English version

Moduł RCP*


Integra RCP - Nowość !!!
Integra RCP - Nowość !!!
Integra RCP - Nowość !!!
Integra RCP - Nowość !!!
Integra RCP - Nowość !!!
 

Integra RCP pozwala rejestrować czas pracy pracowników oraz ich nieobecności. Ponadto możemy dowolnie skonfigurować i przyporządkować harmonogram pracy danemu pracownikowi bądź całej grupie.

Dodatkowo funkcjonalność umożliwia ewidencję urlopów, zwolnień, spóźnień itp. a także eksport danych do systemów kadrowo-płacowych. Rejestracja czasu pracy (rozpoczęcie, przerwy, zakończenie) jest prowadzona na podstawie wymiany danych z nowoczesnym czytnikiem kart zbliżeniowych w które są wyposażani pracownicy firmy.

Systemy rejestracji czasu pracy umożliwiają precyzyjną kontrolę czasów rozpoczęcia i zakończenia pracy, bez potrzeby angażowania dodatkowych pracowników. Istnieje również możliwość zarejestrowania wyjść służbowych w godzinach pracy. Zadania te realizowane są za pomocą kodów, kart lub breloków zbliżeniowych oraz nowatorskich rozwiązań biometrycznych. System umożliwia generowanie licznych raportów z czasu pracy oraz eksportowanie ich do programów kadrowo-płacowych.


Korzyści płynące ze stosowania systemów rejestracji czasu pracy:
- Automatyczny sposób prowadzenia ewidencji czasu pracy
- Kontrola czasu pracy (spóźnienia, nadgodziny, itp.)
- Kontrola obecności każdego pracownika
- Systematyczne zarządzanie czasem pracy personelu
- Ustalenie indywidualnego czasu pracy dla każdego pracownika

(określenie godzin pracy dla poszczególnych dni tygodnia)
- Wprowadzenie nieobecności (urlop, szkolenia, zwolnienia, itp.)
- Zwiększenie dyscypliny pracowników
- Niskie koszty eksploatacji
- Oszczędności wynikające z obniżenia kosztów pracy
- Szybki dostęp do danych

Rejestratory czasu pracy

Oferujemy następujące urządzenia do rejestracji czasu pracy:

TK200 - identyfikacja za pomocą kodów lub kart magnetycznych
S400 - identyfikacja za pomocą kodów lub kart magnetycznych
TU-260B - identyfikacja za pomocą kodów, kart magnetycznych, czytnika linii papilarnych.

Parametry techniczne urządzeń

Parametry minimalne
System operacyjny: MS WINDOWS XP
Rozdzielczość monitora: 1024x768
Procesor: 1200 MHz.
Pamięć RAM: 512 MB RAM.
Miejsce na dysku ok. 150 MB

Uwaga: Oprogramowanie Integra 7 można instalować pod różnym systemami MS Windows m.in WIndows 2000/Vista, jednak do pełnej funkcjonalności zaleca się stosować system Windows XP.

Parametry zalecane
System operacyjny: MS WINDOWS XP
Rozdzielczość monitora: 1280 x1024
Procesor: 2000 MHz.
Pamięć RAM: 1024 MB RAM.
Miejsce na dysku ok. 250 MB 

 
 

Odsłony: 2710

Opinie klientów - Integra Firma 7

 • JPART MZ Mariusz Zapart - Tarnów

  W codziennej działalności firma ceni szybki dostęp do informacji, realizację zamówień pod Klienta, a także zapewnienie asortymentu zgodnego z indywidualnymi potrzebami odbiorców. Jednocześnie sprostanie zmieniającym się wymaganiom na rynku automotive wymaga odpowiednich narzędzi, które ułatwią pracę i skrócą czas obsługi klientów. Po wykonaniu analizy oprogramowania dostępnego dla branży motoryzacyjnej, jednogłośnie wybrano rozwiązanie Integra Firma 7 koszalińskiej firmy Integra Software.

  Czytaj więcej...

 • Kraltech S.C. - Leżajsk / Łańcut

  Prężny rozwój firmy wniósł potrzebę wdrożenia nowoczesnego narzędzia do obsługi zarówno sklepu motoryzacyjnego jak i prowadzenia warsztatu. Zdecydowaliśmy się na oprogramowanie Integra 7 firmy Integra Software, ze względu na możliwości, jakie oferuje oraz udział w prężnym rozwoju programu.

  Czytaj więcej...

 • Auto Rondo sp. z o.o.

  Dzięki wykorzystaniu programu Integra Firma 7 i sklepu internetowego Integra WebShop, możemy zapewnić naszym Klientom szybki dostęp do aktualnej informacji o ofercie asortymentowej, zarówno podczas zakupów internetowych, jak i tych składanych drogą telefoniczną, czy też przy bezpośrednim kontakcie w siedzibie firmy. Docenić należy również pracowników firmy Integra Software za fachowe podejście i chęć współpracy, a także bieżącą pomoc i wsparcie w codziennej pracy z wykorzystaniem programu Integra 7 i sklepu internetowego Integra WebShop.

  Czytaj więcej...

 • X-tech - Tarnowskie Góry

  Przejście na program Integra 7 mógłbym porównać do przesiadki z poloneza na porsche - szybkość działania i stabilność systemu jest znakomita. Praca na parunastu oknach naraz rewelacja! Program przyczynił się w znacznym stopniu do rozwoju naszej firmy. Każdemu mogę szczerze polecić to oprogramowanie. Chcesz być lepszy od konkurencji musisz współpracować z najlepszymi...

  Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem