English version

Wymagania sprzętowe


 

Pomimo wielu funkcji programu i zaawansowanego interfejsu użytkownika,

Integra Firma 7 - wymagania sprzętowe
b_150_91_16777215_00_images_artykuly_windows.jpg
Integra Firma 7 - wymagania sprzętowe
Integra Firma 7 - wymagania sprzętowe
Integra Firma 7 - wymagania sprzętowe
Integra Firma 7 - wymagania sprzętowe
Integra Firma 7 - wymagania sprzętowe
Integra Firma 7 - wymagania sprzętowe
Integra Firma 7 - wymagania sprzętowe
Integra Firma 7 - wymagania sprzętowe
Integra Firma 7 - wymagania sprzętowe
Integra Firma 7 - wymagania sprzętowe

optymalizacja programu umożliwiła zdecydowane obniżenie wymagań stawianych komputerom, na których pracuje system Integra 7. Uzyskano mniejsze użycie pamięci RAM i zasobów systemu co m.in. pozwoliło na pracę programu pod Windows 98. Jednak, aby wykorzystać optymalną ergonomię i wszystkie funkcje programu zaleca się stosowanie systemu Windows XP.

Parametry minimalne dla stanowisk roboczych

 • System operacyjny:  MS Windows XP/Windows 7/ Windows 8.1
 • Baza danych: MS SQL Server 2000 (MSDE) - baza do 2 GB
  MS SQL Server 2008R2/2012 (Standard Edition) - baza pow. 2 GB
 • Rozdzielczość monitora: 1280 x 800
 • Procesor: 1 GHz, Pamięć RAM: Win XP 2 GB / Win 7/8.1 min. 4GB
 • Miejsce na dysku ok. 2 GB + miejsce na Backup

Parametry zalecane dla stanowisk roboczych

 • System operacyjny: MS Windows 7
 • Baza danych: MS SQL Server 2008R2/2012R2 (Standard Edition) - baza pow. 2 GB
 • Rozdzielczość monitora: 1280x1024 / 1680x1050 / 1920x1080
 • Procesor: 2 GHz, Pamięć RAM: Win XP 2 GB / Win 7/8.1 min. 4GB
 • Miejsce na dysku ok. 3 GB + miejsce na Backup

Uwaga: Oprogramowanie Integra 7 jest optymalizowane do pracy z systemem Windows 7.  

Parametry dla serwera w przypadku pracy sieciowej

 • System operacyjny: MS Windows Server 2008 R2 / 2012 R2
  (dla instalacji poniżej 10 stanowisk można stosować Windows 7 Prof.)
 • Baza danych: MS SQL Server 2000 (MSDE) - baza do 2 GB
 • MS SQL Server 2008R2/2012 (Std. Edition) - baza pow. 2 GB
 • Procesor: Intel® Core 2 Duo ™ , Pamięć operacyjna RAM min. 4GB
 • Zasoby dyskowe 5GB (nie obejmują zasobów na potrzeby archiwum)

Parametry sprzętu są zależne od ilości przetwarzanych danych. Przy większej ilości stanowisk sieciowych zalecamy stosowanie serwerów dwuprocesorowych, pamięci Ram 8GB lub więcej oraz pełnych wersji Serwera bazy danych  MS SQL Server (wersja Standard Edition).

Serwer Terminali - praca wielooddziałowa
Dzięki zastosowaniu Terminali Integra firma oferuje wydajne i tanie rozwiązania do obsługi pracy wielooddziałowej. Serwery terminali są dostępne dla różnych platform systemowych Windows Server (również dla systemów Windows XP, Windows Vista i WIndows 7). Należy pamiętać iż korzystanie z serwerów terminali wymaga weryfikacji posiadanych licencji systemów operacyjnych Windows. Dzięki rozwiązaniom terminalowym praca w oddziałach może być równie szybka i wygodna jak w centrali.

Certyfikat zgodności z systemami Microsoft Windows 7 i 8.1
Oprogramowanie Integra w wersji 7.4 uzyskało certyfikat zgodności z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7. Oprogramowanie Integra w wersji 7.5.2 uzyskało certyfikat zgodności z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 8.1.

Pomimo wielu funkcji programu i zaawansowanego interfejsu użytkownika, optymalizacja programu umożliwiła znaczne obniżenie wymagań stawianych komputerom,na których pracuje system Integra 7. Uzyskano m.in. mniejsze użycie pamięci RAM i zasobów systemu. Aby uzyskać dostęp do jak najszerszego zakresu funkcji oraz zapewnić najbardziej optymalną ergonomię podczas obsługi programu zaleca się stosowanie systemu Windows 7.  W razie potrzeby nasza firma oferuje sprzęt komputerowy, który można nabyć w sklepie internetowym naszej firmy , w którym dostępne jest również oprogramowanie serwisowe oraz inne urządzenia peryferyjne.

 

Informacje dot. instalacji programu Integra pod Windows 7

Obsługa drukarek fiskalnych
Oprogramowanie obsługuje szeroką gamę drukarek fiskalnych m.in:

Elzab FP-600
Elzab Omega
Elzab Omega II
Innova Profit
Novitus - Delio Prime
Novitus - Deon E
Novitus - Quatro
Novitus - Vento
Novitus - Vivo
Novitus - Vivo II
Optimus-ic Vento
Optimus-ic Vivo
Optimus-ic Wiking
Optimus-ic Wiking (nowa homologacja)
Posnet DF-301
Posnet Temo
Posnet Thermal (modele do 1998 roku)
Posnet Thermal (nowa homologacja)
Posnet Thermal (stara homologacja)
Torell Duo Plus (nowa homologacja)

NPort - Serwer portów szeregowych może służyć do podłączenia jednej drukarki fiskalnej z kilkoma komputerami PC.  NPort jest pomostem pomiędzy portem szeregowym a siecią Ethernet. Umożliwia podłączenie do sieci urządzeń z interfejsem RS-232 m.in. drukerk fiskalnych, czytników kart magnetycznych, itp. Przed wykorzystaniem urządzenia NPort do udostępnienia drukarki fiskalnej na innych stanowiskach komputerowych, klient powinien zweryfikować przepisy prawno-podatkowe związane z korzystaniem urządzeń fiskalnych. Urządzenia serii NPort znajdują sie w ofercie handlowej firmy Integra. Więcej informacji można uzyskać na stronach internetowych oraz w dziale handlowym pod nr 94 348 8000.

Odsłony: 3168

Opinie klientów - Integra Firma 7

 • JPART MZ Mariusz Zapart - Tarnów

  W codziennej działalności firma ceni szybki dostęp do informacji, realizację zamówień pod Klienta, a także zapewnienie asortymentu zgodnego z indywidualnymi potrzebami odbiorców. Jednocześnie sprostanie zmieniającym się wymaganiom na rynku automotive wymaga odpowiednich narzędzi, które ułatwią pracę i skrócą czas obsługi klientów. Po wykonaniu analizy oprogramowania dostępnego dla branży motoryzacyjnej, jednogłośnie wybrano rozwiązanie Integra Firma 7 koszalińskiej firmy Integra Software.

  Czytaj więcej...

 • Kraltech S.C. - Leżajsk / Łańcut

  Prężny rozwój firmy wniósł potrzebę wdrożenia nowoczesnego narzędzia do obsługi zarówno sklepu motoryzacyjnego jak i prowadzenia warsztatu. Zdecydowaliśmy się na oprogramowanie Integra 7 firmy Integra Software, ze względu na możliwości, jakie oferuje oraz udział w prężnym rozwoju programu.

  Czytaj więcej...

 • Auto Rondo sp. z o.o.

  Dzięki wykorzystaniu programu Integra Firma 7 i sklepu internetowego Integra WebShop, możemy zapewnić naszym Klientom szybki dostęp do aktualnej informacji o ofercie asortymentowej, zarówno podczas zakupów internetowych, jak i tych składanych drogą telefoniczną, czy też przy bezpośrednim kontakcie w siedzibie firmy. Docenić należy również pracowników firmy Integra Software za fachowe podejście i chęć współpracy, a także bieżącą pomoc i wsparcie w codziennej pracy z wykorzystaniem programu Integra 7 i sklepu internetowego Integra WebShop.

  Czytaj więcej...

 • X-tech - Tarnowskie Góry

  Przejście na program Integra 7 mógłbym porównać do przesiadki z poloneza na porsche - szybkość działania i stabilność systemu jest znakomita. Praca na parunastu oknach naraz rewelacja! Program przyczynił się w znacznym stopniu do rozwoju naszej firmy. Każdemu mogę szczerze polecić to oprogramowanie. Chcesz być lepszy od konkurencji musisz współpracować z najlepszymi...

  Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem