English version

Integra WebShop

Integra WebShop
Integra WebShop
Integra WebShop
Integra WebShop
Integra WebShop

Integra WebShop to nowoczesne oprogramowanie, zapewniające klientom szybkie i łatwe zakupy części zamiennych przez internet. Integra WebShop zawiera dane katalogowe TecDoc dla 5 000 000 artykułów m.in. zdjęcia, opisy techniczne, nr OES, informacje o zastosowaniu części w pojazdach oraz wiele innych danych ułatwiających identyfikację i wyszukiwanie części zamiennych. Dane katalogowe pochodzą od ponad 550 producentów i są na bieżąco aktualizowane. Baza TecDoc obejmuje prawie 60 000 samochodów osobowych i dostawczych oraz ponad 55 000 pojazdów ciężarowych.

Szybkie i łatwe wyszukiwanie części zamiennych

Prosty oraz intuicyjny interfejs Integra WebShop pozwala na szybkie wyszukiwanie części zamiennych i akcesoriów. Potrzebne części mogą być wybierane wg marki, modelu i wersji pojazdu. W kolejnym kroku taki wybór można zawęzić do grup i podgrup oraz producenta części. Podzespoły można wyszukiwać także za pomocą nazwy oraz różnych numerów katalogowych, numerów fabrycznych OES, a także według zamienników części.
Podczas wyszukiwania asortymentu, bardzo pomocne będą “Dodatkowe kryteria wyszukiwania” m.in: wymiary, strona zabudowy oraz inne cechy części zamiennych. Intuicyjne symbole graficzne pozwalają na szybkie wyszukiwanie części według układów pojazdu oraz części eksploatacyjnych na przykład klocków, świec, filtrów, itp.

Sprawna obsługa zamówień / System PayU (płatności.pl)

Po dodaniu towaru do zamówienia, klient może szybko wysłać takie zamówienie bez konieczności czasochłonnego zakładania konta nowego użytkownika. Płatności za części można realizować w prosty sposób przez portal PayU (płatności.pl). Na podstawie złożonych zamówień, można w programie Integra 7 automatycznie wystawiać dokumenty sprzedaży. Zamówienia na towary które nie są dostępne w lokalnym magazynie sklepu można automatycznie wysyłać do swoich głównych dostawców i kontrolować status realizacji.

Wymiana danych z programem Integra 7 

Szybki eksport towarów z magazynu na strony www umożliwia integracja z programem Integra 7. Zapewnia ona również aktualne dane o dostępności części zamiennych oraz pozwala automatycznie aktualizować ofertę. Dane na strony www pochodzą z kartotek towarowych programu magazynowo-sprzedażowego Integra 7, dlatego te same informacje o towarach (zamienniki, opisy, zdjęcia) dostępne są zarówno dla korzystających z programu pracowników firmy oraz jej klientów. Podczas wymiany danych z systemem Integra 7 aktualizowane są m.in.: ceny, stany magazynowe, nazwy, numery katalogowe i zamienniki części, lista producentów, grupy towarowe oraz numery katalogowe OES według producenta pojazdu.

Promocje / Wyprzedaż części / Pozycjonowanie / Integracja z katalogami dostawców

Integra WebShop umożliwia obsługę promocji oraz aktualnych ofert wyprzedażowych, które mogą być prezentowane na głównej stronie portalu. System znacząco wspiera pozycjonowanie oferty w wyszukiwarkach np. Google. Ponadto wyniki pozycjonowania może poprawić moduł eksportu oferty do portali Nokaut i Ceneo*. Integra WebShop został zintegrowany z katalogami wielu dystrybutorów m.in. Auto Partner, Fota, Inter-Team, Motogama, etc. Dzięki temu po uzyskaniu autoryzacji od swojego głównego dostawcy można importować do sklepu towary, zamienniki i oferty cenowe rozszerzając znacząco zakres swojej oferty handlowej. Powyższa integracja z systemem dostawcy zapewnia również informacje o dostępności asortymentu “na zamówienie”, który nie jest dostępny w magazynie sklepu.

www.webshop.pl

Wersja Demonstracyjna oprogramowania Integra WebShop z ofertą części zamiennych DEMO WebShop 

Odsłony: 2390

Opinie klientów - Integra WebShop

 • Sprzęgło.com.pl - Warszawa

  Żaden program, z którymi do tej pory mieliśmy do czynienia nie oferował tak wielu przydatnych funkcji i rozwiązań jakie posiada Integra Firma 7. Jeśli dodać do tego bezproblemową obsługę, stabilność oraz szybkość działania otrzymujemy oprogramowanie „uszyte” na miarę naszych wysokich oczekiwań.

  Czytaj więcej...

 • Rekomendacja firmy Exhaust-Art Piotr Krauz

  Pierwszy i kluczowy krok do odniesienia sukcesu w e-handlu jest wdrążenie systemu sprzedaży oraz oprogramowania, dającego nie tylko szereg ogromnych możliwości ale również, reagującego na nowe zapotrzebowania ze strony rynku oraz użytkowników. Cechy te znaleźliśmy w produktach proponowanych przez firmę Integra, czego efektem było rozpoczęcie współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, pokazuje siłę przewagi w porównaniu do oprogramowania ERP dostarczanego przez konkurencje. Kolejnym atutem jest podejście do klienta – realizacja potrzeb oraz pomoc przy wszelkich problemach stoi na najwyższym poziomie.

  Czytaj więcej...

 • Rekomendacja firmy Alleczesci.pl

  Firma ALLECZESCI.PL jest firmą znajdującą się na rynku od 2009r., z pośród wszytskich firm tworzących sklepy internetowe jedyną ofertą godną zainteresowania była oferta WebShop Integra 7, który posiada wszytskie niezbędne funkcje do prowadzenia sklepu i sprzedaży części online.

  Podsumowując obecną współpracę możemy śmiało powiedzieć, że firma Integra Software w dużym stopniu przyczyniła się do rozwoju naszej firmy w zakresie sprzedaży części motoryzacyjnych online.

  Czytaj więcej...

 • Rekomendacja firmy FH Rzepka DACO

  Spośród wielu firm oferujących rozwiązania sklepu internetowego zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z firmą Integra Software. Ich zdecydowanym atutem jest znajomość rynku i specjalizacja w rozwiązaniach dla motoryzacji, co znacznie ułatwiło cały proces wdrożenia.

  Obsługa sklepu z poziomu klienta jest prosta i intuicyjna. Towary prezentowane są w przejrzysty sposób, a proces rejestracji oraz ścieżka zakupu zorganizowane są w sposób bardzo zoptymalizowany, wymagając tym samym od klienta jedynie minimalnego zaangażowania.

  Naszym zdaniem wybór platformy Web Shop jako rozwiązania e-commerce dla naszego sklepu było dobrą decyzją. Nasze dotychczasowe doświadczenia stale utwierdzają nas w tym przekonaniu, dlatego też z pełną odpowiedzialnością możemy polecić współpracę z firmą Integra Software.

   

  Czytaj więcej...

 • Semino Krzysztof Jonecko - Zabrze

  Z pośród wielu oferowanych systemów, Integra zawiera wiele rozwiązań branżowych, dzięki którym praca przybrała zupełnie nowy wymiar. Program został bardzo dobrze zaprojektowany i skupia w sobie funkcjonalność wielu innych tego typu systemów. Intuicyjny interfejs to zdecydowany atut, który znacznie wpłynął na czas wykonywania poszczególnych zadań w firmie. Kluczowy w naszym wypadku jest sklep zintegrowany z baza TecDoc. Klienci w bardzo szybki i przystępny sposób mogą zrealizować zakupy na naszej stronie, mając wgląd w stany magazynowe oraz dokładne opisy podzespołów.

  Czytaj więcej...

 • Rekomendacja firmy Sklep Motoryzacyjny Grzegorz Brożek

  Dzięki wykorzystaniu programu Integra Firma 7 i sklepu internetowego Integra WebShop, możemy zapewnić naszym Klientom szybki dostęp do aktualnej informacji o ofercie asortymentowej, zarówno podczas zakupów internetowych, jak i tych składanych drogą telefoniczną, czy też przy bezpośrednim kontakcie w siedzibie firmy.

  Docenić należy również pracowników firmy Integra Software za fachowe podejście i chęć współpracy, a także bieżącą pomoc i wsparcie w codziennej pracy z wykorzystaniem programu Integra 7 i sklepu internetowego Integra WebShop.

  Czytaj więcej...

 • Rekomendacja firmy MZ TRADE

  Aplikacja posiada wiele ważnych dla naszej branży rozwiązań, do najważniejszych możemy zaliczyć: przejrzystość interfejsu obsługi programu, szybkość wyszukiwania zamienników, swoboda i prostota definiowania ważnych w motoryzacji opisów, nr 0E, zamienników itp., przejrzysta i szybka funkcjonalność generowania dokumentów (sprzedaż — magazyn — kasa). Ważnym z punktu widzenia inwestycji jest elastyczny model wdrażania etapów programu, co umożliwia stopniowy proces inwestowania w rozwój technologii IT w firmach średniego rozmiaru.

  Czytaj więcej...

 • Rekomendacja firmy CEMAROL Sp. z o.o.

  W 2012 roku rozpoczęła się współpraca z firmą Integra Software instalując program Integra Car 7obsługujący naszą firmę w zakresie magazynów, sprzedaży, serwisu.

  Podczas częstych aktualizacji programu zauważalne jest dostosowanie programu do naszych specyficznych wymagań związanych z branżą maszyn i części rolniczych.

  Pracowników Integry oceniamy bardzo wysoko za fachowość i uprzejmość, gdzie możemy liczyć na pomoc techniczną w rozwiązaniu problemów.

  Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem