Zdalne połšczenie online Zdalne połączenie online
ŒledŸ nas na Facebooku Śledż nas na Facebooku
Filmy z praktycznymi poradami programu Filmy z praktycznymi poradami programu
 
Image MapImage MapImage MapImage MapImage MapImage MapImage MapImage Map
Jestes tutaj: Strona główna / Links / Jelcar

Rekomendacja firmy JelCar

Jel-Car sp. z o.o.
Ul. Spółdzielcza 38, 58-500 Jelenia Góra

Firma Jel-Car jest użytkownikiem programu Integra Car 7. Program jest zainstalowany na 25 stanowiskach komputerowych.

 


List referencyjny

Firma JelCar jest jedną z najstarszych firm motoryzacyjnych w obrębie dawnego województwa jeleniogórskiego. Nasze doświadczenie w branży motoryzacyjnej zdobywamy już od 30 lat. Jako nieliczni w regionie, nie tylko prowadzimy sprzedaż samochodów (Fiat) ale również, z uwagi na rozbudowane zaplecze warsztatowe, dokonujemy napraw kilkudziesięciu pojazdów wielu marek jednocześnie.
Rozwój branży motoryzacyjnej, a wraz z nim bardzo szybkie tempo zmian, oraz rosnące wymagania w zakresie jakości napraw i obsługi klienta, wymusza na nas ciągłe dostosowanie się do warunków rynku.
Analizując bieżące wyniki oraz perspektywy rozwoju zdaliśmy sobie sprawę, iż wiedza i doświadczenie pracowników to za mało. Uznaliśmy, że potrzebujemy nie tylko dobrej oferty salonu, oraz nowoczesnych narzędzi w serwisie, ale również odpowiedniego oprogramowania pozwalającego na pełną integrację procesów w całej firmie.
Przeprowadzona analiza dostępnego oprogramowania wskazała dość szybko jeden kierunek: pakiet oprogramowania firmy Integra Software.
Dzięki oprogramowaniu Integra mogliśmy skrócić czas obsługi klienta do minimum, a także w widoczny sposób podnieść jakość obsługi i dokonywanych napraw. Program świetnie sprawdził się w naszych realiach oraz pozwolił na połączenie w jeden organizm, mocno niezależnych dotychczas działów.
Niezwykle przydatne okazały się zarówno nowoczesne funkcje, które braliśmy pod uwagę wybierając Integrę (np. szybkie skanowanie danych z Dowodu Rejestracyjnego za pomocą czytnika kodów kreskowych 2D, współpraca oprogramowania z oprogramowaniem branżowym takim jak AutoData, EsiTronic, TecDoc, współpraca z testerami diagnostycznymi), jak również cały wachlarz możliwości, które mimo, iż nie były powodem wyboru pakietu Integra, to w znaczny sposób przyczyniły się do wzrostu wydajności.
Nowe oprogramowanie docenił również Dział Księgowości, który skrzętnie wykorzystał możliwości współpracy Integry z posiadanym przez nas systemem FK (Rewizor GT).
Dzięki zastosowaniu technologii SQL, firma prowadząca wdrożenie mogła połączyć możliwości pakietu Integra, z wewnętrznymi aplikacjami, które rozwijaliśmy wraz z wdrożeniem.
Dwuletni okres obserwacji zmian w firmie, po wdrożeniu oprogramowania Integra, pozwala nam stwierdzić, iż decyzja o wdrożeniu nowego oprogramowania była jedną najbardziej przełomowych w ostatnim okresie, a wybór Integra Software był strzałem w dziesiątkę.

Prezes Zarządu
Iwona Kowalczyk

« powrót do listy

wyświetleń: 1156

ilość odwiedzin: 281632

© 2000-2017 by Integra Software