Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu


 

Przygotowaliśmy SPECJALNĄ OFERTĘ

na zakup aktualizacji programu Integra 7!

ZOBACZ: Nowe moduły i funkcje w programe Integra 7.5.3. 

 

Oferta ważna tylko do końca roku! Szczegóły pod nr tel.: 94 348 8016

 

W listopadowym numerze magazynu Fleet ukazał się wywiad z Panem Piotrem Bałdą - First Stop Manager Poland na temat rosnących oczekiwań flotowców, a także rekonedacje dot. oprogramowania Integra Car 7. W artykule nie zabrakło informacji o współpracy sieci FirstStop z Integra Software, a także o naszych innowacyjnych rozwiązaniach.

W listopadowym numerze magazynu autoExpert ukazał się dodatek specjalny IT dla motoryzacji. Artykuł zamieszczony w czasopiśmie zawiera zestawienie oprogramowania dla motoryzacji, w którym Integra Software zajmuje kluczowe miejsce.

Dzisiejsze warsztaty oczekują od oprogramowania czegoś więcej niż tylko ewidencji napraw i fakturowania. Dziś na rynku jest duża konkurencja i wygrywa ten, kto nie tylko oferuje fachową obsługę , ale również posiada szybki dostęp do informacji m.in. na temat cen i dostępności części oraz danych naprawczo- serwisowych. Takie informacje są dostępne w programie Integra Car 7, który jest zintegrowany z katalogami wielu dystrybutorów części i systemami typu Autodata, Bosch ESI[tronic], TecRMI, TecDoc, etc.

\


Jakie wybrać urządzenie fiskalne dla serwisu / warsztatu samochodowego ?

Jednym z najważniejszych kroków we wprowadzaniu przez serwis kasy fiskalnej w swojej działalności jest wybór odpowiedniego urządzenia.

Przedsiębiorcy, którzy tracą prawo do zwolnienia z obowiązku stosowania kasy fiskalnej, zazwyczaj traktują zakup jako uciążliwy obowiązek. Takie podejście skutkuje tym, że w wyborze urządzenia kierują się wyłącznie ceną, gdzie oczywiście cena jest ważna, bo nikt nie lubi przepłacać, jednak wybór najtańszej kasy o niskich paramentach technicznych i nieintuicyjnej obsłudze, z małą bazą nazw towarów i usług przyniesie więcej szkody niż pożytku. Dlatego zanim zostanie zakupiona kasa fiskalna lub drukarka fiskalna, należy zastanowić się, jakie urządzenie najlepiej trafi w potrzeby naszego warsztatu samochodowego.

Oprogramowanie Integra Car / Truck 7 współpracuje z drukarkami fiskalnymi

\

Integra Data Service 3.0

W dzisiejszych czasach naprawa systemów elektronicznych pojazdu bez dostępu do schematów elektrycznych jest praktycznie niemożliwa.

Opracowano specjalny moduł w programie Integra data Service, który zawiera ok. 300 tys. schematów elektrycznych m.in.:

 - Systemów komfortu; - Podwozia pojazdu;
- Automatycznej skrzyni biegów - Systemów bezpieczeństwa;
 
- Systemów multimedialnych; - Komunikacji CAN
- Oświetlenia pojazdu; Zabezpieczeń i elementów instalacji elektrycznej
 

 

W maju 2015 został wdrożony program do obsługi serwisu Integra Car 7 w firmach:

- Litwiński Transport z Tęgoborza k. Nowego Sącza,
- Firma Hatala Auto-Serwis w Myślenicach k. Krakowa,
- Firma Steinhof Sp. z o.o. Sp. K. z Tarnowa.

Zainteresowanych programem do obsługi serwisu / warsztatu samochodowego prosimy o kontakt z działem handlowym pod numerem tel. 94 348 8000.

W maju 2015 r. odbyły się wdrożenia oprogramowania Integra Firma 7 w sklepach motoryzacyjnych:

1. U Lewego. Części Samochodowe z Parczewa k. Lublina
    - na 1 stanowisku komputerowym
2. PHU MOTO-COMBI S.C. M. Wawryniuk, L. Syrokomski z Legionowa
    - na 2 stanowiskach komputerowych.

Firma Integra Software po raz kolejny jest jednym z głównych sponsorów spotkania organizowanego dla spacjalistów z branży IT, które odbędzie się 26.05.2015 o godz.. 18:00 przy ulicy Grunwaldzkiej 1A w Koszalinie - Minibrowar Kowal - www.sparkcamp.pl

Zainteresowanych współpracą z naszą firmą zapraszamy na stronę:
www.integra.com.pl/praca

Agenda:
Jakub Naliwajek - Defining DSL using Ruby
Krzysztof Kuczkowski - Trendy w web designie, czyli Internet w najbliższych latach
Wojciech Czarnowski - C-3PO zgłoś się! Rzecz o interakcji człowiek-komputer
Mateusz Roszczak - Antywzorce w zarządzaniu projektem IT
Maciej Mroziński - Poskromić bestię, czyli optymalizacja Magento dla platformy Kinguin

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym,
Partnerom, Przyjaciołom i Klientom,
wszystkiego co najlepsze i najprzyjemniejsze,
rodzinnej atmosfery, szczęścia osobistego,
pogody ducha, smacznego jajka i suto zastawionych stołów.

Życzą Zarząd i Pracownicy Integra Software

Aktualne dane serwisowo-naprawcze są podstawą do szybkiej i profesjonalnej pracy każdego serwisu. Program Integra IDS zawiera oryginalne dane, które obejmują samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe z podziałem na Czasy napraw, Dane serwisowe, Dane techniczne, Instrukcje naprawcze i schematy elektryczne.

W nowej wersji Integra Data Service 3.0 zaprezentowaliśmy między innymi nowy moduł z 300 tys. schematów elektrycznych komfortu oraz nowy, bardziej intuicyjny i przejrzysty układ graficzny, integracja danych serwisowo-naprawczych z programem Integra 7 oraz inne nowości.

\


Firma Integra Software jest jednym z wystawców na XIII Środkowopomorskich Targach Pracy - Mobica Job Fair 2015, które odbędą się 19 marca w godz. 10.00-15.00 w budynku Hali Widowiskowo - Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie.

Jeśli chciałbyś pracować przy ciekawych projektach informatycznych, dołączyć do zespołu naszej firmy, rozwijać swoje umiejętności oraz zdobywać doświadczenie to przyjdź na targi i zapoznaj się z naszą ofertą współpracy.

Dla odwiedzających stoisko przygotowaliśmy materiały informacyjne oraz atrakcyjne gadżety m.in. Pendrive, Latarki LED, podkładki pod mysz, kalendarze ścienne

W czerwcu 2015 roku odbyły się zawody Integra CUP IV na koszalińskim torze kartingowym, w których uczestniczyli pracownicy firmy Integra Software.

Na początku zawodów Integra CUP IV uczestnicy zostali losowo przydzieleni do grup, w których zmagali się podczas zawodów kartingowych się z pozostałymi osobami przydzielonymi do danej grupy. Integra CUP IV składała się z 4 etapów, z czego podczas pierwszych trzech, z każdej grupy do kolejnego etapu przechodziły po 2 osoby. W finale pozostało czterech uczestników, którzy zmagali się o pierwsze miejsce.archiwum informacji »   2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007     

© 2000-2019 by Integra Software