Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Integra eCommerce Solutions

Integra e-Commerce Solutions to innowacyjna platforma internetowa do sprzedaży części i opon, w której mamy dostęp do około 50 katalogów różnych marek samochodów. Zamiast korzystać z wielu osobnych programów teraz można o wiele szybciej i łatwiej wyszukiwać oraz zamawiać części w jednym systemie.

 

Integra WebKatalog 5.0 to najnowsza wersja dobrze znanego na rynku katalogu części zamiennych dostępnego z poziomu przeglądarki WWW, który zapewnia sprawne wyszukiwanie i zamawianie części zamiennych. Rozwiązanie oparte jest o dane dystrybutorów części i bazę katalogową TecDoc, która z zawiera  100 000 poj. i ponad 4 mln artykułów z  opisami technicznymi, zamiennikami, zdjęciami, zastosowaniem w pojazdach, etc.

Aby ułatwić klientom dostęp do oferty producentów i dystrybutorów cześci, nowy katalog przygotowano również w wersji mobilnej na smartfony i tablety. WebKatalog Mobile umożliwia wyszukiwanie części wg pojazdu, numerów katalogowych, nazw, itp.  Będąc teraz poza firmą można w prosty sposób sprawdzić dostępność i cenę potrzebnych części.  Wyszukane towary mogą być szybko dodane do zamówienia, które zostaje automatycznie wysłane do dostawcy. Mobilny Katalog zawiera także informacje na temat wysłanych zamówień z programu Integra WebKatalog 5.

Katalog umożliwia wyszukiwanie części zamiennych wg: pojazdów, silników, nr kat., nazw, indeksów, itp. Zawiera bazę ok. 45 tys. poj. oraz dane dot. 2 mln. artykułów, obejmujące m. in.: opisy tech., zamienniki, zdjęcia, instr.. montażowe, zastosowanie w poj., etc.
Katalog zapewnia bieżące informacje o stanach magazynowych, cenach i dostępności części bezpośrednio z systemu dostawcy, umożliwia także szybkie składanie zamówień wraz z kontrolą ich realizacji. Rozwiązanie jest portalem WWW ale szybkością pracy i funkcjonalnością odpowiada wersji offline.

Integra WebShop – NOWOŚĆ !!!

Szybka i sprawna sprzedaż części przez Internet

Integra WebShop to nowoczesny sklep internetowy, który jest zintegrowany z danymi TecDoc oraz z magazynem systemów  Integra Firma/Car/Truck 7.

Dzięki temu zapewnia wygodny eksport oferty na strony www oraz aktualne informacje o dostępności części. Integra WebShop umożliwia klientom łatwe wyszukiwanie części i dodawanie ich do zamówień, z których można automatycznie w programie Integra 7 wystawiać dokumenty sprzedaży. Integra Web Shop posiada również funkcj umożliwiające wymianę.
 

Już wkrótce więcej informacji …

Integra Firma 7

program do sprzedaży części zamiennych

Program posiada dedykowane funkcje dla sklepów oraz lokalnych dystrybutorów części i akcesoriów samochodowych. System nie tylko poprawia organizację, ale dzięki funkcjom CRM może również wpłynąć znacząco na zwiększenie dochodów firmy. Wskaźniki rotacji oraz inne raporty pozwalają optymalnie zarządzać stanami magazynu. Szeroki zakres konfiguracji pozwala dostosować prog. do indywidualnych potrzeb danej firmy.

 

Integra Firma 7 Pro
Firma Integra Software tworząc oprogramowanie współpracuje z największymi importerami części  zamiennych m.in. z takimi firmami jak Fota SA, Inter-Team, Auto Partner SA, MOTOGAMA,  AD Polska. Systemy zamówieniowe oraz katalogi części są używane przez prawie 100 000 użytkowników.

Dzięki takim doświadczeniom przygotowano dla hurtowni motoryzacyjnych nowoczesny i profesjonalny system sprzedażowo magazynowy - Integra Pro 7, który zapewnia kompleksową obsługę dystrybucji części.

Oprogramowanie dla hurtowni i dystrybutorów części zamiennych

Oprogramowanie do wyszukiwania i zamawiania części zamiennych, opon i akcesoriów motoryzacyjnych możemy podzielić zgodnie z zapotrzebowaniem i ofertą dystrybutora. Podsiadamy rozwiązania dedykowane dla segmentu eCommerce (B2B i B2C). Innowacyjna platforma Integra eCommerce Solutions pozwala o wiele szybciej i łatwiej wyszukiwać oraz zamawiać części zamienne w jednym systemie. 

Programy dedykowane dla hurtowni motoryzacyjnych zapewniają bieżące informacje o stanach magazynowych, cenach i dostępności części, Integra WebKatalog to katalog i cennik części dostępny przez przeglądarkę www. 

Najnowszą wersją znanego katalogu do zamawiania części jest Integra WebKatalog 5.0. Rozwiązanie oparte jest o dane dystrybutorów części i bazę katalogową TecDoc, która z zawiera  100 000 poj. i ponad 4 mln artykułów z  opisami technicznymi, zamiennikami, zdjęciami, zastosowaniem w pojazdach, etc.  

Na uwagę zasługuje wersja Integra WebKatalog Mobile, która ułatwia dostęp do asortymentu hurtowni oraz możliwość składania zamówień bezpośrednio z telefonu komórkowego i tabletu.

Aby zapewnić szybką obsługę zamówień internetowych oraz sprzedaż części zamiennych i akcesoriów motoryzacyjnych ofertujemy oprogramowanie do zarządzania firmą Integra Firma 7 Pro

Rozwiązania firmy Integra wykorzystują najnowsze technologie i odznaczają się wysoką wydajnością. 

 © 2000-2019 by Integra Software