m.in. gadżety: PowerBanki, latarki, czy kubki firmowe, a także bezpłatne wersje DEMO programów serwisowych.

Dodatkowo, dla czytelników Nowoczesnego Warsztatu zostały przygotowane specjalne bony rabatowe na zakup licencji Integra 7.

Integra Car 2018 - zwiększ zyski swojego serwisu
Program Integra Car 7 posiada wiele funkcji, które odpowiadają praktycznym potrzebom serwisów. System jest używany zarówno w małych warsztatach, jak i w większych firmach, w sieciach serwisowych i flotach.

Katalog Wyceny Napraw, Nowoczesny Grafik Napraw, funkcje CRM/SMS/MMS, raporty, import faktur elektronicznych, wbudowany katalog części to tylko nieliczne funkcje dostępne w Integra Car 7.

Nowoczesny Warsztat 01/2018 - Warsztat w dobie cyfryzacji

Oprogramowanie dla warsztatu, czyli...

- Na forach bardzo często wypowiadają się wszystkowiedzący „fachowcy" i przekazują rady w stylu: „u mnie przyczyną problemu był kolektor ssący i po jego wymianie wszystko wróciło do normy. Ty masz co prawda inny silnik, ale pewnie będzie podobnie". Takich porad jest bardzo wiele i łatwo wpaść w pułapkę zakupu niepotrzebnych części, których wymiana nie przynosi zamierzonego skutku - zwraca uwagę Maciej Mioduszewski. - Tymczasem koszt tylko jednej błędnie przeprowadzonej naprawy może być wyższy niż opłata za roczny dostęp do jednego z płatnych systemów, nie mówiąc już o kosztach związanych z utratą dobrej opinii warsztatu.

W styczniowym numerze miesięcznika Nowoczesny Warsztat ukazał się artykuł dot. nowych systemów Integra.

  • Integra Car 7 2018 z innowacyjnymi rozwiązaniami dla doradców serwisowych i mechaników.
  • Integra Diagmrams (ID) - schematy silnika, ABS/ESP, airbag, klimatyzacji, systemów komfort/ bezpieczniki i przekaźniki.
  • Webkatalog - katalog części zamiennych / Integra WebShop - platformy do internetowej sprzedaży części i opon.

— Program komputerowy pozwala przygotować wycenę każdej naprawy już w biurze obsługi klienta na podstawie kosztu części zamiennych i jej przewidywanego czasu — opowiada Tomasz Polanowski, który w swoim warsztacie w Toruniu używa programu Integra. Oczywiście wcześniej należy wskazać programowi cenę roboczogodziny.  Z kolei Tomasz Payerhin, menedżer serwisu w podłódzkich Pabianicach, jako główne korzyści wskazuje możliwość oszacowania przez program czasu nawet skomplikowanej naprawy oraz dobór odpowiednich części. — Duża oszczędność czasu — podkreśla.1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11    Następna strona >  >>  >|

© 2000-2019 by Integra Software