Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Komputery typu desktop od 1GHz do 3GHz.
Ceny od 599 PLN.

Komputery PC Dell OptiPlex są to rozszerzalne komputery osobiste o  dużej szybkości, zaprojektowane do współpracy z mikroprocesorem Intel®. W każdym systemie stosowane są komponenty najwyższej jakości, które składają sie na system o wysokiej wydajności i niezawodności pracy zgodnie z wymaganiami klienta.

Komputery Typu Tower  od P4 2.4GHz
Ceny już od 1490 PLN

Komputery PC Dell są to rozszerzalne komputery osobiste o  dużej szybkości, zaprojektowane do współpracy z mikroprocesorem Intel®. W każdym systemie stosowane są komponenty najwyższej jakości, które składają sie na system o wysokiej wydajności i niezawodności pracy zgodnie z wymaganiami klienta.

Zestawy komputerowe firmy Dell.
Ceny już od : 2199 PLN

Zestawy komputerowe firmy Dell to prestiż, funkcjonalność, niezawodność i profesjonalizm Twojej Firmy. Zestawy firmy Dell  znajdują szerokie zastosowanie w róźnych sektorach przemysłu, a także w bankach, instytucjach, urzędach, placówkach badawczych oraz wszędzie tam gdzie największe znaczenie ma wydajność i niezawodność sprzętu.  O wysokiej jakości może świadczyć fakt stosowania tych rozwiązań przez wielu renomowanych producentów urządzeń diagnostycznych. m.in. Bosch, ATT, Nussbaum, itd..

Notebooki zoptymalizowane pod kątem zastosowań biznesowych, oparte na niezawodnych standardach przemysłowych. Solidna inwestycja dla profesjonalistów.Notebooki firmy Dell z pewnością zainteresują użytkowników mobilnych, zwracających uwagę przede wszystkim na rozmiar, wagę, czas pracy akumulatora i trwałość urządzenia. Oferowane modele są adresowane do instytucji, dla których szczególnie istotne są kwestie niezawodności, kosztów użytkowania, bezpieczeństwa danych oraz wysokiej jakości i dokładności wykonania.

Więcej informacji już wkrótce.....

Monitory LCD firmy Dell - od 15" do 17".
Ceny już od 550 PLN.

Monitory marki Dell projektowane są do zastosowań zarówno przez użytkowników korporacyjnych jak i domowych. Aktywna matryca TFT LCD pozwala na wyświetlanie wyraźnego i jasnego obrazu.Monitor w codziennej pracy z komputerem to element wyposażenia równie istotny jak szybki procesor czy wydajny dysk twardy. Jest to przecież element przez który komunikujemy się z komputerem.Zakup odpowiedniego monitora może zwiększyć produktywność oraz komfort pracy z komputerem na wiele lat.Cechy monitorów marki Dell sprawiły, że firma ta jest największym światowym dostawcą monitorów LCD.

Systemy operacyjne Microsoft Windows:

Windows XP Professional
Windows XP Home

Ceny już od 190 PLN.



© 2000-2019 by Integra Software