Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Integra Truck 7 - dla serwisów
pojazdów ciężarowych

 
 

Integra Truck posiada liczne funkcje branżowe odpowiadające praktycznym potrzebom firm serwisujących samochody ciężarowe i naczepy. System jest przeznaczony także do obsługi samochodów osobowych i dstawczych. Z programu mogą korzystać warsztaty, serwisy ASO, Bazy transportowe, Centra logistyczne, Sieci serwisowe, stacje SKP, etc..
 

Zalety programu najczęściej wymieniane przez użytkowników:

 
Baza 50 000 pojazdów ciężarowych i naczep
Katalog wyceny napraw i przeglądów
Integracja z danymi serwisowo-naprawczymi 
Graficzny moduł do opisu stanu technicznego ciągników i naczep
Skuteczniejsze naprawy pojazdów

 


Wykorzystaj lepiej możliwości swojego serwisu z Integra Truck 7

System Integra Truck cechuje niespotykana w tego typu rozwiązaniach funkcjonalność, która umożliwia wygodną pracę oraz szybką i sprawną obsługę klienta. Wraz z modułami opcjonalnymi zapewnia kompleksową obsługę całej firmy.

Integra Truck 7 jest zintegrowana z zewnętrznymi katalogami części zamiennych m.in. Integra Katalog. Czas przyjmowania towaru do magazynu podczas dostaw skrócono poprzez automatyczny import faktur elektronicznych.

 

BOK_Integra

 

Jeśli chcesz lepiej zorganizować pracę serwisu i więcej zarabiać na naprawach skorzystaj z Integra Truck 7.

 

     

25 lat na rynku automotive
 
Wielu zadowolonych         klientów          
 
   Współpraca z     dystrybutorami części
 
Wiele nagród za innowacyjność 

 

Wdrażając program Integra Truck 7 do serwisu samochodowego zyskujesz program warsztatowy, który pozisada szereg funkcji:

Ok  Planowanie pracy serwisu

Ok  Zlecenia i historia napraw    

Ok  Wycena napraw i dane o przeglądach    

Ok  Szybka obsługa dostaw

Ok  Wbudowany katalog części

Ok  Obsługa magazynu, fakturowanie

Ok  Funkcje CRM / SMS / MMS

 

 

 

 

 

 

Wyżej wymienione funkcje to tylko niektóre z wielu praktycznych możliwości programu, które na co dzień znacznie usprawniają pracę całego serwisu.
 

Informacje nt. wdrożeń oprogramowania 

Artykuły prasowe o naszym oprogramowaniu

 

 

Wymagania sprzętowe
Pomimo wielu funkcji programu i zaawansowanego interfejsu użytkownika, optymalizacja programu umożliwiła zdecydowane obniżenie wymagań stawianych komputerom na których pracuje system Integra 7   czytaj wiecej...

 

Inne dedykowane wersje programu:

   

Zobacz inne wersje i programy:

Opinie klientów używających oprogramowanie Integra Truck 7:

Skwarek Logistic

Zaletą oprogramowania Integra Truck jest baza około 20 tys. pojazdów ciężarowych dostępnych bezpośrednio w programie, dzięki której wystawianie zleceń naprawy jest znacznie szybsze. System cechuje bardzo intuicyjny interfejs użytkownika co przyczyniło się do dużo sprawniejszej obsługi klienta i pozwoliło zaoszczędzić wiele czasu podczas codziennej pracy naszego serwisu. Program posiada wiele funkcji branżowych, które wspomagają pracę w wielu działach naszej firmy. Ważnym dla nas elementem wdrożenia była integracja oprogramowania Integra z systemem finansowo-księgowym Hermes, z którego to systemu korzysta nasza firma.

 

Rekomendacja firmy Serwis 44

Wdrożenie oprogramowania Integra 7 przebiegło bardzo profesjonalnie dzięki zorganizowanym szkoleniom jak i późniejszej bardzo dużej pomocy Działu Technicznego w trakcie codziennej pracy. Integra Software słucha swoich klientów i stale pracuje nad oprogramowaniem, wprowadzając nawet najdrobniejsze zmiany i udogodnienia na indywidualne potrzeby serwów. Oprogramowanie Integra 7 stało się nieocenionym narzędziem wspomagającym zarządzanie w naszej firmie.

 

Auto Service s.c. Warowny - Ryki

Obecnie jesteśmy zadowoleni z wprowadzenia nowego systemu ponieważ znacznie poprawił nam organizację pracy firmy i pozwolił na sprawniejszą obsługę klienta. Dzięki zaawansowanym raportom lepiej monitorujemy działalność serwisu. Natomiast funkcjonalność, duże możliwości i prostota obsługi programu ułatwiła znacznie pracę użytkownikom poprawiając jakość świadczonych przez nas usług.

 

RiSmot - Jasło

Zaletą programu jest bezpośrednia współpraca z programami „zewnętrznymi” w zakresie importu dokumentów od dostawców, jak również danych technicznych...

 

« powrót do listy

wyświetleń: 6032

© 2000-2019 by Integra Software