Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Image MapImage MapImage MapImage MapImage MapImage MapImage MapImage Map
Jestes tutaj: Strona główna / Praca / Oferty / Profesjonalisci / Menadzer Koordynator Dzialu Handlowego
Wprowadzenie | Dla profesjonalistów | Dla absolwentów | Dla studentów

Menadżer / Koordynator Działu Handlowego

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie bieżącej pracy działu handlowego wg uzgodnionych wytycznych
  • przygotowywanie planów sprzedażowych, raportowanie, działania mające na celu wzrost sprzedaży
  • współpraca z działem technicznym dot. realizacji i koordynacji wdrożeń oprogramowania
  • angaż dotyczący działań marketingowych i nadzór nad ich realizacją
  • analiza działań i oferty konkurencji, badania rynkowe, kontrola satysfakcji klientów
  • angaż dot. rekrutacji nowych pracowników oraz wsparcie przy organizacji imprez integracyjnych

Dodatkowy zakres współpracy po okresie próbnym:

  • współpraca z aktualnymi partnerami firmy i działania dot. pozyskania do współpracy nowych partnerów
  • angaż związany z siecią dystrybucyjną oprogramowania Integra(dot. współpracy z firmami zewnętrznymi)
  • współpraca z działem produkcyjnym (programistów) - dot. m.in. nowych wersji oprogramowania

Wymagania:

  • 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym min. 3 letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży;  min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu personelem
  • doświadczenie w zakresie technik negocjacji i współpracy z klientem
  • umiejętność planowania działań handlowych i zarządzania relacjami z klientami firmy
  • posiadanie umiejętności analitycznych, zdolności do realistycznej oceny sytuacji, ukierunkowanie na wyniki
  • samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji
  • skuteczność w realizacji założonych celów biznesowych
  • umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat.B

Mile widziane:

  • znajomość oprogramowania do obsługi firm (w tym systemów klasy ERP)
  • znajomość branży informatycznej i rynku IT (dot. głównie oprogramowania)
  • znajomość branż związanych z transportem i motoryzacja
  • doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń
  • znajomość języka angielskiego, ew. niemieckiego

Zalety pracy w naszej firmie:

  • ciekawa praca przy nowoczesnych projektach informatycznych
  • stabilne zatrudnienie, atrakcyjny system wynagrodzenia finansowego
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w szkoleniach, warsztatach, konferencjach
  • nauka języka angielskiego (bussines i standardA1-C2)  i niemieckiego (A1-C2) przez platformę f-y LangMedia
  • dodatkowe świadczenia (premie świąteczne, spotkania integracyjne, karnety do kina /teatru)

Uwaga:
Prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego (zajmuje to ok. 30 minut)
Podczas rekrutacji tylko poprawnie wypełnione formularze będą brane pod uwagę. Przed wypełnieniem formularzy prosimy przygotować CV (ze zdjęciem) oraz list motywacyjny (najlepiej w formacie doc lub pdf), który będzie można dołączyć do formularzy z poziomu zasobów dyskowych.

ilość odwiedzin: 5400