Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu


Koniec roku to okres, w którym firmy przeprowadzają spis stanów towaru w swoich magazynach. Aby ułatwić korzystanie z programu w tym obszarze prosimy pobrać załączoną instrukcję, z opisem nowych funkcji dot. inwentaryzacji wprowadzonych w wersjach 7.3 i 7.4 . W razie pytań prosimy o kontakt pod nr 94 348 80 18
Instrukcja inwentaryzacji pdf 3,8MB

Miło nam poinformować, iż system Integra już po raz drugi zajął
I miejsce w plebiscycie Produkt Roku 2009  w kategorii Publikacje i oprogramowanie warsztatowe. Nagroda jest przyznawana na podstawie głosowania czytelników czasopisma autoEXPERT na najlepszy system dla branży motoryzacyjnej.

Zapraszamy 9 grudnia 2009

w godz. od 10 - 14 na

I Giełdę Pracy dla kierunków technicznych
organizowaną przez Politechnikę Koszalińską
przy ul. Śniadeckich 2 w Koszalinie.

Oferty pracy (odbycia stażu) dla studentów:
- Konsultant ds. projektów informatycznych
- Administrator sieci
- Konsultant techniczny ds. oprogramowania i sprzętu komputerowego
-
Programista aplikacji
- Konsultant ds. handlowych
- Konsultant techniczny ds.systemów serwisowych

Jest już dostępny kolejny kwartalnik 4/2009

"AuDaConBREAK", który zawiera aktualne informacje o ważnych wydarzeniach w firmie AuDaCon AG oraz o produktach i usługach przez nią oferowanych.

\

Zapraszamy 23-24 listopada do Warszawy na IV Konwencję  Polskich Dealerów Samochodowych organizowaną przez

Polską Izbę Motoryzacji.

Zaprezentujemy wiele nowości m.in.:
Integra DMS sprzedaż nowych i używanych pojazdów-salon/komis
Integra e-Cennik do łatwej sprzedaży części przez Internet.
Integra Car/Truck, zawierającą wiele nowych i ciekawych funkcji
Integra Cennik z ofertami dostawców (kontrola cen i dostępności)

Zapraszamy w dn. 23 - 24 listopada w godz. od 8.30 do 20 Centrum Wystawienniczo Konferencyjne AIRPORT GROMADA
Warszawa, ul. 17 Stycznia 32 Stoisko F1

Informujemy, że 27.11.2009r. odbędzie się w Koszalinie szkolenie uzupełniające przeznaczone dla użytkowników systemu Integra 7.
Szkolenie ma charakter praktycznej pracy z programem i pozwala na znacznie lepsze wykorzystanie zakupionego oprogramowania i praktyczne zapoznanie się z nowymi funkcjami wprowadzonymi w ostatnich wersjach programu. Zaproszenie na szkolenie.

Informujemy, iż systemy Integra 7e są nominowane przez mies. Auto Expert do konkursu "Produkt Roku 2009" w kategorii "Oprogramowanie branżowe". Jeżeli uważają Państwo, że warto wyróżnić oprogramowanie Integra, prosimy o oddanie głosu.  Głosowanie trwa tylko do końca października !!!

Zagłosuj na aplikacje IntegraNa tegorocznych jubileuszowych XX Międzynarodowych Targach Motoryzacji AUTOSALON/ AUTOSERWIS 2009 w Katowicach, Integra Software zaprezentowała wiele nowości dotyczących rozwiązań informatycznych dla branży motoryzacyjnej. Wszystkim , którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy.

Informujemy, że przyjmujemy już zamówienia na nową wersję TecDoc CATALOG 04/2009. Zamówienia przyjmujemy do 30.09.2009 !!!

\

Zapraszamy 9-11 października do Katowic na XX Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne AUTOSALON / AUTOSERWIS 2009.

Na targach zaprezentujemy wiele nowości m.in.:
Integra e-Cennik do łatwej sprzedaży części przez Internet.
Integra Car/Truck, zawierającą wiele nowych i ciekawych funkcji Integra DMS sprzedaż nowych i używanych pojazdów-salon/komis
Integra Cennik z ofertami dostawców (kontrola cen i dostępności)

Podczas MTK będą organizowane liczne Promocje Targowe umożliwiające zakup naszych rozwiązań oraz katalogu TecDoc w specjalnych, obniżonych cenach oraz Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami m.in.: Oprogramowanie Integra Car 7.

Zapraszamy w dn. 9 - 11 października w godz. od 10 do 17
Międzynarodowe Targi Katowickie  ul. Bytkowska 1B
Pawilon 3 / Stoisko 45

22 i 23 września 2009 w hotelu System we Wrocławiu odbyły się dwa szkolenia dotyczące oprogramowania Integra Car/Truck 7. Celem szkoleń był rozwój umiejętności użytkowników systemu w zakresie obsługi programu, oraz prezentacja najnowszej wersji oprogramowania Integra Car/Truck 7.3.

25 sierpnia 2009 w siedzibie firmy Integra Software w Koszalinie odbyło się szkolenie dotyczące programu Integra Car/Truck 7. Celem szkolenia był rozwój umiejętności użytkowników systemu w zakresie obsługi programu, oraz prezentacja najnowszej wersji oprogramowania Integra Car/Truck 7.3.

Informujemy o udostępnieniu aktualizacji programu Integra 7 do wersji 7.2.06.5. Dostęp do aktualizacji on-line posiadają klienci z aktywnym pakietem Integra Support. Aktualizacje on-line przygotowywane są tylko dla aktualnej wersji komercyjnej – w tym przypadku wersji 7.2.05.

17 lipca 2009 w siedzibie firmy Integra Software w Koszalinie odbyło się szkolenie dotyczące oprogramowania Integra Car/Truck 7. Celem szkolenia był rozwój umiejętności użytkowników systemu w zakresie obsługi programu oraz prezentacja najnowszej wersji oprogramowania Integra Car/Truck 7.3.

Wystartowała promocja z AuDaConAIS, teraz możesz używać AuDaConAIS na dwóch komputerach kupując tylko jedną licencję!

Jednocześnie informujemy, że jest już dostępna kolejna aktualizacja oprogramowania AuDaConAIS III/2009.

29 i 30 lipca 2009 w hotelu Novotel Airport w Warszawie odbyły się dwa szkolenia dotyczące oprogramowania Integra Car/Truck 7. Podczas szkolenia, które miało charakter praktycznej pracy z programem, przedstawiono funkcje branżowe oprogramowania, a także możliwości ich wykorzystania w prowadzeniu firmy.

Mamy przyjemność przekazać listę zwycięzców konkursu TTM 2009 Poznań. Udział w losowaniu nagród wzięły firmy, od których otrzymaliśmy wypełnione formularze podczas trwania Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu (7-10 maja 2009r).
Nagroda główna to licencja na program Integra Car 7!

W czerwcu br na spotkaniach Auto Partner Events 2009 firma Integra Software przedstawiła nowe wersje oprogramowania serii 7, wspierające codzienną pracę sklepów i serwisów samochodowych. Zaprezentowno także integrację programów Integra7 z Katalogami części zamiennych wykorzystywnych przez firmę Auto Partner.

Informujemy, że przyjmujemy już zamówienia na nową wersję programu TecDoc CATALOG 03/2009. Zamówienia przyjmujemy do 30.06.2009. Cena kwartalnej wersji programu TecDoc CATALOG to tylko 139 zł netto. Wersje na kolejne stanowiska są dostepne za 39 zł netto !!! Zamówienia można składać za pomocą formularza.

W dniach 4 i 5 czerwca 2009r. w hotelu Novotel Airport w Warszawie odbyły się dwa szkolenia dotyczące oprogramowania Integra Car /Truck 7. Szkolenia zostały zorganizowane w celu bardziej optymalnego wykorzystania zakupionego oprogramowania w codziennej pracy sklepu i serwisu.

Firma Integra Software, zgodnie z oczekiwaniami klientów wprowadza na rynek nową wersję oprogramowania do obsługi sklepów i serwisów samochodowych Integra Car 7.2. Nowa wersja umożliwia szybszą obsługę klientów, poprawia organizację, a także zapewnia szersze wsparcie biznesowe dla prowadzonej działalności.

Na tegorocznych Międzynarodowych Targach Techniki Motoryzacyjnej, które zgromadziły 350 wystawców z 11 państw, Integra Software zaprezentowała wiele nowości, a także otrzymała Złoty Medal za oprogramowanie Integra 7.  Imprezę odwiedziło ponad 22 tysiące fachowców z branży motoryzacyjnej.

W dniu 21 maja 2009 w siedzibie naszej firmy w Koszalinie odbyło się szkolenie dotyczące oprogramowania Integra Car 7. Celem przeprowadzonego szkolenia był rozwój i doskonalenie umiejętności użytkowników systemu w zakresie obsługi programu.

 Jest już dostępna nowa wersja programu AuDaConAIS II/2009.
Oprogramowanie przeznaczone dla warsztatów samochodowych.
W zakres oprogramowania wchodzą: czasy napraw, dane serwisowe, podręczniki techniczne oraz schematy elektryczne.

Serdecznie zapraszamy do Poznania na Targi Techniki Motoryzacyjnej, które odbędą się w dniach 7-10 maja 2009r. Na targach przedstawimy wiele nowości m.in.: Nowy system Integra e-Cennik; Nową wersję Integra Car/Truck 7.2, Program Integra DMS. Liczne Promocje Targowe umożliwią zakup programów w specjalnych, obniżonych cenach.
Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy upominki i materiały reklamowe, a także Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy!  Pawilon 5 / Stoisko 128

Kwiecień 2009

Życzenia Wielkanocne

Integra Software życzy radosnych chwil
na Święta Wielkanocne
serdecznych i ciepłych spotkań rodzinnych,
 oraz smacznego jajka i mokrego dyngusa.

TecDoc CATALOG 02-2009

Przyjmowane są już zamówienia na nową wersję programu TecDoc CATALOG 02/2009, który rozszerzono o dane 13 nowych producentów. Aktualnie baza katalogu zawiera 331 producentów.
Cena kwartalnej wersji programu TecDoc CATALOG to tylko 140 zł.
Zamówienia na program można składać za pomocą  formularza .

AuDaConAIS

Informujemy , iż wprowadzamy specjalne obniżone ceny sprzedaży na oprogramowanie serwisowe AuDaConAIS. Wprowadziliśmy  również nowy pakiet AuDaConAIS Car obejmujący Wartości pracy (czasy napraw) i Okresowe przeglądy w cenie 550zł*.  Pełny pakiet danych AuDaConAIS Car jest już dostępny za jedyne 1100zł*. 

Oferty pracy i praktyk studenckich

Firma Integra Software prowadzi aktualnie rekrutacje na stanowiska:
Koordynator Działu Handlowo-Technicznego
Specjalista ds administracji / Specjalista ds. Sprzedaży

oraz poszukuje stażystów na stanowiska:
Serwisant urządzeń diagnostycznych i systemów serwisowych
Konsultant ds.handlowych  / Konsultant techniczny ds. oprogramowania Więcej informacji na temat w/w rekrutacji można uzyskać na
stronie www.iic.com.pl/praca lub pod nr telefonu: 094 348 80 11.

Rys. 1

System jest odblokowywany indywidualnie na każde stanowisko komputerowe.
Po instalacji zostanie wyświetlone okno odblokowania, gdzie wpisujemy dane
firmy i wciskamy przycisk "Formularz odbl".

Jest już dostępna nowa wersja I/2009 programu AuDaConAIS. W/w wersja zawiera wiele nowych danych dot. wyceny, regulacji, obsługi i napraw pojazdów, które umożliwiają profesjonalne świadczenie usług. W tej wersji wprowadzono 349 nowych poj., aktualnie baza zawiera 13 308 samochodów osobowych i  6 606 ciężarowych.

Informujemy o udostępnieniu aktualizacji programu do wersji 7.1.09.5. Dostęp do aktualizacji on-line posiadają klienci z aktywnym pakietem Integra Support. Aktualizacje on-line przygotowywane są tylko dla aktualnej wersji komercyjnej – w tym przypadku wersji 7.1.09.  

\

Od marca 2009 do sprzedaży wprowadzane są nowe wersje oprogramowania antywirusowego ESET NOD32 Antivirus 4. Polskie wersje językowe będą dostepne równocześnie ze światową premierą ESET NOD32 Antivirus 4 oraz ESET Smart Security 4.

Nowa wersja katalogu wychodzi naprzeciw potrzebom zarówno dystrybutora części jak i aktualnych oraz przyszłych klientów. Firma Integra jako pierwsza na rynku wprowadza zaawansowane metody wyszukiwania części w cenniku w oparciu o słowniki budowane na podstawie kartoteki towarowej dystrybutora.archiwum informacji »   2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007     

© 2000-2019 by Integra Software