Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Integra Cennik Nowość !!!

Elektroniczny cennik części zamiennych

Oprogramownie Integra Cennik  to bardzo funkcjonalny i prosty program, za pomoca którego można przygotowac klientom pełna ofertę swojej firmy. Program umozliwia szybki dostęp do informacji o cenie i dostępnoći towaru. Dystrybutor moze zakupić licencję grupową z prawem do udzielania dalszych sublicencji. 

Integra cennik umożliwia także import ofert handlowych od głównych dostawców. Otrzymujemy wtedy ofertę kilku dostawców w jednym programie. System umozliwia przygotowywanie zamówień i wysyłnie ich poprzez email. 

W programie jest dostępna funkcja importu indywidualnych cenników zawierających indeks, numer katalogowy, nazwę i opis części, nazwę producenta, ceny zakupu/detaliczne, jednostki miary oraz stan magazynowy (dostępność towaru).

Informacje na temat dostępności towaru oraz cen zakupu są zależne od możliwości cenników i katalogów dostawców.
 

OPINIE KLIENTÓW - INTEGRA FIRMA 7
 

JPART MZ Mariusz Zapart - Tarnów
W codziennej działalności firma ceni szybki dostęp do informacji, realizację zamówień pod Klienta, a także zapewnienie asortymentu zgodnego z indywidualnymi potrzebami odbiorców. Jednocześnie sprostanie zmieniającym się wymaganiom na rynku automotive wymaga odpowiednich narzędzi, które ułatwią pracę i skrócą czas obsługi klientów. Po wykonaniu analizy oprogramowania dostępnego dla branży motoryzacyjnej, jednogłośnie wybrano rozwiązanie Integra Firma 7 koszalińskiej firmy Integra Software.
                                                                                                                               Czytaj więcej...

 

Kraltech S.C. - Leżajsk / Łańcut
Prężny rozwój firmy wniósł potrzebę wdrożenia nowoczesnego narzędzia do obsługi zarówno sklepu motoryzacyjnego jak i prowadzenia warsztatu. Zdecydowaliśmy się na oprogramowanie Integra 7 firmy Integra Software, ze względu na możliwości, jakie oferuje oraz udział w prężnym rozwoju programu.
                                                                                                                               Czytaj więcej...

 

Auto Rondo sp. z o.o.
Dzięki wykorzystaniu programu Integra Firma 7 i sklepu internetowego Integra WebShop, możemy zapewnić naszym Klientom szybki dostęp do aktualnej informacji o ofercie asortymentowej, zarówno podczas zakupów internetowych, jak i tych składanych drogą telefoniczną, czy też przy bezpośrednim kontakcie w siedzibie firmy. Docenić należy również pracowników firmy Integra Software za fachowe podejście i chęć współpracy, a także bieżącą pomoc i wsparcie w codziennej pracy z wykorzystaniem programu Integra 7 i sklepu internetowego Integra WebShop.
                                                                                                                                Czytaj więcej...

« powrót do listy

wyświetleń: 3142

© 2000-2018 by Integra Software