Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu


Aby ułatwić i skrócić użytkownikom oprogramowania Integra 7 Pro przeprowadzenie inwentaryzacji wprowadzamy do oferty usługę wypożyczenia inwentaryzatorów Motorola Symbol MC30XX.

Spis towarów za pomocą terminala jest najszybszą i najbardziej dokładną metodą inwentaryzacji. Kolektor umożliwia bardzo szybkie przeprowadzenie spisu przy udziale nawet jednej osoby. Ponadto nie jesteśmy ograniczeni odległością od stanowiska z komp. PC, ponieważ pozycje towarowe mamy bezpośrednio dostępne w kolektorze danych, które są na bieżąco uzupełniane ilościami spisywanych towarów. Ma to szczególnie duże znaczenie kiedy spis wykonujemy w większym sklepie lub pomieszczeniach magazynowych.

Więcej informacji na temat wypożyczenia inwentaryzatorów można uzyskać pod nr tel. 94 348 80 27.

Jeśli chciałbyś pracować przy ciekawych projektach, cenisz sobie możliwość rozwoju zawodowego a Twoją pasją jest wszystko to, co związane z marketingiem, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą !

Specjalista ds. marketingu

Inne oferty pracy ...

Finał konkursu odbył się 1 kwietnia, podczas tegorocznych
Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu.

Nagrodę główną - pakiet 10 licencji Integra Car/Truck 7 - wersja edukacyjna
zdobył Zespół Szkół Nr 4 z Tomaszowa Lubelskiego.

Serdecznie gratulujemy!

W dzisiejszych czasach naprawa systemów elektronicznych pojazdu bez dostępu do schematów elektrycznych jest praktycznie niemożliwa. System IDS 3.0 zawiera m.in.:

- Schematy elektryczne silnika, ABS/ESP i Klimatyzacji - ponad 500 000 schematów.
- Schematy elektryczne systemów Komfort - 450 000 schematów elektrycznych Airbag, EGS, Immo, Wskaźników, Centr. zamka,      Elektr. szyb, Navi, CAN, Servo, itp..
- Wartości pomiarowe i lokalizacje podzespołów silnika – moduł Car zawiera ponad 25 000 instrukcji z wartościami pomiarowymi i lokalizacjami podzespołów.
- Lokalizacje oraz opisy skrzynek bezpiecznikowych i przekaźników – w module Car dostępnych jest 8 000 instrukcji dot. skrzynek bezpiecznikowych i przekaźników

\

Podczas poznańskich Targów Techniki Motoryzacyjnej, po raz 13 odbyło się Forum Warsztatowe zorganizowane przez firmę Best Products i Dyrekcję MTP. Wśród wystąpień nie zabrakło naszej firmy. Zaprezentowaliśmy m.in.:

  • Moduł schematy elektryczne i dane diagnostyczne TecRMI w nowym systemie Integra Data Service 3.0
  • INTEGRA CONNECT - mobilną aplikację na smartfony do sprawnej komunikacji serwisu z kierowcami pojazdów.

Dla uczestników Forum przygotowaliśmy specjalne nagrody Integra Data Service!

\

Podczas poznańskich Targów Techniki Motoryzacyjnej odbędzie się po raz 13 Forum Warsztatowe zorganizowane przez firmę Best Products i Dyrekcję Międzynarodowych Targów Poznańskich. Forum odbędzie się w dniach 1 i 2 kwietnia 2016 r. w godz. od 10.30 do 18.00 w pawilonie nr 7. Nie zabraknie ciekawych wystąpień znanych prelegentów reprezentujących firmy szkoleniowe, produkcyjne i dystrybuujące urządzenia warsztatowe.Wiecej informacji....

Wśród wystąpień nie zabraknie również naszej firmy Integra, gdzie zaprezentujemy nowości: 1.04.2016 piątek godz.17.20 -18.00 oraz 2.04.2016 sobota godz. 17.20 - 18.00.

Dla uczestników Forum przygotowaliśmy specjalną nagrodę Integra Data Service ! Zapraszamy na prelekcje oraz do odwiedzenia naszego stoiska nr 14 w Pawilonie 8A.

Programiści firmy Integra Software odbyli w ostatnim czasie profesjonalne, II etapowe szkolenia z technologii webowych. Szkolenia obejmowały całościowo i wyczerpująco zagadnienia tworzenia aplikacji internetowych w kluczowych technologiach, traktując je niezwykle głęboko i wnikliwie. W czasie szkolenia uczestnicy zdobyli wiedzę, umożliwiającą im dalszy rozwój aplikacji WWW.

 

 

Przygotowaliśmy SPECJALNĄ OFERTĘ

na zakup aktualizacji programu Integra 7!

  Szczegóły pod nr tel.: 94 348 8016

 

Korzyści z posiadania aktywnego abonamentu na aktualizację to np.:

·Dostęp do najnowszej wersji programu Integra – przez okres trwania abonamentu.

·Możliwość korzystania ze zdalnej pomocy technicznej hotline.

\


Dla zarejestrowanych osób atrakcyjne upominki!


 

Wśród odwiedzających stoisko rozlosujemy oprogramowanie!! 

• Oprogramowanie Integra Car 7 - 1 licencja bezterminowa o wartości 5 000zł
Integra Data Service z danymi TecRMI - licencja roczna o wartości 2 500zł
TecDoc WebCatalog - 2 licencje roczne o wartości 1060 zł
- nagroda ufundowana przez firmę TecAlliance
Autodata D&R Online 3 - licencja roczna o wartości 2 099zł
- nagroda ufundowana wspólnie z Autodata Polska

Przyjdź i zobacz wiele ciekawych i innowacyjnych nowości!

Uwaga Szkoły! Trwają zapisy do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej.

Finał konkursu odbędzie się 1 kwietnia, podczas tegorocznych
Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu.

A w puli nagród m.im. oprogramowanie Integra! Rejestracja szkół

 

W listopadowym numerze miesięcznika Auto Expert w dodatku specjalnym IT dla motoryzacji zamieszczono informacje na temat programu Integra Car 7.5, z którego korzystają warsztaty w sieciach: AutoCrew, Bosch Service, First Stop - BRIDGESTONE, BestDrive - CONTINENTAL, Euromaster - MICHELIN, a także najnowszych systemów Integra WebKatalog Mobile oraz WebShop Tyre 2016.  W czasopiśmie zamieszczono także  zestawienie oprogramowania dla motoryzacji, w którym Integra Software zajmuje kluczowe miejsce.

Program posiada wiele funkcji, które od­powiadają praktycznym potrzebom ser­wisów. System jest używany zarówno w małych warsztatach jak i w większych firmach, w sieciach serwisowych i flotach.

 

Koniec roku to okres, w którym firmy przeprowadzają spis stanów towaru w swoich magazynach.

W Strefie Integra Support dostępna jest instrukcja inwentaryzacji, w której przedstawiamy krok po kroku, w jaki sposób przeprowadzić spis z natury. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami. Bardzo ważne jest aby w/w prace zostały wykonane w odpowiedniej kolejności.

Strona logowania do Strefy Integra Support - link

 Mamy przyjemność poinformować, że jeden z modułów programu Integra Car 7 został wyróżniony Złotym Medalem podczas tegorocznych Targów Techniki Motoryzacyjnej.

Integra Data Service - moduł Schematy Elektryczne - zawiera 500 tys. schematów m.in.: systemy airbag, zestawy wskaźników, centralne zamki, el szyby i lusterka, fotele, fabryczne alarmy i immobilisery, regulację świateł, Xenon, LED, systemy navi, ukł automatycznej skrzyni biegów, wspomaganie kierownicy, aktywne zawieszenie, magistrala CAN/MOST, itp.archiwum informacji »   2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007     

© 2000-2019 by Integra Software