English version

Obsługa magazynu

Integra Firma - obsługa magazynu
Integra Firma - obsługa magazynu
Integra Firma - obsługa magazynu
Integra Firma - obsługa magazynu
Integra Firma - obsługa magazynu
Integra Firma - obsługa magazynu
Integra Firma - obsługa magazynu

Gospodarka magazynowa
Zawiera obsługę wielu rodzajów dokumentów magazynowych m.in.:
- przyjęcia zewnetrzne PZ i korekty tych dokumentów PZK;
- wydania zewnętrzne WZ korekty tych dokumentów WZK;
- rozchody wewnętrzne RW i korekty tych dokumentów RWK;
- przyjęcia wewnętrzne PW;
- przesunięcia międzymagazynowe MM+ / MM-;
- bilans otwarcia BO; - różnice inwentaryzacyjne RI+ / RI-;
- arkusze inwentaryzacyjne AI;
- zamówienia ZA;
- rezerwacje towarów RT;

Import faktur elektronicznych
Znaczną oszczędność czasu podczas dostaw, zapewnia Import faktur elektronicznych, obsługa kodów kreskowych, oraz automatyczne tworzenie dok. magazynowych WZ podczas dodawania towarów do faktur.

Inwentaryzacja etapowa
Dzięki blokowaniu aktualnie spisywanych grup części, system pozwala równocześnie prowadzić sprzedaż pozostałych towarów.
Inwentaryzacja może być przeprowadzona również poprzez podział asortymentu wg lokalizacji.

Obsługa wielu magazynów
Obsługa wielu magazynów z lokalizacją towaru, tworzenie zamówień wg stanów minimalnych, zalecanych, maksymalnych i lokalizacji, oraz raporty magazynowe (dostaw, rotacji i historii towaru), zapewniają sprawną i ekonomiczną gospodarkę magazynową.

Automatyczne zamówienia do dostawców
Integra Firma posiada funkcję automatycznych zamówień, która umożliwia zamawianie części zamiennych u różnych dostawców wg kryteriów dot. stanów magazynowych, grup i podgrup części, producenta i dostawcy oraz rezerwacji towarów. Jeśli uruchomimy tą funkcję i zadamy odpowiednie parametry, system automatycznie w ciągu kilku sekund utworzy nam zamówienia do różnych dostawców.

Wyszukiwanie asortymentu
Lista towarów zawiera uniwersalny filtr, który pozwala na wyszukiwanie części wg grup części, nazw, nr katalogowych, indeksów, skrótów, zamienników, itp. Pozwala on również na wyszukiwanie asortymentu po fragmentach nr kat. i nazw części, których wyrazy można wpisywać w dowolnej kolejności. Przy wyszukiwaniu ignorowane są znaki typu spacja,"-",". " itp). Kartoteka towarów obsługuje funkcje zamienników części w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie sprzedawcy oraz zamienników zewnętrznych, które nie występują w kartotece towarów. Wybrane z listy części można automatycznie dodawać do nowo tworzonych faktur lub paragonów.

Kartoteki branżowe
System zawiera specjalnie dostosowane do potrzeb branży motoryzacyjnej kartoteki towarów zawierające wiele specjalnych pozycji m.in:
- nr katalogowe części zamiennych;
- nr fabryczne;
- nr seryjny części;
- skróty oznaczeń części;
- kartoteka zamienników;
- grupowa jednostka miary;
- czas dostawy części;
- ilość minimalna/zalecana/maksymalna;
- parametr dot. eksploatacji części;

Inne funkcje
kody kreskowe, indeksowanie towarów wg grup i podgrup części, grupy cenowe wystawienia kilku korekt do jednej faktury zakupu, a także dostęp do dokumentów zakupowych wg konkretnych uprawnień w poszczególnych modułach sprzedaży. 

Odsłony: 3024

Opinie klientów - Integra Firma 7

 • JPART MZ Mariusz Zapart - Tarnów

  W codziennej działalności firma ceni szybki dostęp do informacji, realizację zamówień pod Klienta, a także zapewnienie asortymentu zgodnego z indywidualnymi potrzebami odbiorców. Jednocześnie sprostanie zmieniającym się wymaganiom na rynku automotive wymaga odpowiednich narzędzi, które ułatwią pracę i skrócą czas obsługi klientów. Po wykonaniu analizy oprogramowania dostępnego dla branży motoryzacyjnej, jednogłośnie wybrano rozwiązanie Integra Firma 7 koszalińskiej firmy Integra Software.

  Czytaj więcej...

 • Kraltech S.C. - Leżajsk / Łańcut

  Prężny rozwój firmy wniósł potrzebę wdrożenia nowoczesnego narzędzia do obsługi zarówno sklepu motoryzacyjnego jak i prowadzenia warsztatu. Zdecydowaliśmy się na oprogramowanie Integra 7 firmy Integra Software, ze względu na możliwości, jakie oferuje oraz udział w prężnym rozwoju programu.

  Czytaj więcej...

 • Auto Rondo sp. z o.o.

  Dzięki wykorzystaniu programu Integra Firma 7 i sklepu internetowego Integra WebShop, możemy zapewnić naszym Klientom szybki dostęp do aktualnej informacji o ofercie asortymentowej, zarówno podczas zakupów internetowych, jak i tych składanych drogą telefoniczną, czy też przy bezpośrednim kontakcie w siedzibie firmy. Docenić należy również pracowników firmy Integra Software za fachowe podejście i chęć współpracy, a także bieżącą pomoc i wsparcie w codziennej pracy z wykorzystaniem programu Integra 7 i sklepu internetowego Integra WebShop.

  Czytaj więcej...

 • X-tech - Tarnowskie Góry

  Przejście na program Integra 7 mógłbym porównać do przesiadki z poloneza na porsche - szybkość działania i stabilność systemu jest znakomita. Praca na parunastu oknach naraz rewelacja! Program przyczynił się w znacznym stopniu do rozwoju naszej firmy. Każdemu mogę szczerze polecić to oprogramowanie. Chcesz być lepszy od konkurencji musisz współpracować z najlepszymi...

  Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem