Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu


Rekomendacja oprogramowania Integra

Bridgestone Corporation to jeden z największych światowych producentów opon i innych wyrobów przemysłu gumowego. Pierwsze egzemplarze opon Bridgestone powstały już w 1930 roku w Japonii.

Życzenia świąteczne


Integra Software życzy zdrowych, pogodnych
i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia
wielu sukcesów w życiu zawodowym i
osobistym w nadchodzącym Nowym 2013 Roku.

 
 

W najnowszym numerze czasopisma ukazał się tekst poświęcony różnym programom wykorzystywanym w serwisach samochodowych. Nie zabrakło w nim opisu oprogramowania marki Integra.

 

 

 

Na łamach czasopisma Serwis Motoryzacyjny opublikowano informacje na temat najnowszej wersji programu Integra 7.5.1.

Tematem najnowszego numeru czasopisma Auto Service Manager było Wyposażenie ASO Truck, przy tej publikacji ukazała się reklama oprogamowania Integra Truck 7.

W wrześniu b.r. odbyły się na Koszalińskim torze kartingowym zawody Integra Cup 2012. W zawodach uczestniczył zespół firmy Integra Software. Impreza zaczeła się od treningu, następnie przeprowadzono eliminacje, podczas których wyłoniono 5 finalistów. Emocje, zacięta walka oraz bardzo aktywny doping kibiców towarzyszyły zawodnikom uczestniczącym w finałowym wyścigu.

Firma Bosch wprowadzana na rynek kolejną wersję programu warsztatowego ESI[tronic] 2.0, która posiada nowy bardziej przejrzysty interfejs. Obsługa programu jest znacznie prostsza. Kilka kliknięć wystarczy aby odnaleźć poszukiwaną informację.

Szczegółowy opis programu znajduje się na portalu www.esitronic.pl
 

Jest już dostępna nowa wersja programu AuDaConAIS 3/2012. Program przeznaczony dla warsztatów i serwisów zamochodowych, w jego zakres wchodzą: czasy napraw, dane serwisowe, podręczniki techniczne oraz schematy elektryczne.

Szczegółowy opis programu znajduje się na portalu www.audacon.auto.pl

Przyjmujemy zamówienia na TecDoc CATALOG 03/2012.   
Zamów program   lub  Dowiedz się więcej o TecDoc Catalog
Zalety Katalogu:  
■ największa na rynku baza samochodowych części zamiennych.
■ szybkie wyszukiwanie części wg pojazdu, nr kat., nr OES, itp...

___________________________________Czytaj więcej...

Jest już dostępna nowa wersja programu AuDaConAIS 2/2012. Program przeznaczony dla warsztatów i serwisów zamochodowych, w jego zakres wchodzą: czasy napraw, dane serwisowe, podręczniki techniczne oraz schematy elektryczne.

Szczegółowy opis programu znajduje się na portalu www.audacon.auto.pl

Firma Integra Software prowadzi rekrutację. Jeśli chciałbyś dołączyć do grona pracowników naszej firmy, rozwijać swoje umiejętności oraz zdobywać doświadczenie, zapoznaj się z naszą ofertą. 

Integra 7 FST
\

Firma Integra Software podjęła współpracę z jednym z największych producentów opon, firmą Bridgestone w celu wdrożenia programu Integra Car 7 w serwisach opon sieci First Stop. Dla w /w serwisów porzygotowano specjalne warunki handlowe oraz dedykowaną wersję Integra Car 7 FST z wieloma funkcjami dla branży oponiarskiej.
Więcej informacji można uzyskać pod numerem 94 348 80 11.
Ulotka Integra 7 FST

Integra Car 7  - Innowacyjny produkt

Oprogramowanie Integra 7.4  firmy Integra Software otrzymało tytuł „Innowacyjnego produktu 2011” w regionalnej edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju – 2011, oraz wyróżnienie w ogólnopolskiej edycji tego konkursu organizowanego przez Fundację Innowacji i Rozwoju. Więcej informacji na temat szczegółów konkursu można uzyskać na stronie liderzyinnowacji.pl .

Nowa aktualizacja programu Integra 7.4.40

Oprogramowanie dla sklepów i serwisów samochodowych

Jest już dostępna nowa aktualizacja oprogramowania Integra 7.4.40, która zawiera wiele zmian i usprawnień dot. obsługi magazynu i inwentaryzacji. Nowe funkcje obejmują również dok. sprzedaży, zlecenia napraw , raporty i współpracę z katalogami części zamiennych. Wszystkich użytkowników programu Integra zachęcamy do aktualizacji.  

Dla firm kontynujących abonament na aktualizacje oferujemy atrakcyjne upusty cenowe.
Dział handlowy: 94 348 8000
Dział techniczny tel. 94 348 9000.
 archiwum informacji »   2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007     

© 2000-2019 by Integra Software