Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Image MapImage MapImage MapImage MapImage MapImage MapImage MapImage Map
Jestes tutaj: Strona główna / Praca / Oferty / Absolwenci / Programista Aplikacji
Wprowadzenie | Dla profesjonalistów | Dla absolwentów | Dla studentów

Programista aplikacji

Zakres obowiązków:

  • tworzenie oprogramowania w technologii Microsoft .NET (C#, ASP .NET, WebServices)
  • tworzenie środowiska testowego dla realizowanych aplikacji (prace programistyczne)
  • przygotowywanie wersji instalacyjnych programu
  • konsultacje dotyczące realizacji zadań programistycznych
  • udział w opracowywaniu projektów dotyczących nowych rozwiązań
  • obsługa portalu dot. rozwoju oprogramowania
  • udział w spotkaniach dotyczących realizacji projektów

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu aplikacji w środowisku Microsoft Visual Studio ewentualnie Builder lub Delphi
  • praktyczna znajomość relacyjnych baz danych
  • znajomość języka SQL
  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność
  • znajomość specyfiki projektowania systemów informatycznych
  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w Microsoft .NET (C++,C#, VB, Web Service, ASP)
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem IntallShield - nowe wersje 10/11, (tworzenie zaawansowanych wersji instalacyjnych)
  • doświadczenie w korzystaniu z CVS (system kontroli wersji)
  • doświadczenie dot. środowiska testowego z wykorzystaniem profesjonalnych rozwiązań np. Test Complite
  • znajomość branż technicznych (grzewczej, motoryzacyjnej, agd, rtv, etc)
  • doświadczenie w projektowaniu i administrowaniu baz danych MS SQL
  • znajomość programów księgowych i zagadnień związanych ze sprzedażą i gospodarką magazynową
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania współpracującego z urządzeniami zewnętrznymi (drukarki fiskalne, czytniki kodów, etc.)
  • chęć doskonalenia umiejętności i odniesienia sukcesu
  • znajomość języka niemieckiego

Zalety pracy w naszej firmie:

  • stabilne zatrudnienie i praca przy korporacyjnych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie motywujące
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnej firmie
  • dostęp do najnowszych technologii informatycznych
  • możliwość zdobycia doświadczenia w nowym środowisku
  • możliwość współpracy zdalnej
  • udział w szkoleniach organizowanych  w siedzibie firmy oraz w autoryzowanych centrach szkoleniowych firmy Microsoft
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • możliwość dofinansowania dalszej nauki
  • udział w spotkaniach integracyjnych firmy
  • bezpłatna nauka języków obcych

Uwaga:
Prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego (zajmuje ok. 30-45 minut)
Podczas rekrutacji tylko wypełnione formularze bedą brane pod uwagę. Przed wypełnieniem formularzy prosimy przygotować CV (ze zdjęciem) oraz list motywacyjny (najlepiej w formacie Word ew. pdf) ,który bedzie można dołaczyc do formularzy z poziomu zasobów dyskowych.
Integra Software dziękuje wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

ilość odwiedzin: 3434