English version

Semino Krzysztof Jonecko - Zabrze
 
Opinia Integra Firma 7
b_150_93_16777215_00_images_opinie_WebShop_semino(1).png

Semino Krzysztof Joneczko
ul. Trocera 17; 41-800 Zabrze

Firma Semino jest użytkownikiem programu Integra Firma 7 oraz eCennik. Program jest zainstalowany na 3 stanowiskach komputerowych.

Opinia dotycząca oprogramowania Integra 7 oraz Cennik

Firma Semino istnieje na rynku od 2006 roku. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz E-commerce w Polsce i za granicą. Sprzedaż części samochodowych to podstawa naszej działalności, natomiast nie jest to jedyny zakres prowadzonych usług. W firmie cenimy sobie nowe technologie oraz rozwiązania, które są niezbędnym elementem, dzięki któremu się rozwijamy. Ilość realizowanych transakcji oraz standardy, które oferujemy naszym Klientom wymagają kompleksowego oprogramowania oraz elastyczności. Właśnie tym kierowaliśmy się wybierając oprogramowanie firmy Integra.

Z pośród wielu oferowanych systemów, Integra zawiera wiele rozwiązań branżowych, dzięki którym praca przybrała zupełnie nowy wymiar. Program został bardzo dobrze zaprojektowany i skupia w sobie funkcjonalność wielu innych tego typu systemów. Intuicyjny interfejs to zdecydowany atut, który znacznie wpłynął na czas wykonywania poszczególnych zadań w firmie. Kluczowy w naszym wypadku jest sklep zintegrowany z baza TecDoc. Klienci w bardzo szybki i przystępny sposób mogą zrealizować zakupy na naszej stronie, mając wgląd w stany magazynowe oraz dokładne opisy podzespołów.

Pracownicy z Integry są zawsze do Naszej dyspozycji, dodatkowo sprawnie zainstalowali i skonfigurowali wszystko na naszych komputerach.

Zdecydowanie polecamy wszystkim oprogramowanie firmy Integra Software.


Z poważaniem
Krzysztof Jonecko 

 
 
 

Odsłony: 3798

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem