Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Program dla serwisu samochodowego Integra Car 7

Integra Car 7 - program dla serwisu samochodowego zawiera szereg funkcji takich jak kosztorysowanie w oparciu o katalog wyceny napraw, zlecenia naprawy pojazdu, historia serwisowa, terminarz, fakturowanie i obsługa magazynu, integracja z katalogami cześci.
Ok  Wyceniaj naprawy zwiększając zyski       Ok Szybciej i taniej zamawiaj części

Program do serwisów sam. ciężarowych - Integra Truck 7

Integra Truck 7 - program do serwisu samochodów ciężarowych i naczep. Zapewnia kompleksową obsługę firmy. Program warsztatowy pozwala na prowadzenie historii serwisowej, fakturowanie, obsługę magzynu, raportowanie.
Ok  Baza pojazdów ciężarowych i naczep    Ok  Opis uszkodzeń ciągników, naczep

Program dla serwisu oponiarskiego Integra 7 Tyre Service

Integra Car 7 TS (Tyre Service) -  Program dla serwisów opon posiada dedykowane zlecenia dot. wymiany opon i felg oraz narzędzia wspierająe szybką sprzedąz opon. Program warsztatowy posiada także przechowlanię opon.  
   Sprawna obsługa serwisu i przechowalni opon     Sprawna sprzedaż opon

Integra Car/Truck 7 dla serwisów blacharsko - lakierniczych

Integra Car 7 BL - program dla serwisów blacharsko-lakiernicznych. Program do serwisu ułatwia ewidencję dokumentacji: likwidacji szkód i rozliczenia z ubezpieczycielami.
Ok  Szybki opis uszkodzeń pojazdu    Ok  Lepsze planowanie pracy

Program do serwisu samochodowego

Oprogramowanie do serwisów  i warsztatów samochodowych możemy podzielić wg jego zastosowania w różnych typach serwisów np.:

 • dla standardowych serwisów samochodowych oferujemy Integra Car 7,
 • dla serwisów opon posiadamy wersję Tyre Service,
 • dla serwisów samochodów ciężarowych oferujemy system Integra Truck,
 • jest również specjalna wersja dla serwisów blacharsko lakierniczych Integra Car 7 BL.

 Takie wersje są odzwierciedleniem praktycznych potrzeb na oprogramowanie dla różnych rodzajów serwisów i powstają we współpracy z tymi warsztatami i dystrybutorami części. Nasze rozwiązania są również przygotowywane w specjalnych wersjach dedykowanych dla wielu sieci serwisowych m.in.:

 • Bosch Service,
 • BestDrive,
 • Euromaster,
 • FirstStop,
 • Auto Team Service, itp. 

Takie wersje są przygotowywane w ścisłej współpracy z największymi firmami rynku motoryzacyjnego m.in. Bosch, Bridgestone, Michelin, Continental.

Oprogramowanie do serwisów samochodowych Integra to kompleksowe rozwiązania pozwalające lepiej wykorzystać możliwości serwisu co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie zysków. Nasze rozwiązania są zintegrowane z katalogami wyceny napraw, katalogami części oraz danymi dotyczącymi okresowych przeglądów. Program do warsztatu powinien zapewniać dostęp do odpowiednich danych niezbędnych do prawidło­wej kalkulacji kosztów usług co umożliwia znaczne zwiększenie przychodów serwi­su. Zapewniając serwisantom szybkie i dokładne informacje o naprawie, można również zwiększyć efektywność ich pracy.

Program dla serwisu może posiadać funkcje wspierające zwiększenie obrotów serwisu, takie jak np. moduł CRM, który zapewnia szybki kontakt z klientami, sprawą kontrolę nad okresową obsługą serwisowanych pojazdów, wsparcie akcji promocyjnych.

Obsługa oprogramowania do serwisu Integra jest bardzo prosta, a niskie wymagania sprzętowe pozwalają używać go do prowadzenia warsztatu samochodowego na starszych komputerach. Dzięki temu można ten program wykorzystywać również w małych warsztatach.

Firma Integra Software tworzy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania informatyczne dla branży motoryzacyjnej od ponad 20 lat w tym program do serwisu. Od początku przygotowywane są programy do warsztatu samochodowego, które wspierają m.in.:

 • obsługę serwisu samochodowego w zakresie planowania pracy,
 • szybkiej i sprawnej obsługi zleceń,
 • historii pojazdów,
 • sprzedaży,
 • fakturowania,
 • obsługi magazynu, raportowania,
 • rozliczeń prowizyjnych,

a ostatnio prowadzenie ewidencji usług związanych z klimatyzacją (ewidencja ilości czynnika, potwierdzenie wykonania usługi).

Oprogramowanie do serwisu można rozbudować o szereg modułów dodatkowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

O jakości naszych rozwiązań może świadczyć szereg pozytywnych opinii i rekomendacji wystawianych nam przez naszych klientów. 

     

25 lat na rynku automotive
 
Wielu zadowolonych         klientów          
 
   Współpraca z     dystrybutorami części
 
Wiele nagród za innowacyjność © 2000-2019 by Integra Software