English version

RiSmot - Jasło

Opinia Integra Truck 7
Opinia Integra Truck 7
Opinia Integra Truck 7
Opinia Integra Truck 7
Opinia Integra Truck 7


 

RiSmot

38-200 Jasło, ul. Floriańska 110

Firma RiSmot jest użytkownikiem programu Integra Truck 7. Program jest zainstalowany na 7 stanowiskach komputerowych.

Centrum motoryzacyjne RiSmot w Jaśle mimo krótkiego okresu funkcjonowania na rynku motoryzacyjnym /początek działalności to styczeń 2011 roku/ zdołał przed wdrożeniem programu Integra 7 przetestować dwa programy informatyczne.
Z uwagi na kompleksowość świadczonych usług motoryzacyjnych / w skład Centrum RiSmot wchodzi wielostanowiskowy serwis samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, okręgowa stacja kontroli pojazdów, sklep z częściami motoryzacyjnymi, zespół myjni/ oczekiwaliśmy od nowo instalowanego programu informatycznego skutecznej pomocy w szeroko rozumianej obsłudze naszych klientów.
Program Integra 7 ze względu na swoją budowę modułową pozwala na rozbudowę użytkowanego programu w miarę poszerzania usług / komis samochodowy, przechowalnia opon czy sprzedaż nowych samochodów.
Zaletą jego jest również bezpośrednia współpraca /bez wychodzenia z programu/ z programami „zewnętrznymi” zarówno w zakresie importu dokumentów od dostawców, jak również danych technicznych, technologii obsługi czy czasów napraw /ESitronic, AuDaCon itp.
Mnie jako właściciela firmy najbardziej interesowały jego możliwości analityczne pozwalające śledzić: procesy sprzedaży, gospodarkę magazynową czy koszty.
Program Integra 7 wdrożono w naszej firmie z początkiem lipca 2012 roku. Praca z nim przez okres 4 m-cy udowodniła słuszność naszego wyboru choć mamy pełną świadomość , że musimy się jeszcze wiele nauczyć by go w pełni wykorzystać.
Program Integra 7 zasługuje na pełne jego polecenie.

Właściciel
Robert Gazda

b_150_100_16777215_00_images_opinie_RiSmot6.jpg

 

 
 

Odsłony: 3940

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem