Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu


\

Z przyjemnością informujemy, iż Integra Software otrzymała za system:

Integra Data Service 3.0 z danymi serwisowo-naprawczymi

nagrodę w dniu 11 września 2014 r. za udział w konkursie dla Wystawców

na Najlepszy Produkt Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych

Auto Expo Parts, Tires & Service 2014.

Firma Integra Software wprowadziła do swojej oferty wersję edukacyjną oprogramowania dostosowaną do wymogów nowej podstawy programowej. Wersja edukacyjna skierowana jest do szkół, jednostek i ośrodków edukacyjnych kształcących w profilu samochodowym. Dodatkowo oferujemy bezpłatny dostęp do danych serwisowo-naprawczych TecRMI.

Dla szkół i uczelni oferowane są specjalne licencje edukacyjne!

Oferta jest ważna tylko do końca grudnia 2014 r. !!!

\

We wrześniu b.r. odbyły się na Koszalińskim torze kartingowym zawody Integra Cup III 2014. W zawodach uczestniczył zespół firmy Integra Software.

W trakcie trwania Integra CUP III uczestnicy zostali losowo przydzieleni do drużyn,    w których musieli się zmagać z przeciwnymi drużynami m.in. w zawodach kartingowych, jeździe sprawnościowej na rowerze i w samochodzie z założonymi alkogogl-ami, biegu farmera, przeciąganiu liny oraz samochodu.

Na tegorocznych Targach Wyposażenia, Zaopatrzenia i Usług dla Warsztatów Samochodowych autoserviceEXPO w Warszawie jedno z naszych rozwiązań informatycznych zostało nagrodzone w konkursie MOTOINVENT.

Integra WebKatalog 5.0 to najnowsza wersja dobrze znanego na rynku katalogu części zamiennych dostępnego z poziomu przeglądarki WWW, który zapewnia sprawne wyszukiwanie i zamawianie części zamiennych

 Firma Integra Software jest jednym z głównych sponsorów spotkania organizowanego dla specjalistów z branży IT, które odbywa się 27.11.2014 godz. 18 - Minibrowar Kowal ul.Grunwaldzka 1A, Koszalin. www.sparkcamp.pl

Zainteresowanych współpracą z naszą firmą zapraszamy na stronę:
www.integra.com.pl/praca

Agenda:
Maciej Gibes Samorealizacja zespołu w metodologii Agile
Piotr Gackowski Serum i Kanban okiem QA
Szymon Jeż Zautomatyzowane systemy handlujące (algo trading) - studium
przypadku tworzenia oprogramowania do giełdowego obrotu milionami.
Filip Pawczyński Bitcoin - pierwsza technologia Blockchain'owa.

- dedykowana dla serwisów prowadzących sprzedaż i wymianę opon
Integra Software wprowadza na rynek nową wersję oprogramowania Integra Car 7 TS (Tyre Service) dedykowaną dla serwisów opon. Zapraszamy wszystkie firmy oferujące sprzedaż, przechowywanie i wymianę opon do zapoznania się z funkcjami nowej wersji programu.

Uruchomiliśmy nową wersję portalu firmy Integra Software.
Nowy design zapewnia lepszą przejrzystość strony i łatwiejszy dostęp do informacji.

Bedziemy wdzięczni za zgłaszania uwag do nowego portalu.

Stara wersja portalu znajduję się tymczasowo pod adresem: www.old.integra.com.pl

Na tegorocznych Międzynarodowych Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu otrzymaliśmy 2 Złote Medale za oferowane rozwiązania informatyczne.
Nagrodzone oprogramowanie to:

  • Integra Car 7.5.3. mobile
  • Integra WebShop 4.0

Czy tracisz dużo czasu na przyjmowanie samochodów do naprawy?

Posiadając program Integra Car 7 z odpowiednim czytnikiem możesz w kilka sekund odczytać dane z dowodu rejestracyjnego m.in.: markę i model pojazdu, nr VIN, nr rejestracyjny, rok pojazdu, datę I rejestracji, dane właściciela pojazdu, które automatycznie uzupełniają się w programie w zleceniu napraw.

Tego typu rozwiązanie znacznie przyspiesza obsługę klienta podczas przyjmownia pojazdu do naprawy.

Zobacz Film: Szybki elektroniczny odczyt danych z dowodów rejestracyjnych

Zapraszamy na XII Akademickie Targi Pracy, które odbędą się          20 marca.

w godz. 10.00-14.00 w budynku Politechniki Koszalińskiej                    przy ul. Śniadeckich 2.

Przyjdź i dowiedz się więcej!

Firma Foltyn Auto Service jest użytkownikiem programu Integra Car 7. Program jest zainstalowany na 5 stanowiskach komputerowych.

Niezwykle przydatne okazały się nowoczesne funkcje, które braliśmy pod uwagę wybierając Integrę (np. szybkie skanowanie danych z Dowodu Rejestracyjnego za pomocą czytnika kodów kreskowych 2D, co pozwala wyeliminować błędy w danych i skraca czas obsługi klienta.

Specjalistów firmy Integra możemy również pochwalić za pomoc techniczną dot. użytkowania oprogramowania, a także indywidualne i profesjonalne podejście do obsługi swoich klientów.

\

Koniec roku to okres, w którym firmy przeprowadzają spis stanów towaru w swoich magazynach. Aby ułatwić Państwu przeprowadzenie inwentaryzacji przygotowaliśmy pomocnicze filmy instruktażowe, szczegółową instrukcję obsługi funkcji dot. inwentaryzacji oraz wykaz zmian i usprawnień dotyczących tego obszaru programu.

Aby przeprowadzić spis towarów w odpowiedniej kolejności należy przygotować szczegółowy harmonogram z konkretnymi terminami i podziałem prac dla osób biorących udział w inwentaryzacji. Przykładowy harmonogram takich prac jest dostępny na końcu instrukcji dot. inwentaryzacji.

Nowy portal

Uruchomiliśmy nową wersję portalu firmy Integra Software. Nowy design zapewnia lepszą przejrzystość strony i łatwiejszy dostęp do informacji. 

Bedziemy wdzięczni za zgłaszania uwag do nowego portalu.

www.integra.com.pl

Jeśli chciałbyś pracowac przy ciekawych projektach dołączyć do zespołu naszej firmy, rozwijać swoje umiejętności oraz zdobywać doświadczenie, zapoznaj się z naszą ofertą i wypełnij odpowiedni formularz.

autoExpert 11/2014 Oprogramowanie dla motoryzacji

W najnowszym numerze autoExpert 11/2014 Oprogramowanie dla motoryzacji ukazał się obszerny artykuł dotyczący: Integra Car/ Truck 7.5.3, Integra Data Service (IDS) 3.0 (2014),

Przyjmujemy już zamówienia na nową wersję TecDoc CATALOG 01/2014.   
Zamów program   lub  Dowiedz się więcej o TecDoc Catalog

Zalety Katalogu:  
■ największa na rynku baza samochodowych części zamiennych.
■ szybkie wyszukiwanie części wg pojazdu, nr kat., nr OES, itp...archiwum informacji »   2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007     

© 2000-2019 by Integra Software