English version

Rekomendacja firmy Exhaust-Art Piotr Krauz

b_150_211_16777215_00_images_opinie_WebShop_Rekomendacja_parkczesci_pl.png
b_150_116_16777215_00_images_opinie_WebShop_park_czesci.png

ParkCzesci.pl
Exhaust-Art Piotr Krauz
ul. Kasztanowa 4a, 58-300 Wałbrzych

 

Rekomendacja produktów Firma7 oraz WebShop firmy Integra ParkCzesci.pl którego właścicielem jest firma Exhaust-Art, to nowa forma sprzedaży części i akcesoriów do samochodów osobowych na rodzimym rynku. Pomimo krótkiego czasu prowadzenia działalności ( od 2013r. ), firma posiada doświadczenie zdobyte w ciągłym prowadzeniu serwisu pojazdów osobowych od 1978r. Pragnąc poszerzyd ofertę oraz wyjśd naprzeciw oczekiwaniom klientów, postanowiliśmy wprowadzid sprzedaż internetową opartą na profesjonalnym oprogramowaniu.
 

Pierwszy i kluczowy krok do odniesienia sukcesu w e-handlu jest wdrążenie systemu sprzedaży oraz oprogramowania, dającego nie tylko szereg ogromnych możliwości ale również, reagującego na nowe zapotrzebowania ze strony rynku oraz użytkowników. Cechy te znaleźliśmy w produktach proponowanych przez firmę Integra, czego efektem było rozpoczęcie współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, pokazuje siłę przewagi w porównaniu do oprogramowania ERP dostarczanego przez konkurencje. Kolejnym atutem jest podejście do klienta – realizacja potrzeb oraz pomoc przy wszelkich problemach stoi na najwyższym poziomie.

Pragniemy szczerze polecić oprogramowanie oraz firmę Integra Software, oraz liczymy na dalszą współpracę przy wprowadzaniu nowych produktów. Rzetelnośd, profesjonalizm, innowacyjnośd oraz świetna pomoc techniczna to wizytówka firmy.
 

 

Życzymy kolejnych sukcesów

 

Odsłony: 1835

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem