Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Integra eCommerce Solutions

Integra e-Commerce Solutions to innowacyjna platforma internetowa do sprzedaży części i opon, w której mamy dostęp do około 50 katalogów różnych marek samochodów. Zamiast korzystać z wielu osobnych programów teraz można o wiele szybciej i łatwiej wyszukiwać oraz zamawiać części w jednym systemie.

 

Czerwiec 2017

Integra WebKatalog 5.0

Integra WebKatalog 5.0 to najnowsza wersja dobrze znanego na rynku katalogu części zamiennych dostępnego z poziomu przeglądarki WWW, który zapewnia sprawne wyszukiwanie i zamawianie części zamiennych. Rozwiązanie oparte jest o dane dystrybutorów części i bazę katalogową TecDoc, która z zawiera  100 000 poj. i ponad 4 mln artykułów z  opisami technicznymi, zamiennikami, zdjęciami, zastosowaniem w pojazdach, etc.

Maj 2017

Integra WebKatalog Mobile

Aby ułatwić klientom dostęp do oferty producentów i dystrybutorów cześci, nowy katalog przygotowano również w wersji mobilnej na smartfony i tablety. WebKatalog Mobile umożliwia wyszukiwanie części wg pojazdu, numerów katalogowych, nazw, itp.  Będąc teraz poza firmą można w prosty sposób sprawdzić dostępność i cenę potrzebnych części.  Wyszukane towary mogą być szybko dodane do zamówienia, które zostaje automatycznie wysłane do dostawcy. Mobilny Katalog zawiera także informacje na temat wysłanych zamówień z programu Integra WebKatalog 5.

Integra WebKatalog

Katalog umożliwia wyszukiwanie części zamiennych wg: pojazdów, silników, nr kat., nazw, indeksów, itp. Zawiera bazę ok. 45 tys. poj. oraz dane dot. 2 mln. artykułów, obejmujące m. in.: opisy tech., zamienniki, zdjęcia, instr.. montażowe, zastosowanie w poj., etc.
Katalog zapewnia bieżące informacje o stanach magazynowych, cenach i dostępności części bezpośrednio z systemu dostawcy, umożliwia także szybkie składanie zamówień wraz z kontrolą ich realizacji. Rozwiązanie jest portalem WWW ale szybkością pracy i funkcjonalnością odpowiada wersji offline.

Integra WebShop – NOWOŚĆ !!!

Szybka i sprawna sprzedaż części przez Internet

Integra WebShop to nowoczesny sklep internetowy, który jest zintegrowany z danymi TecDoc oraz z magazynem systemów  Integra Firma/Car/Truck 7.

Dzięki temu zapewnia wygodny eksport oferty na strony www oraz aktualne informacje o dostępności części. Integra WebShop umożliwia klientom łatwe wyszukiwanie części i dodawanie ich do zamówień, z których można automatycznie w programie Integra 7 wystawiać dokumenty sprzedaży. Integra Web Shop posiada również funkcj umożliwiające wymianę.
 

Już wkrótce więcej informacji …

Integra Firma 7

program do sprzedaży części zamiennych

Program posiada dedykowane funkcje dla sklepów oraz lokalnych dystrybutorów części i akcesoriów samochodowych. System nie tylko poprawia organizację, ale dzięki funkcjom CRM może również wpłynąć znacząco na zwiększenie dochodów firmy. Wskaźniki rotacji oraz inne raporty pozwalają optymalnie zarządzać stanami magazynu. Szeroki zakres konfiguracji pozwala dostosować prog. do indywidualnych potrzeb danej firmy.

 

Integra 7 Pro

Integra Firma 7 Pro
Firma Integra Software tworząc oprogramowanie współpracuje z największymi importerami części  zamiennych m.in. z takimi firmami jak Fota SA, Inter-Team, Auto Partner SA, MOTOGAMA,  AD Polska. Systemy zamówieniowe oraz katalogi części są używane przez prawie 100 000 użytkowników.

Dzięki takim doświadczeniom przygotowano dla hurtowni motoryzacyjnych nowoczesny i profesjonalny system sprzedażowo magazynowy - Integra Pro 7, który zapewnia kompleksową obsługę dystrybucji części.© 2000-2019 by Integra Software