English version

Becar ASO Mazda - Szczecin

Rekomendacja firmy Becar

Becar ASO Mazda
Ul. Madalińskiego 8, 70-101 Szczecin


Firma Becar jest użytkownikiem programu Integra Car 7.
Program jest zainstalowany na 3 stanowiskach komputerowych.

 

Integra Car 7 program do obsługi samochodów w serwisie zakupiliśmy w roku 2011. Nasz zakup był poprzedzony sprawdzaniem aktualnej oferty na polskim rynku w firmach specjalizujących sie w sprzedaży oprogramowania dla motoryzacji.

Integra Car 7 na tle konkurencji posiada zdecydowana przewagę, ponieważ aktualizację do w/w oprogramowania nie są obowiązkowe, a program dalej funkcjonuje.

Jest to jeden z nielicznych programów, który posiada system modułowy, tak aby praca w serwisie była łatwa prosta i przyjemna.

Konfiguracja przy zakupie programu jest dowolna i dobrana do wielkości i potrzeb naszej firmy.

W pracy naszego ASO Mazda dokonaliśmy zakupu kilku modułów w celu sprawnej i szybkiej obsługi. Dowodem na niezawodność programu jest brak zastrzeżeń przy audytach zewnętrznych, jakie posiadamy corocznie.

Chcielibyśmy bardzo, aby można było w przyszłości udoskonalić program wprowadzając go na urządzenia mobilne (tablety) lub komputery firmy Apple, bardzo ułatwiłoby to pracę doradców serwisowych przy przyjęciu samochodów do obsługi serwisu. Jest to jednak na tyle mały problem, że nie zakłóca pracy w serwisie, a dla firm, które wahają sie z zakupem oprogramowania Integra Car 7 nie powinien mieć większego znaczenia.

Mamy nadzieje, ze rozwój programu Integra Car 7 i cały zespół, który bardzo pomaga przy instalacji czy problemach i pytaniach, będzie dalej tworzył ciekawe rozwiązania dla motoryzacji, czego bardzo życzymy.

Mariusz Bezia 

 
 

Odsłony: 2223

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem