Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Targi Dostawców Euromaster Polska 23-24.05.2018r.


Rok 2018 jest szczególnie ważnym rokiem, ponieważ sieć Euromaster obchodzi swoje 10-lecie w Polsce. Podczas corocznego konwentu zorganizowanego przez sieć Euromaster uczestniczyliśmy jako wystawca – partner biznesowy.

Była to dla nas możliwość pokazania klientom benefitów wynikających z posiadania naszego oprogramowania Integra oraz funkcjonalności, dzięki którym właściciele mogą w pełni wykorzystać potencjał swoich serwisów.

Nowoczesny Warsztat 04/2018 - wydanie targowe TTM 2018

Odwiedzający nasze stoisko targowe w Poznaniu w dniach 5-8 kwietnia 2018r., mieli możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji jakie przygotowała firma Integra Software. Były to m.in. gadżety: PowerBanki, latarki, czy kubki firmowe, a także bezpłatne wersje DEMO programów serwisowych.

Dodatkowo, dla czytelników Nowoczesnego Warsztatu zostały przygotowane specjalne bony rabatowe na zakup licencji Integra 7.

Integra Software wróciła z targów z podwójnym złotem


Firma Integra Software z Koszalina znowu została wyróżniona. Tym razem otrzymała na Międzynarodowych Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu aż dwa Złote Medale.
Nagrodzone złotem systemy to dwa innowacyjne rozwiązania: System Integra eCommerce Solutions oraz Integra Smart Workshop.

auto moto Serwis 3/2018 - Integra Car 2018

Integra Car 2018 - zwiększ zyski swojego serwisu
Program Integra Car 7 posiada wiele funkcji, które odpowiadają praktycznym potrzebom serwisów. System jest używany zarówno w małych warsztatach, jak i w większych firmach, w sieciach serwisowych i flotach.

Katalog Wyceny Napraw, Nowoczesny Grafik Napraw, funkcje CRM/SMS/MMS, raporty, import faktur elektronicznych, wbudowany katalog części to tylko nieliczne funkcje dostępne w Integra Car 7.

Nowoczesny Warsztat 01/2018 - Oprogramowanie dla motoryzacji

W styczniowym numerze miesięcznika Nowoczesny Warsztat ukazał się artykuł dot. nowych systemów Integra.

  • Integra Car 7 2018 z innowacyjnymi rozwiązaniami dla doradców serwisowych i mechaników.
  • Integra Diagmrams (ID) - schematy silnika, ABS/ESP, airbag, klimatyzacji, systemów komfort/ bezpieczniki i przekaźniki.
  • Webkatalog - katalog części zamiennych / Integra WebShop - platformy do internetowej sprzedaży części i opon.

Nowoczesny Warsztat 01/2018 - Szybko, wygodnie, skutecznie

Oprogramowanie w warsztacie

— Program komputerowy pozwala przygotować wycenę każdej naprawy już w biurze obsługi klienta na podstawie kosztu części zamiennych i jej przewidywanego czasu — opowiada Tomasz Polanowski, który w swoim warsztacie w Toruniu używa programu Integra. Oczywiście wcześniej należy wskazać programowi cenę roboczogodziny.  Z kolei Tomasz Payerhin, menedżer serwisu w podłódzkich Pabianicach, jako główne korzyści wskazuje możliwość oszacowania przez program czasu nawet skomplikowanej naprawy oraz dobór odpowiednich części. — Duża oszczędność czasu — podkreśla.

Nowoczesny Warsztat 12/2017 - Konferencja Bosch w Zakopanem


Spotkanie serwisów AutoCrew i Bosch Car Service w Zakopanem.

— Kiedyś dużo mniej czasu poświęcaliśmy na tematy związane z analizami, z nowoczesnym podejściem do klienta. Pomocne jest oprogramowanie warsztatowe, jak choćby Integra, z której korzystamy. Poszczególne moduły tego oprogramowania kompletnie zmieniają podejście i do klientów, i do tematów związanych z mechanikami...

Przegląd Oponiarski 11/2017 - Stangum w sieci BestDrive


W listopadowym numerze miesięcznika Przegląd Oponiarski ukazał się artykuł dotyczący jednego z użytkowników oprogramowania Integra Car 7 - Stangum z Opola, który dołączył do sieci BestDrive.

Stangum jest serwisem posiadającym 4 stanowiska do obsługi pojazdów osobowych, terenowych i dostawczych, oraz jednym stanowiskiem do samochodów ciężarowych.
Na wszystkich stanowiskach komputerowych, w serwisie Stangum wykorzystywane jest oprogramowanie Integra 7.

autoExpert 11/2017 - Prezentacja najnowszych systemów


W listopadowym numerze miesięcznika autoExpert pojawił się obszerny artykuł dot. najnowszych systemów tj. Integra Car 7 2018 z innowacyjnymi rozwiązaniami dla doradców serwisowych i mechaników.
Integra Diagrams (ID) - Schematy elektryczne silnika, ABS/ESP, Airbag, Klimatyzacji, Systemów Komfort / Bezpieczniki, Przekaźniki.
Integra e-Commerce 2018 (eKatalogi/sklepy internetowe) - WEBKATALOG - Katalog części zamiennych / Integra WebShop - Platformy do internetowej przedaży części i opon.

Listopad 2017

Wyróżnienie autoExpert 10/2017 - Produkt roku 2017


W najnowszym numerze magazynu autoExpert 10/2017 opublikowano wyniki konkursu Produkt Roku 2017.

W kategorii "Wyposażenie warsztatu i oprogramowanie" wyróżniono nowy system Integra Car  2017 z innowacyjnymi rozwiązaniami dla doradców serwisowych i mechaników. System wyróżniono z pośród ponad 200 produktów zgłoszonych do tegorocznej edycji konkursu Produk Roku 2017.

autoExpert 7-8/2017 - Produkt roku 2017

Integra Car 2017 z innowacyjnymi rozwiązaniami dla doradców serwisowych i mechaników

W najnowszym numerze magazynu autoExpert 7-8 / Lipiec 2017 ukazał się dodatek specjalny - "Produkt roku 2017".

Nominowany do konkursu w kategorii  "Wyposażenie warsztatu i oprogramowanie" znalazł się nowy system Integra Car  2017 z innowacyjnymi rozwiązaniami dla doradców serwisowych i mechaników.

Kwiecień 2017

auto moto Serwis 03/2017 - Bosch Service Modzelewscy

W marcowym numerze miesięcznika auto moto Serwis ukazał się artykuł na temat Bosch Service Modzelewscy - jednego z użytkowników oprogramowania Integra Car 7.

Jesteśmy warsztatem sieci Bosch Car Service. Mamy dostęp do oprogramowania i wiedzy technicznej Boscha, który pokrywa około 90% naszego zapotrzebowania na informacje techniczne. Uczestniczymy w szkoleniach Boscha, które zapewniają nam bardzo dużą wiedzę.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11    Następna strona >  >>  >|

© 2000-2018 by Integra Software