Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu


Oferta wypożyczenia inwentaryzatorów Motorola MC30XX

Aby ułatwić i skrócić użytkownikom oprogramowania Integra 7 Pro przeprowadzenie inwentaryzacji wprowadzamy do oferty usługę wypożyczenia inwentaryzatorów Motorola Symbol MC30XX.

Spis towarów za pomocą terminala jest najszybszą i najbardziej dokładną metodą inwentaryzacji. Kolektor umożliwia bardzo szybkie przeprowadzenie spisu przy udziale nawet jednej osoby. Ponadto nie jesteśmy ograniczeni odległością od stanowiska z komp. PC, ponieważ pozycje towarowe mamy bezpośrednio dostępne w kolektorze danych, które są na bieżąco uzupełniane ilościami spisywanych towarów. Ma to szczególnie duże znaczenie kiedy spis wykonujemy w większym sklepie lub pomieszczeniach magazynowych.

Więcej informacji na temat wypożyczenia inwentaryzatorów można uzyskać pod nr tel. 94 348 80 27.

Oferta pracy - Specjalista ds.marketingu

Jeśli chciałbyś pracować przy ciekawych projektach, cenisz sobie możliwość rozwoju zawodowego a Twoją pasją jest wszystko to, co związane z marketingiem, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą !

Specjalista ds. marketingu

Inne oferty pracy ...

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej - wyniki

Finał konkursu odbył się 1 kwietnia, podczas tegorocznych
Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu.

Nagrodę główną - pakiet 10 licencji Integra Car/Truck 7 - wersja edukacyjna
zdobył Zespół Szkół Nr 4 z Tomaszowa Lubelskiego.

Serdecznie gratulujemy!

Integra Data Service Schematy elektryczne

W dzisiejszych czasach naprawa systemów elektronicznych pojazdu bez dostępu do schematów elektrycznych jest praktycznie niemożliwa. System IDS 3.0 zawiera m.in.:

- Schematy elektryczne silnika, ABS/ESP i Klimatyzacji - ponad 500 000 schematów.
- Schematy elektryczne systemów Komfort - 450 000 schematów elektrycznych Airbag, EGS, Immo, Wskaźników, Centr. zamka,      Elektr. szyb, Navi, CAN, Servo, itp..
- Wartości pomiarowe i lokalizacje podzespołów silnika – moduł Car zawiera ponad 25 000 instrukcji z wartościami pomiarowymi i lokalizacjami podzespołów.
- Lokalizacje oraz opisy skrzynek bezpiecznikowych i przekaźników – w module Car dostępnych jest 8 000 instrukcji dot. skrzynek bezpiecznikowych i przekaźników

Forum Warsztatowe podczas TTM 2016

\

Podczas poznańskich Targów Techniki Motoryzacyjnej, po raz 13 odbyło się Forum Warsztatowe zorganizowane przez firmę Best Products i Dyrekcję MTP. Wśród wystąpień nie zabrakło naszej firmy. Zaprezentowaliśmy m.in.:

  • Moduł schematy elektryczne i dane diagnostyczne TecRMI w nowym systemie Integra Data Service 3.0
  • INTEGRA CONNECT - mobilną aplikację na smartfony do sprawnej komunikacji serwisu z kierowcami pojazdów.

Dla uczestników Forum przygotowaliśmy specjalne nagrody Integra Data Service!

Forum Warsztatowe na targach TTM 2016

\

Podczas poznańskich Targów Techniki Motoryzacyjnej odbędzie się po raz 13 Forum Warsztatowe zorganizowane przez firmę Best Products i Dyrekcję Międzynarodowych Targów Poznańskich. Forum odbędzie się w dniach 1 i 2 kwietnia 2016 r. w godz. od 10.30 do 18.00 w pawilonie nr 7. Nie zabraknie ciekawych wystąpień znanych prelegentów reprezentujących firmy szkoleniowe, produkcyjne i dystrybuujące urządzenia warsztatowe.Wiecej informacji....

Wśród wystąpień nie zabraknie również naszej firmy Integra, gdzie zaprezentujemy nowości: 1.04.2016 piątek godz.17.20 -18.00 oraz 2.04.2016 sobota godz. 17.20 - 18.00.

Dla uczestników Forum przygotowaliśmy specjalną nagrodę Integra Data Service ! Zapraszamy na prelekcje oraz do odwiedzenia naszego stoiska nr 14 w Pawilonie 8A.

Szkolenie dla programistów z technologii webowych

Programiści firmy Integra Software odbyli w ostatnim czasie profesjonalne, II etapowe szkolenia z technologii webowych. Szkolenia obejmowały całościowo i wyczerpująco zagadnienia tworzenia aplikacji internetowych w kluczowych technologiach, traktując je niezwykle głęboko i wnikliwie. W czasie szkolenia uczestnicy zdobyli wiedzę, umożliwiającą im dalszy rozwój aplikacji WWW.

 

Abonament na aktualizację programu Integra

 

Przygotowaliśmy SPECJALNĄ OFERTĘ

na zakup aktualizacji programu Integra 7!

  Szczegóły pod nr tel.: 94 348 8016

 

Korzyści z posiadania aktywnego abonamentu na aktualizację to np.:

·Dostęp do najnowszej wersji programu Integra – przez okres trwania abonamentu.

·Możliwość korzystania ze zdalnej pomocy technicznej hotline.

Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM 2016

\


Dla zarejestrowanych osób atrakcyjne upominki!


 

Wśród odwiedzających stoisko rozlosujemy oprogramowanie!! 

• Oprogramowanie Integra Car 7 - 1 licencja bezterminowa o wartości 5 000zł
Integra Data Service z danymi TecRMI - licencja roczna o wartości 2 500zł
TecDoc WebCatalog - 2 licencje roczne o wartości 1060 zł
- nagroda ufundowana przez firmę TecAlliance
Autodata D&R Online 3 - licencja roczna o wartości 2 099zł
- nagroda ufundowana wspólnie z Autodata Polska

Przyjdź i zobacz wiele ciekawych i innowacyjnych nowości!

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej dla szkół

Uwaga Szkoły! Trwają zapisy do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej.

Finał konkursu odbędzie się 1 kwietnia, podczas tegorocznych
Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu.

A w puli nagród m.im. oprogramowanie Integra! Rejestracja szkół

 

autoExpert 11/2016 Oprogramowanie dla motoryzacji

W listopadowym numerze miesięcznika Auto Expert w dodatku specjalnym IT dla motoryzacji zamieszczono informacje na temat programu Integra Car 7.5, z którego korzystają warsztaty w sieciach: AutoCrew, Bosch Service, First Stop - BRIDGESTONE, BestDrive - CONTINENTAL, Euromaster - MICHELIN, a także najnowszych systemów Integra WebKatalog Mobile oraz WebShop Tyre 2016.  W czasopiśmie zamieszczono także  zestawienie oprogramowania dla motoryzacji, w którym Integra Software zajmuje kluczowe miejsce.

Program posiada wiele funkcji, które od­powiadają praktycznym potrzebom ser­wisów. System jest używany zarówno w małych warsztatach jak i w większych firmach, w sieciach serwisowych i flotach.

 

Instrukcja inwentaryzacji - Integra 7.5.5

Koniec roku to okres, w którym firmy przeprowadzają spis stanów towaru w swoich magazynach.

W Strefie Integra Support dostępna jest instrukcja inwentaryzacji, w której przedstawiamy krok po kroku, w jaki sposób przeprowadzić spis z natury. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami. Bardzo ważne jest aby w/w prace zostały wykonane w odpowiedniej kolejności.

Strona logowania do Strefy Integra Support - link

Złoty Medal na Targach Technik Motoryzacyjnej 2016

 Mamy przyjemność poinformować, że jeden z modułów programu Integra Car 7 został wyróżniony Złotym Medalem podczas tegorocznych Targów Techniki Motoryzacyjnej.

Integra Data Service - moduł Schematy Elektryczne - zawiera 500 tys. schematów m.in.: systemy airbag, zestawy wskaźników, centralne zamki, el szyby i lusterka, fotele, fabryczne alarmy i immobilisery, regulację świateł, Xenon, LED, systemy navi, ukł automatycznej skrzyni biegów, wspomaganie kierownicy, aktywne zawieszenie, magistrala CAN/MOST, itp.archiwum informacji »   2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007     

© 2000-2019 by Integra Software