Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Rekomendacja firmy Garnec - Oborniki

BS Dorota i Leszek Garnec s.c.
Ul. Leśniaka 8, 64-600 Oborniki

Firma BS Garnec jest użytkownikiem programu Integra Car 7. Program jest zainstalowany na 3 stanowiskach komputerowych.


 

W okresie 28 letniej działalności naszej firmy jest to trzeci program, który użytkujemy, naszym zdaniem najlepszy, posiadający wiele funkcji, które pozwalają zarządzać pracą serwisu.

Program jest bardzo szybki oraz stabilny.

Nasza firma korzysta z oprogramowania Integra 7 już 2 rok, jesteśmy zadowoleni z funkcji programu oraz pomocy technicznej, która pomaga nam pracować z wykorzystaniem wszystkich funkcji programu.

Program Integra 7 jest godna polecenia nie tylko w sieci Bosch Service lecz również we wszystkich firmach zajmujących się obsługą i naprawą samochodów.

 Pozdrawiam Leszek Garnec

« powrót do listy

wyświetleń: 1733

Integra  - oprogramowanie dla serwisu

Integra oferuje oprogramowanie dla średnich i małych firm czyli dla serwisów pojazdów samochodowych (Integra Car 7 - program do serwisu / warsztatu), sklepów z częściami zamiennymi (Integra Firma 7 - program do sprzedaży części zamiennych), salonów sprzedaży pojazdów i autoryzowanych stacji ASO (Integra DMS - do obsługi stacji dealerskich). Integra to także systemy zamówieniowe B2B i katalogi części dla dużych przedsiębiorstw rynku motoryzacyjnego takich jak importerzy części, floty czy sieci warsztatowe. 

© 2000-2018 by Integra Software