Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu

Rekomendacja firmy Moto Budrex-Auto

MOTO BUDREX-AUTO
Ul. Fordońska 185-187, 85-766 Bydgoszcz

Firma Moto Budrex-Auto jest użytkownikiem programu Integra Car 7. Program jest zainstalowany na 9 stanowiskach komputerowych.

 


Moto Budrex – Auto Sp. z o.o. to firma od zawsze związana z branżą motoryzacyjną. W latach dziewięćdziesiątych byliśmy autoryzowanym dealerem marki Daewoo, natomiast od roku 2007 działamy jako autoryzowany dealer marki HYUNDAI. Dbamy o profesjonalne szkolenie personelu, które idzie w parze z doświadczeniem, fachową wiedzą dot. branży i zaangażowaniem kadry. Równolegle nie boimy się inwestować w nowoczesne wyposażenie.
  
Ze względu na ciągły rozkwit firmy, zauważyliśmy potrzebę rozwoju w zakresie rozwiązań informatycznych, które umożliwią szybszą i jednocześnie skuteczniejszą obsługę znacznie większej grupy klientów. Z oferowanych na rynku motoryzacyjnym rozwiązań bezkonkurencyjny okazał się program Integra Car 7, którego producentem jest firma z Koszalina – Integra Software. 

Główne atuty programu Integra 7 to przede wszystkim intuicyjna obsługa,  modułowa, uporządkowana budowa i dostęp do funkcji branżowych, które doskonale sprawdzają się w motoryzacji. Program Integra Car 7 pomaga również w prowizyjnym rozliczaniu serwisantów oraz sprzedawców. Wyceny napraw, które sporządzamy z pomocą oprogramowania Integra Car 7 w oparciu o oryginalne dane producentów pojazdów są bardzo dokładne i dużo lepiej prezentują się w oczach klientów. Poza tym jako firma unikamy w ten sposób strat wynikających z pomyłek przy wycenianiu usług warsztatowych. Dzięki fakturze zbiorczej do kilku zleceń, znacznie wygodniej możemy obsłużyć floty. Jako autoryzowany Dealer marki Kia oraz Hyundai świadczymy wszechstronne usługi dot. sprzedaży pojazdów, a system Integra Car 7 zapewnia kompleksową obsługę stacji dealerskich w tym zakresie. Dodatkowo program wspiera obsługę napraw gwarancyjnych i ich rozliczanie z importerem. Przy sprzedaży pojazdów, wykorzystujemy moduł DMS, umożliwiający zawarcie pełnej transakcji związanej z zakupem pojazdu od zamówienia klienta, poprzez obsługę dostawy i wpłaconych zaliczek, aż po finalizację transakcji w formie dok. sprzedaży.

 
Program Integra Car 7 wyposażony jest w bardzo rozbudowany system raportów i analiz. Rozbudowane raporty dynamiczne obejmują m.in. weryfikację płynności finansowej firmy, czy analizy sprezdaży wg klientów. Wyniki przedstawiane w formie tabelarycznej można również eksportować do akrkusza kalkulacyjnego. Praca na raportach dynamicznych zapewnia również edycję kartotek i wystawionych dokumentów bezpośrednio z poziomu wykonanej analizy, co znacznie skraca czas weryfikacji danych. Dzięki współpracy programu z systemem bankowym BGŻ, rozliczanie dokumentów stało się wygodniejsze i znacznie prostsze, a przede wszystkim pomaga uniknąć pomyłek przy tego typu operacjach. Dzięki współpracy programu z systemem bankowym BGŻ, rozliczanie dokumentów stało się dużo wygodniejsze i znacznie prostsze, a przede wszystkim pomaga uniknąć pomyłek przy tego typu operacjach.

Wdrożenie programu Integra Car 7 odbyło się w formie zdalnych angaży, co pozwoliło zaoszczędzić czas, a przede wszystkim personel mógł na bieżąco obsługiwać klientów i jednocześnie rozwijać swoje kompetencje w zakresie nowego rozwiązania informatycznego. Dzięki migracji danych z poprzednio używanego programu, ze szczególnym zwróceniem uwagi na bieżące stany magazynowe, zaoszczędziliśmy czas na żmudnym uzupełnianiu tych informacji w programie Integra 7. Współpracujemy z firmą Integra Software na płaszczyźnie zgłaszania nowych funkcji oraz przy codziennych pytaniach do programu.

Jeśli do tej pory nie podjęli Państwo decyzji o zakupie stabilnego oprogramowania, które wzmocniłoby Państwa działania na rynku motoryzacyjnym, czy też pozwoliłoby zbudować pozycję, to zdecydowanie zachęcamy do poznania i wsparcia działalności na rozwiązaniu Integra Car 7 firmy Integra Software.

Prezes zarządu
mgr inż. Daniel Jankowski

« powrót do listy

wyświetleń: 1108

© 2000-2017 by Integra Software