English version

Rekomendacja firmy Sklep Motoryzacyjny Grzegorz Brożek

Rekomendacja

Sklep Motoryzacyjny Grzegorz Brożek
87-700 Aleksandrów Kujawski, ul. Dekreta 3

Jesteśmy firmą rodzinną z tradycją i wieloletnim doświadczeniem. Działamy z pasją na rynku motoryzacyjnym od 17 lat. Profesjonalnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiednich części. Naszą działalność opieramy na rozwiązaniach informatycznych, które również posiadają tradycję i są na rynku Automotive nie od dziś. Program Integra Firma 7 z pewnością się do nich zalicza.

Program Integra 7 jest funkcjonalny i przejrzysty, a przede wszystkim łatwy w obsłudze. Import faktur elektronicznych skraca czas zasilenia magazynu w towary, jednocześnie zapewniając porządek w kartotekach towarowych. Dodatkowo w łatwy sposób można prześledzić historię zakupionego asortymentu, czy przejrzeć rezerwacje i zamówienia klientów. Dzięki dobrej organizacji magazynu w programie, pracownicy skuteczniej przeszukują kartoteki celem np. dodania odpowiedniego towaru do dokumentu sprzedaży. Ponadto, istnieje możliwość wystawiania dokumentów WZ dla naszych stałych odbiorców, zaś zafakturowanie transakcji w dogodnym dla nich terminie. Dodatkowo program Integra 7 umożliwia przeszukanie oferty dostawcy, jeśli na magazynie towar jest niedostępny. Co więcej, na takie brakujące pozycje można automatycznie utworzyć i wysłać zamówienie do dostawcy.

Dynamiczny rozwój firmy wpłynął na decyzję o poszerzeniu działalności o sklep internetowy. W tym wypadku również podjęliśmy współpracę z firmą Integra Software, która dostarczyła i wdrożyła nowoczesny sklep internetowy, w pełni zintegrowany z systemem Integra 7. Sklep umożliwia naszym klientom m.in. wyszukiwanie części np. po marce, modelu i wersji pojazdu lub wg nr katalogowych, nazw, czy też zamienników. Każdy artykuł jest dokładnie opisany i zawiera informację m.in. o zastosowaniu, wraz z graficzną prezentacją części na załączonych zdjęciach, co w czytelny i dość prosty sposób pozwala zidentyfikować towar. Dodatkowo Integra WebShop pozwala na obsługę akcji promocyjnych i wyprzedażowych, czy też automatyczne dokonywanie płatności przez Klientów.

Dzięki wykorzystaniu programu Integra Firma 7 i sklepu internetowego Integra WebShop, możemy zapewnić naszym Klientom szybki dostęp do aktualnej informacji o ofercie asortymentowej, zarówno podczas zakupów internetowych, jak i tych składanych drogą telefoniczną, czy też przy bezpośrednim kontakcie w siedzibie firmy.

Docenić należy również pracowników firmy Integra Software za fachowe podejście i chęć współpracy, a także bieżącą pomoc i wsparcie w codziennej pracy z wykorzystaniem programu Integra 7 i sklepu internetowego Integra WebShop.

Właściciel Grzegorz Brożek 

Odsłony: 1539

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem