English version

JPART MZ Mariusz Zapart - Tarnów

Opinia Integra Truck 7


 

JPARTS MZ Mariusz Zapart
Ul. Orkana 116a, 30-100 Tarnów


Firma JPARTS MZ Mariusz Zapart jest użytkownikiem programu Integra Firma 7.
Program jest zainstalowany na 4 stanowiskach komputerowych.

 

List referencyjny – Integra Firma 7

JPARTS to marka, która powstała z myślą o właścicielach samochodów ceniących japońską precyzję. W swojej ofercie posiada części zamienne renomowanych marek do wszystkich pojazdów japońskich i koreańskich oraz wybranych marek europejskich i amerykańskich. Firma swój prężny rozwój rozpoczęła w 2005 roku, a dzięki silnej współpracy z bezpośrednimi importerami, JPARTS oferuje bardzo konkurencyjne ceny.

W codziennej działalności firma ceni szybki dostęp do informacji, realizację zamówień pod Klienta, a także zapewnienie asortymentu zgodnego z indywidualnymi potrzebami odbiorców. Jednocześnie sprostanie zmieniającym się wymaganiom na rynku automotive wymaga odpowiednich narzędzi, które ułatwią pracę i skrócą czas obsługi klientów. Po wykonaniu analizy oprogramowania dostępnego dla branży motoryzacyjnej, jednogłośnie wybrano rozwiązanie Integra Firma 7 koszalińskiej firmy Integra Software. 

Do funkcji, które są wykorzystywane na porządku dziennym to m.in. wybór wielokrotny przy dodawaniu towarów do dokumentów, kompletacja, czy też zbiorcze tworzenie faktur dla odbiorców, z którymi współpracujemy na asygnatach. Dostawy towarów rejestrowane są w szybki i prosty sposób z wykorzystaniem faktur elektronicznych. Kontrolę nierozliczonych dokumentów sprzedaży i zakupu zapewnia moduł finansowy, w którym dodatkowo ewidencjonowane są koszty np. związane z rachunkami za energię, czy telefony. 

Program Integra Firma 7 jest przez JPARTS użytkowany od prawie 3 lat. Dział Techniczny pomógł skutecznie wdrożyć rozwiązanie Integra 7 i świadczył fachowe asystę w trakcie pierwszych dni od uruchomienia produkcyjnego. Do dnia dzisiejszego zaopatrujemy się w aktualne wersje programu, a w bieżących pracach korzystamy ze wsparcia technicznego.

Polecam program Integra Firma 7
Z wyrazami szacunku – Mariusz Zapart 

 
 
 

Odsłony: 3440

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem