Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu


W dniu 13 grudnia 2007 roku w siedzibie firmy Integra Software w Koszalinie, odbyło się szkolenie, w ktorym uczestniczyli programiści, oraz koordynatorzy projektów informatycznych.

Tematem szkolenia, które poprowadził Tomasz Kopacz z firmy Microsoft, było środowisko programistyczne MS Visual Studio 2008.

Dnia 13 grudnia 2007 roku, Koło Naukowe Grupa .Net Politechniki Koszalińskiej zorganizowało konferencję naukową organizowaną we współpracy z firmą Microsoft oraz Politechniką Koszalińską-
"IT Academic Day"  

Grudzień 2007

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

...Integra Software życzy zdrowych, pogodnych

.. .i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz

....... wielu sukcesów w życiu zawodowym i

. osobistym w nadchodzącym Nowym 2018 Roku

 

 

 

 

 

W grudniowym numerze "Świat Motoryzacji" ukazała się kolejna notatka na temat wprowadzenia na rynek nowego systemu IMS Firma 7.0. Opisano pokrótce główne funkcje  programu, a także przedstawiono zakres konfiguracji.

Osoby przeprowadzające inwentaryzację z wykorzystaniem funkcji dostepnych w programie Integra 5.4/5.5 Pro zachęcamy do pobrania instrukcji inwentaryzacji. Instrukcja ta zawiera opis kolejnych kroków podczas prowadzenia inwentaryzacji, wraz z przykładowymi oknami programu.

Pobierz instrukcję inwentaryzacji

W grudniowym wydaniu czasopisma "Auto Service Manager" ukazała się informacja prasowa na temat wprowadzenia do sprzedaży nowego oprogramowania IMS Firma 7.0. Opisano w nim najważniejsze funkcje programu, m.in: modułCRM/Zadania, integracja z katalogami części zamiennych (AP/ADBS/IMS Katalog), import faktur elektronicznych od takich dostawców jak: Inter Cars, Fota, Auto Partner, AD Polska, itp.

Jak co roku w listopadowym numerze miesięcznika "Auto Expert", ukazał się dodatek specjalny pt." Oprogramowanie dla warsztatów".
Firma Integra Software przedstawiła w nim wszystkie swoje systemy: Integra 5, IMS Firma 7.0, IMS Katalog 2.x, IMS Flota 1.2, Web Katalog 1.x/2.x.

Klienci posiadający aktywny pakiet "Integra Support" mogą już korzystać ze specjalnej sekcji "Strefa Integra Support". Znajdują się w niej informacje o nowościach, narzędzia i instrukcje, a także najnowsze wersje programu Integra.

Dnia 19 października 2007 r w Warszawie, odbyło się kolejne szkolenie dla warsztatów należących do sieci Bosch Service, korzystających z programu Integra Pro. Podczas szkolenia omówiono zgłoszone wcześniej przez uczestników zagadnienia dotyczące oprogramowania.

Firma ESET uruchomiła drugą fazę testów beta swojego nowego pakietu ochronnego - ESET Smart Security oraz najnowszej wersji 3.0 programu ESET NOD32 Antivirus. Wprowadzenie produktów do sprzedaży producent zapowiada na listopad. Dagma wprowadzi programy do oferty w Polsce równocześnie z ich premierą światową.

W dniu 03.08.2007 w siedzibie firmy Auto Partner w Tychach
odbyło się szkolenie dot. nowej wersji programu AP Katalog,
która zawiera nowe funkcje dot. wyszukiwania i zamawiania
części zamiennych oraz rozszerza funkcjonalność programu.

Wprowadzamy do oferty nowy, rozszerzony o dodatkowe opcje pakiet Integra Support 2007, który pozwala zaoszczędzić wiele czasu oraz lepiej wykorzystać funkcje systemu, co znacznie poprawia opłacalność zakupu programu. Integra Support 2007 zawiera m.in.: aktualizację oprogramowania, konsultacje telefoniczne, zdalne rozwiązywanie problemów, itd.

Integra serii 5.x Pro to kontynuacja oprogramowania dla branży motoryzacyjnej dostępnego na polskim rynku od ponad 10 lat. Zapewnia stabilną pracę i kompleksową obsługę, korzystają z niego zarówno sieci serwisowe jak wiele firm indywidualnych. Firma Integra Software zgodnie z oczekiwaniami swoich klientów stale rozwija oferowane systemy czego wynikiem jest nowa wersja programu Integra 5.5 Pro.

W dniu 2 czerwca 2007 roku firma Auto Partner zorganizowała II Targi Motoryzacyjne, które w tym roku odwiedziło łącznie ponad 3 tys. klientów. Wśród ponad trzydziestu wystawców znalazła się również nasza firma, która

przedstawiła ofertę dot. kompleksowego oprogramowania dla branży motoryzacyjnej.

Firma Integra Software nawiązała współpracę z Dagma Sp. z o.o. wyłącznym dystrybutorem oprogramowania antywirusowego NOD32. Celem współpracy jest zapewnienie użytkownikom rozwiązań informatycznych firmy Integra Software, skutecznych i nowoczesnych programów antywirusowych.

Dnia 15 czerwca 2007r w Poznaniu w sali konferencyjnej hotelu System, odbyło się kolejne szkolenie dla warsztatów należących do sieci Bosch Service, korzystających z programu Integra 5.X Pro. Podczas spotkania przeprowadzono szkolenie podstawowe z zakresu obsługi programu oraz przedstawiono listę nowych funkcji w wersji Integra 5.4 Pro.

W dniu 29 czerwca 2007 roku w siedzibie firmy Integra Software w Koszalinie odbyło się szkolenie z zakresu technologii tworzenia oprogramowania internetowego. W szkoleniu uczestniczyli zarówno programiści jak i koordynatorzy projektów informatycznych.
 

Euro Truck Sp. z o.o. związana jest z szeroko pojętym zakresem usług motoryzacyjnych, dotyczących sprzedaży i obsługi środków transportu, a także bezpośrednio pełnej obsługi logistycznej i spedycyjnej transportu krajowego i międzynarodowego. RTC Sp. z o.o. to autoryzowany dystrybutor i warsztat naprawczy Renault Truck.
W dniach 12-13 czerwca 2007 roku odbyło się wdrożenie, oraz  szkolenie  oprogramowania Integra Software wersji 5.4 Pro w siedzibie firmy RTC sp. z o.o. w Mrokowie pod Warszawą.

Zapraszamy do lektury magazynu AuDaConBREAK 2/2007. W drugim numerze kwartalnika znajdują się ciekawe artykuły dotyczące działalności firmy AuDaCon AG.

W dniu 28.03.2007 roku, zostało zorganizowane spotkanie z koordynatorem sieci serwisowej firmy Inter-Team. Jest to jeden z największych dystrybutorów części zamiennych w Polsce. Istnieje na rynku od prawie 40 lat, po dziś dzień funkcjonuje jako firma rodzinna.
 

 

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż podjęliśmy współpracę z firmą AuDaCon Aktien Gseselchaft S.A. Celem podjętej współpracy jest poszerzenie oferty firmy Integra Software o systemy serwisowe zawierające dokładne instrukcje wykonywania napraw oraz szereg informacji niezbędnych w codziennej pracy serwisów samochodowych, m. in.  czasy napraw, dane dotyczące zakresu przeglądów, parametry
regulacyjne, rozmieszczenie komponentów, schematy
elektryczne oraz różnego rodzaju inne dane techniczne.

Dnia 22 lutego 2007 r w Warszawie, odbyło się kolejne szkolenie dla warsztatów należących do sieci Bosch Service, korzystających z programu Integra Pro. Podczas szkolenia, które miało charakter praktycznej pracy z programem, przedstawiono funkcje branżowe oprogramowania, a także możliwości wykorzystania ich w prowadzeniu działalności gospodarczej...

Dnia 6 lutego 2007 r w siedzibie AD Stenmot we Wrocławiu odbyło się szkolenie z zakresu funkcji dostępnych w programie ADBS Katalog 2.0. Było ono prowadzone, tak jak poprzednio w formie praktycznych warsztatów. Omawiane funkcje i możliwości systemu ADBS Katalog 2.0 zostały zaprezentowane na konkretnych przykładach z wykorzystaniem sprzętu komputerowego.


 

Luty 2007

Oferty pracy

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy osoby z doświadczeniem w zakresie wdrożeń i serwisu oprogramowania do obsługu firm (np. CDN Optima, Symfonia, Subiekt, Rachmistrz, programy firm dGCS, WA-PRO, itp.) na stanowisko: Konsultant techniczny. Poszukujemy także kandydatów na stanowiska kierownicze oraz na stanowiska: Product Manager, Specjalista ds. sprzedaży, Programista

aplikacji .NET oraz pracownik administracyjny. 
Szczegółowe informacje dot. stanowisk pracy.

Ukazał się już nowy numer kwartalnika firmy AuDaCon AG.
Z aktualnego numeru magazynu AuDaConBREAK 1/2007 można się m.in. dowedzieć o sukcesie oprogramowania AuDaConAIS, które otrzymało nagrodę Innovation Award 2006 na targach Automechanika.

Dnia 06 lutego 2007 roku odbyło się spotkanie z firmą Auto Partner, dotyczące rozwiązań informatycznych dla motoryzacji. Na spotkaniu przedstawiono branżowe rozwiązania firmy Integra Software, zawierające funkcje zaprojektowane i zrealizowane z myślą o firmach motoryzacyjnych.archiwum informacji »   2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007     

© 2000-2019 by Integra Software