Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Integra Car 7 BL dla
serwisów blacharsko-lakierniczych

 
 

Integra Car 7 BL  znacznie usprawnia organizację pracy serwisu, a także pozwala osiągnąć wyższą rentowność prowadzonej działalności. W programie można znaleźć wiele funkcji, które wspomagają obsługę napraw blacharsko-lakierniczych, ewidencję dokumentacji dot. likwidacji szkód oraz rozliczenia za wykonane naprawy.
Program pomaga również optymalniej wykorzystać w sewisie potencjał lakierników, blacharzy, mechaników oraz innych pracowników.

 

Zalety programu najczęściej wymieniane przez użytkowników:

 
Obsługa napraw powypadkowych
Katalog wyceny napraw i przeglądów
Wyceny napraw zwiększające zyski serwisu
Obsługa wypożyczalni pojazdów zastępczych
Szybki opis uszkodzeń przy przyjęciu pojazdu
Lepsze planowanie pracy serwisu

 


Wykorzystaj lepiej możliwości swojego serwisu z Integra Car 7 BL

System Integra 7 BL posiada wiele funkcjonalności dot. kompleksowej obsługi serwisu, sprzedaży części i rozliczeń finansowych. Zlecenia napraw mogą obejmować obsługę pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych zapewniając szybką obsługę od przyjęcia pojazdu do serwisu, do momentu rozliczenia naprawy.

 

BOK_Integra

 

Dla serwisów blacharsko-lakierniczych przygotowano dedykowane funkcje zapewniające szybki opis uszkodzeń pojazdów, słownik kodów lakierów*, wypożyczalnię pojazdów zastępczych, ewidencję dokumentacji szkody pojazdu w zleceniu, itp.* .

 

 

Jeśli chcesz lepiej zorganizować pracę serwisu i więcej zarabiać na naprawach skorzystaj z Integra Car 7 BL.

 

     

25 lat na rynku automotive
 
Wielu zadowolonych         klientów          
 
   Współpraca z     dystrybutorami części
 
Wiele nagród za innowacyjność 

 

Wdrażając program Integra Car 7 BL do serwisu samochodowego zyskujesz program warsztatowy, który posiada szereg funkcji:

Ok  Obsługa napraw powypadkowych

Ok  Dokumentacja fotograficzna naprawy

Ok  Wycena napraw

Ok  Szybki opis uszkodzeń pojazdu

Ok  Szybka obsługa dostaw

Ok  Wbudowany katalog części

Ok  Obsługa magazynu, fakturowanie

Ok  Terminarz pracy serwisu

Ok  Obsługa wypożyczalni pojazdów zastępczych

Ok  Funkcje CRM / SMS / MMS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyżej wymienione funkcje to tylko niektóre z wielu praktycznych możliwości programu, które na co dzień znacznie usprawniają pracę całego serwisu.
 

Informacje nt. wdrożeń oprogramowania 

Artykuły prasowe o naszym oprogramowaniu

 

 

Wymagania sprzętowe
Pomimo wielu funkcji programu i zaawansowanego interfejsu użytkownika, optymalizacja programu umożliwiła zdecydowane obniżenie wymagań stawianych komputerom na których pracuje system Integra 7   czytaj wiecej...

 

Inne dedykowane wersje programu:

   

 Zobacz inne wersje i programy:

Opinie klientów używających oprogramowanie Integra Car 7 BL:

Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy - Żukowo

Program pozwolił nam usprawnić pracę oraz polepszyć jakość świadczonych usług. Wykorzystujemy go do obsługi magazynu, warsztatu mechanicznego oraz działu finansowego. Najbardziej w programie cenimy sobie możliwość eksportu danych do Excela, import faktur zakupu, terminarz czy funkcję rozliczania czasu pracy mechaników, blacharzy oraz lakierników. Polecamy to oprogramowanie innym firmom motoryzacyjnym, jako fukcjonalny i elastyczny system, który znacznie poprawia organizację pracy serwisu.

 

MYSZKOWSKI AUTO-SERWIS S.C. - Olsztyn

Program jest zrobiony profesjonalnie z nastawieniem na obsługę działów usług i sprzedaży co pozwala na prowadzenie dużej firmy. Ważnym elementem jest elastyczność programistów do wdrażania Naszych sugestii i dodatkowych funkcji programu oraz pomoc przy problemach.

 

Rekomendacja firmy Auto-Serwis-Hajduk - Kętrzyn

Niewątpliwą zaletą systemu jest możliwość dopasowania funkcjonalności do potrzeb odbiorcy. Prosta obsługa, przyjazny i intuicyjny interface to wszystko sprawia, że praca z programem jest przyjemna i skuteczna.

 

Auto Moto Handel Leszek Słabek - Gdańsk

Biorąc pod uwagę użyteczność i funkcjonalność programów stworzonych dla potrzeb działów motoryzacyjnych znajdujących się na polskim rynku, program Integra Car 7 wg naszej oceny, jest najlepszym programem z jakim nasza firma się spotkała, analizując zalety różnych programów na rynku. Wynika to z m.in. z pełnej kontroli dokonywanych operacji, (możliwości śledzenia historii działania) oraz wzorowego i sprawnego kontaktu z obsługą techniczną i gwarantowanym nadzorem nad programem. Pracownicy Firmy Integra Car 7 bezzwłocznie udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania.

 

« powrót do listy

wyświetleń: 3496

© 2000-2019 by Integra Software