English version

Funkcje CRM / Zadania*

Integra Firma - funkcje CRM / zadania
Integra Firma - funkcje CRM / zadania
Integra Firma - funkcje CRM / zadania

Integra Firma - funkcje CRM / zadania
 
Integra CRM Nowość!!!
Oprogramowanie wspomagające biznesową działalność firmy.

Integra CRM ma na celu nie tylko poprawę organizacji pracy, ale zapewnia również biznesowe wsparcie prowadzonej działalności.

Funkcje systemu CRM umożliwiają wysyłanie informacji do klientów dotyczących aktualnych promocji, wprowadzania nowego asortymentu do sprzedaży, o wyprzedaży itp. Wiadomości mogą być wysyłane grupowo do wielu klientów poprzez SMS lub email. Funkcję powiadomień SMS/email można również wykorzystać dla przekazania klientom innych ważnych informacji np. o rozszerzeniu działalności firmy oraz akcjach promocyjnych. System zawiera również funkcje dot. przypomnień o bieżących angażach i umożliwia przydzielania i kontrolę realizacji zadań przez pracowników firmy.

Zakres funkcjonalny Integra CRM:

 • rejestrowanie wszelkich zdarzeń związanych z obsługa klientów firmy
 • planowanie kontaktów handlowych oraz innych bieżących zadań
 • przypomnienia o naprawach oraz wymianach części eksploatacyjnych
 • wysyłanie korespondencji seryjnej (e-mail-sms) o promocjach, akcjach wyprzedaży, rozszerzeniu zakresu działalności, itp.
 • automatyczne wysyłanie wiadomości SMS z informacjami o: terminie naprawy, zakończeniu naprawy, kosztach naprawy, itp
 • monitorowanie rozliczeń i wysyłanie do kontrahentów przypomnień o zaległych płatnościach
 • delegowanie zadań pracownikom firmy i kontrola ich realizacji
 • ewidencja obiegu dokumentów dot. m.in ofert handlowych, korespondencji z klientami, dok. gwarancyjnych, itp

Moduł CRM/Zadania umożliwia wprowadzanie przypomnień, dla których można określić termin realizacji, szczegółowy opis, monit przypominający o danej sprawie, stopień ważności ewentualnie powiązanie z kontrahentem lub naprawą sprzętu czy pojazdu.

System umożliwia także przydzielanie i kontrolę realizacji zadań dla poszczególnych pracowników firmy. Właściciel firmy lub kierownik danego działu może przydzielać określone zadania pracownikom, którzy otrzymają je na swoich stanowiskach komputerowych w odpowiednim czasie na liście zadań do realizacji. Wprowadzający zadanie może kontrolować czy realizacja zadania została rozpoczęta i czy zrealizowano je w terminie. Na liście zadań przeterminowane pozycje wyświetlane są na czerwono.

Zadania mogą być powiązane z naprawianymi pojazdami, kontrahentami oraz mogą być to indywidualne wpisy: np. kontakt w sprawie płatności, porządek w magazynie, telefon do hurtowni w sprawie zakupu części, itp. 

Odsłony: 2785

Opinie klientów - Integra Firma 7

 • JPART MZ Mariusz Zapart - Tarnów

  W codziennej działalności firma ceni szybki dostęp do informacji, realizację zamówień pod Klienta, a także zapewnienie asortymentu zgodnego z indywidualnymi potrzebami odbiorców. Jednocześnie sprostanie zmieniającym się wymaganiom na rynku automotive wymaga odpowiednich narzędzi, które ułatwią pracę i skrócą czas obsługi klientów. Po wykonaniu analizy oprogramowania dostępnego dla branży motoryzacyjnej, jednogłośnie wybrano rozwiązanie Integra Firma 7 koszalińskiej firmy Integra Software.

  Czytaj więcej...

 • Kraltech S.C. - Leżajsk / Łańcut

  Prężny rozwój firmy wniósł potrzebę wdrożenia nowoczesnego narzędzia do obsługi zarówno sklepu motoryzacyjnego jak i prowadzenia warsztatu. Zdecydowaliśmy się na oprogramowanie Integra 7 firmy Integra Software, ze względu na możliwości, jakie oferuje oraz udział w prężnym rozwoju programu.

  Czytaj więcej...

 • Auto Rondo sp. z o.o.

  Dzięki wykorzystaniu programu Integra Firma 7 i sklepu internetowego Integra WebShop, możemy zapewnić naszym Klientom szybki dostęp do aktualnej informacji o ofercie asortymentowej, zarówno podczas zakupów internetowych, jak i tych składanych drogą telefoniczną, czy też przy bezpośrednim kontakcie w siedzibie firmy. Docenić należy również pracowników firmy Integra Software za fachowe podejście i chęć współpracy, a także bieżącą pomoc i wsparcie w codziennej pracy z wykorzystaniem programu Integra 7 i sklepu internetowego Integra WebShop.

  Czytaj więcej...

 • X-tech - Tarnowskie Góry

  Przejście na program Integra 7 mógłbym porównać do przesiadki z poloneza na porsche - szybkość działania i stabilność systemu jest znakomita. Praca na parunastu oknach naraz rewelacja! Program przyczynił się w znacznym stopniu do rozwoju naszej firmy. Każdemu mogę szczerze polecić to oprogramowanie. Chcesz być lepszy od konkurencji musisz współpracować z najlepszymi...

  Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem