English version

Rekomendacja firmy CEMAROL Sp. z o.o.

b_150_216_16777215_00_images_opinie_WebShop_REFERENCE_CEMAROL.png
b_150_122_16777215_00_images_opinie_WebShop_cemarol.png

CEMAROL Sp. z o.o.
ul. Główna 89, 76-251 Kobylnica

 

CEMAROL Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2005 roku, zajmuje się sprzedażą ciągników rolniczych, leśnych, komunalnych oraz maszyn i części rolniczych do w/w sprzętu. Od roku 2010 nieprzerwanie jesteśmy generalnym dystrybutorem na Polskę osłon stożkowych firmy Meccanoplast, wałów przekaźnika mocy Eurocardan oraz przekładni kątowych firmy GB.

W 2012 roku rozpoczęła się współpraca z firmą Integra Software instalując program Integra Car 7obsługujący naszą firmę w zakresie magazynów, sprzedaży, serwisu.

Mając bardzo dużą ilość pozycji części zamiennych do sprzętu rolniczego w magazynie (ponad 25.000) i dostęp w ciągu 24 h do nieograniczonej ilości części u naszych partnerów handlowych, krajowych i zagranicznych postanowiliśmy rozszerzyć zakres działalności o sprzedaż części poprzez sklep internetowy. W naszej firmie cenimy sobie nowe technologie oraz nowoczesne rozwiązania programowe, które są niezbędnym elementem dążenia do poprawy poziomu obsługi i zadowolenia klienta, dzięki któremu się rozwijamy. Ilość realizowanych transakcji oraz standardy, które oferujemy naszym Klientom wymagają kompleksowego oprogramowania oraz elastyczności.

Ważnym kryterium wyboru oprogramowania WEBShop w 2014r. było sprawne wdrożenie oprogramowania Integry Car 7 w 2012r., który zrealizowała z dużym zaangażowaniem osobistym zespołu wdrożeniowego zgodnie z umową.

Podczas częstych aktualizacji programu zauważalne jest dostosowanie programu do naszych specyficznych wymagań związanych z branżą maszyn i części rolniczych.

Pracowników Integry oceniamy bardzo wysoko za fachowość i uprzejmość, gdzie możemy liczyć na pomoc techniczną w rozwiązaniu problemów.

 

Polecam rozwiązania proponowane przez Integra Software.

Stanisław Popiel
Prezes Zarządu

Odsłony: 1306

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem